ROME: Total War - Barbarian Invasion
4.4
15037

ROME: Total War - Barbarian Invasion

تهاجم بربرها

دانلود ROME: Total War - Alexander v1.13RC15-android بازی تهاجم بربرها اندروید

نسخه خریداری شده با قیمت 6.99 دلار


ROME: Total War - Barbarian Invasion

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Feral Interactive می باشد که در گت اندروید منتشر شده است، یک بازی استراژیک می باشد. در این بازی امپراتوری روم که در معرض انبوهی از بربرها قرار دارد، روزی برای حسابرسی روبرو می شود. به عنوان یکی از 18 جناح ، برای دفاع از رم اسلحه بکشید ، یا پیشران نابودی آن شوید. در بازی کلاسیک ROME برای تعیین سرنوشت رم درگیر استراتژی مبتنی بر نوبت و نبردهایی در زمان واقعی باشید. یک گروه ترکان و مغولان تشکیل دهید و اسکان و گشت و گذار در سراسر نقشه اسکان کرده یا گشت گذار کنید. از کنترل های لمسی بصری و رابط کاربری طراحی شده برای بازی های موبایل لذت ببرید. صفحه نمایش خود را به یک میدان نبرد پویا با هزاران واحد در عمل تبدیل کنید. این بازی به اندروید 8 نیاز دارد و زبان های پشتیبانی شده: انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، روسی می باشد.

ویژگی های بازی ROME: Total War - Barbarian Invasion اندروید :
- بازی کلاسیک در یک تنظیم جدید
- حمله به امپراتوری روم به عنوان یک قبیله وحشتناک بربرها
- دوربین در حرکت
- کنترل های لمسی
- رابط کاربری زیبا
- نبرد عظیم سه بعدی


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.feralinteractive.rometwbi

تاریخ بروزرسانی:

19 تیر 1399

آخرین ورژن:

1.12RC8-android

حجم:

مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 8.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود ROME: Total War - Barbarian Invasion

تهاجم بربرها ROME: Total War - Barbarian Invasion تصاویر

دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید دانلود ROME Total War - Barbarian Invasion اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.