Age of Apes
4.5
4915

Age of Apes

عصر میمون ها

دانلود Age of Apes v0.61.7 بازی عصر میمون ها اندروید

Age of Apes v0.61.7 – آپدیت بازی استراتژیک عصر میمون ها اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Age of Apes

Age of Apes یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی tap4fun می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید دنیای انسان ها به پایان رسیده است. عصر میمون ها آغاز شده است. میمون ها در حال جنگ هستند تا موشک ها را در جستجوی موز به فضا پرتاب کنند. تبدیل به قوی ترین قبیله شوید و گروه خود را ایجاد کنید و با میمون های دیگر مبارزه کنید و اولین میمونی باشید که کهکشان را کشف می کند. هدایای بی نظیری به مبارزانی که در میدان نبرد می جنگند تعلق می گیرد. پایگاه خود را مدیریت کنید و یک ارتش بسازید و به قدرتمندترین قبیله شوید. از ابزارهای اجتماعی عالی برای همکاری با اعضای گروه خود و به اشتراک گذاشتن تصاویر بازی و شخصی سازی تصاویر با برچسب های جالب استفاده کنید. دنیایی از خرابه های جذاب و شگفت انگیز را کشف کنید، سرقت کنید، بجنگید و استراتژی خود را انتخاب کنید تا موشک تان به پیروزی برسد. میمون های جهش یافته را شکست دهید و منابع گرانبها را از سایر قبایل به سرقت ببرید. استراتژی شما برای پیروزی در این مسابقه فضایی چیست؟ در اینجا باید انتخاب کنید که در کدام یک از 6 قبیله افسانه ای قرار می گیرید. کاروان های ارزشمند را هدایت کنید و یا از آنها محافظت کنید و بدین ترتیب موشک خود را تقویت کنید. با میمون های قبایل دیگر بجنگید و در نبردهای عظیم PVP شرکت کنید. با سایر بازیکنان گروه خود دوست شوید و کاروان های منابع را بسازید و یا از سایر قبایل به سرقت ببرید. پایگاه خود را برای تسلط بر میمون ها توسعه دهید و با ایجاد ارتش خود، قدرتمندترین میمون ها را آموزش دهید. برنامه ریزی کنید تا در مسابقه موشکی از سایر قبایل پیشی بگیرید. از راجر تا جونیور یکی از رهبران قدرتمند قبیله و با سایر میمون های جذاب ما دیدار کنید و دنیای پس از آخرالزمانی که پر از شگفتی است را کشف کنید. نبردهای PVE بر علیه میمون های وحشتناک جهش یافته انجام دهید. به اطراف نقشه سفر کنید، ویرانه های باستانی و رئیسان بزرگ را کشف کنید. با متحدان خود از طریق سیستم اجتماعی منحصر به فرد گفتگو کنید و استراتژی ها را برنامه ریزی کنید. عکس هایی از بازی بگیرید و آنها را با برچسب ها و نقاشی های جالب شخصی کنید. پس میمون مشهوری شوید و پیروان زیادی بدست آورید. کانال تلویزیونی درون بازی، اخبار زنده بازی را گزارش می دهد.

بازی Age of Apes اندروید


Age of Apes یک بازی ساخت و ساز است که در آن باید پایگاهی برای گروهی از میمون ها در سیاره ای تقریباً نابود شده بسازید. بسیاری از ساختمان‌های مختلف جلوه‌های سودمندی را به همراه خواهند داشت و بازیکنان را مجبور می‌کنند تا وظایف بازی را انجام دهند. در عین حال، نبردها اجتناب ناپذیر هستند و شما یک ارتش قوی در برابر میمون های جهش یافته خواهید ساخت.

امپراتوری میمون ها را از نابودی بسازید


در Age of Apes، بازیکنان به دنیایی منتقل خواهند شد که در آن آخرین جنگ بشریت در آن رخ داد و همه چیز را نابود کرد. این یک موهبت بود که میمون ها از نبرد جان سالم به در بردند، اما این صحنه همچنان یک صحنه خشن بود زیرا هیچ موزی برای آنها وجود نداشت. بنابراین، در شرایط آشفته، شش میمون قوی ایستاده بودند تا رهبری کنند و روند تسخیر فضا را برای هدف گرفتن موز آغاز کنند. البته موشک هایی هم برای این کار ساخته اند.

موشک برای پرواز به آسمان به طور کامل نیاز به دریافت انرژی کافی از اورانیوم دارد که یک ماده رایج در سیاره ای است که جنگ را تجربه کرده است. کمی بعد، موشک انرژی کافی دریافت کرده و می تواند در هر زمانی پرتاب شود و همه چیز در ابتدا کاملاً پایدار است تا زمانی که منفجر شود. وقتی موشک به فاصله‌ای رسید، زیر فشار وارد شد و به دلیل انفجار، قطعات آن در نقاط مختلف تقسیم شد. این میمون ها به جمع آوری زباله ها و انجام تحقیقات ادامه می دهند.

توسعه پایگاه ها با ساختمان های مختلف


هنگامی که شکست میمون ها را در Age of Apes دیدید، به آنها کمک می کنید پایگاه خود را توسعه دهند و به اهداف رشد متفاوتی برسند. اولین تجربه ای که باید به آن توجه کنید ساخت ساختمان های مورد نیاز است. در عین حال می توانید به گروهی از میمون ها دستور دهید تا برای جمع آوری چیزی به هر مکانی بروند و این مکانیسم در جمع آوری اورانیوم در ابتدای بازی اعمال می شود. خیلی چیزهای دیگه هم هست که به راحتی میتونید پیدا کنید.

مناطقی در این بازی پوشیده از مه است و شناسایی زباله‌ها برای بازیکنان دشوار است، حتی اگر می‌توانند به هر مکانی بکشند. بنابراین، ساختمانی که به آنها کمک می‌کند مکان‌های مختلف را کشف کنند، یک ایستگاه اطلاعاتی است و واحدی که ارائه می‌کند، میمون پیشاهنگ است. یک وسیله پرنده برای رفتن به مناطق تحت فرمان شما حمل می کند و هر جایی که می رود مه را ناپدید می کند و هدف جستجو را آشکار می کند.

می توان گفت که در این بازی ساختمان های مختلفی وجود دارد که می توانید قفل آن ها را باز کنید و اگر نمی دانید ابتدا کدام ساختمان ها را در اولویت قرار دهید، پس باید حواستان به اتفاقات و به خصوص کوئست ها باشد. بازی یک سیستم کوئست با جوایز چشمگیر به شما ارائه می دهد و می توانید الزامات را بخوانید و خود را به عنصر مربوط به کوئست نزدیک کنید. بنابراین می توانید به سرعت عنصر مورد نظر خود را بسازید و رویدادهای اصلی بازی نیز به طور رسمی آغاز می شوند.

نبرد با میمون های جهش یافته


برخی از قطعات موشک در محیط Age of Apes یافت می‌شوند و می‌توان آنها را جمع‌آوری کرد، اما میمون‌های جهش‌یافته در مرکز دیگران هستند. این میمون ها صلح نمی خواهند، بنابراین همه چیز شامل جنگ های مختلف است. در همان زمان، دو ساختمانی که در مرحله بعد باید بسازید، Arena هستند که در آن می توانید با یک جنگنده و اردوگاه خلبان برای آموزش واحدهای مختلف ملاقات کنید.

پس از تکمیل آماده سازی، پایگاه خود را با استفاده از انرژی موجود به موقعیتی نزدیک به زباله های موشک تله پورت خواهید کرد. در عین حال، دقیقاً هدفی را که برای محافظت از پایگاه ابتدا نیاز دارید، انتخاب کنید و نبرد به طور خودکار انجام می شود. با گذشت زمان همه چیز با قدرت مشخص می شود و مبارزان می توانند انرژی جمع کنند و مهارت های خاصی ایجاد کنند که به حمایت از هم تیمی ها و حمله به دشمنان کمک می کند.

بازیکنان نمی توانند چشم خود را از توسعه اتحاد میمون ها بردارند:

بازیکنان پس از نبرد انسانی در مورد موقعیت فعلی سیاره یاد می‌کنند و به میمون‌های زنده‌مانده کمک می‌کنند تا خواسته‌های خود را برآورده کنند.
در محیط، می توانید چیزهای زیادی را پیدا و جمع آوری کنید، و اگر میمون های پیشاهنگی داشته باشید که در کاوش تخصص دارند، مه ها را می توان حل کرد.
تعداد وظایف کاملاً متنوع است، با خطوط توضیحات و دکمه‌ها برای رسیدن به عنصری که باید روی آن کار کنید یا بسازید.
ایجاد ارتش ضروری است و یک تیم اولیه اغلب دارای جنگجویان و واحدهای پشتیبانی است که می توانند آموزش ببینند.
نبرد پس از شناسایی دشمنی که بازیکن باید نابود کند انجام می شود و در حین مبارزه، مبارزان مهارت های خاصی را فعال خواهند کرد.

برخی از ویژگی های بازی Age of Apes اندروید :


- انتخاب از بین 6 قبیله افسانه ای
- کاوش در ویرانه ها
- وجود یک کانال تلویزیونی در درون بازی
- محافظت و هدایت کاروان های ارزشمند
- نبرد با میمون های قبایل دیگر
- ساخت و یا ربودن کاروان های منابع از سایر قبایل
- توسعه دادن پایگاه خود
- ایجاد ارتش خود و آموزش دادن به میمون ها
- برنامه ریزی با متحدان خود
- گرفتن عکس از بازی و شخصی سازی با برچسب ها و نقاشی های جالب


آموزش دانلود Age of Apes:

برای دانلود Age of Apes و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Age of Apes" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Age of Apes برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Age of Apes 0.61.7 اندروید

- New feature, Apex Clash.
- New Fighter: Gustave the Arms Baron. Cunning and resourceful, this arms baron is the ultimate anti-hero!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tap4fun.ape.gplay

تاریخ بروزرسانی:

20 اسفند 1402

آخرین ورژن:

0.61.7

حجم:

980 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


عصر میمون ها Age of Apes تصاویر

دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.