Age of Apes
4.5
2,638

Age of Apes

عصر میمون ها
ورژن0.48.5 توسط tap4fun
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 7 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Age of Apes v0.48.5 بازی عصر میمون ها اندروید

Age of Apes

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی tap4fun می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید دنیای انسان ها به پایان رسیده است. عصر میمون ها آغاز شده است. میمون ها در حال جنگ هستند تا موشک ها را در جستجوی موز به فضا پرتاب کنند. تبدیل به قوی ترین قبیله شوید و گروه خود را ایجاد کنید و با میمون های دیگر مبارزه کنید و اولین میمونی باشید که کهکشان را کشف می کند. هدایای بی نظیری به مبارزانی که در میدان نبرد می جنگند تعلق می گیرد. پایگاه خود را مدیریت کنید و یک ارتش بسازید و به قدرتمندترین قبیله شوید. از ابزارهای اجتماعی عالی برای همکاری با اعضای گروه خود و به اشتراک گذاشتن تصاویر بازی و شخصی سازی تصاویر با برچسب های جالب استفاده کنید. دنیایی از خرابه های جذاب و شگفت انگیز را کشف کنید، سرقت کنید، بجنگید و استراتژی خود را انتخاب کنید تا موشک تان به پیروزی برسد. میمون های جهش یافته را شکست دهید و منابع گرانبها را از سایر قبایل به سرقت ببرید. استراتژی شما برای پیروزی در این مسابقه فضایی چیست؟ در اینجا باید انتخاب کنید که در کدام یک از 6 قبیله افسانه ای قرار می گیرید. کاروان های ارزشمند را هدایت کنید و یا از آنها محافظت کنید و بدین ترتیب موشک خود را تقویت کنید. با میمون های قبایل دیگر بجنگید و در نبردهای عظیم PVP شرکت کنید. با سایر بازیکنان گروه خود دوست شوید و کاروان های منابع را بسازید و یا از سایر قبایل به سرقت ببرید. پایگاه خود را برای تسلط بر میمون ها توسعه دهید و با ایجاد ارتش خود، قدرتمندترین میمون ها را آموزش دهید. برنامه ریزی کنید تا در مسابقه موشکی از سایر قبایل پیشی بگیرید. از راجر تا جونیور یکی از رهبران قدرتمند قبیله و با سایر میمون های جذاب ما دیدار کنید و دنیای پس از آخرالزمانی که پر از شگفتی است را کشف کنید. نبردهای PVE بر علیه میمون های وحشتناک جهش یافته انجام دهید. به اطراف نقشه سفر کنید، ویرانه های باستانی و رئیسان بزرگ را کشف کنید. با متحدان خود از طریق سیستم اجتماعی منحصر به فرد گفتگو کنید و استراتژی ها را برنامه ریزی کنید. عکس هایی از بازی بگیرید و آنها را با برچسب ها و نقاشی های جالب شخصی کنید. پس میمون مشهوری شوید و پیروان زیادی بدست آورید. کانال تلویزیونی درون بازی، اخبار زنده بازی را گزارش می دهد.

برخی از ویژگی های بازی Age of Apes اندروید :
- انتخاب از بین 6 قبیله افسانه ای
- کاوش در ویرانه ها
- وجود یک کانال تلویزیونی در درون بازی
- محافظت و هدایت کاروان های ارزشمند
- نبرد با میمون های قبایل دیگر
- ساخت و یا ربودن کاروان های منابع از سایر قبایل
- توسعه دادن پایگاه خود
- ایجاد ارتش خود و آموزش دادن به میمون ها
- برنامه ریزی با متحدان خود
- گرفتن عکس از بازی و شخصی سازی با برچسب ها و نقاشی های جالب


آپدیت نسخه Age of Apes 0.48.5 اندروید
- New Event: Jingle Bells Ring! We prepared a variety of events to celebrate the Christmas holiday. Come and join the fun!
- New Fighters: Jack Kristopher aka "Cap'n Electro," a fearless and legendary Hitter; Sean Tyler aka "Rage Hunter," a genius Shooter with a robot dog. Get them in the Wheel of Fortune event!
- Optimizations: Adjusted troop losses in Clan Convoys - Convoys will no longer produce seriously wounded troops, reducing healing cost; certain rewards have also been adjusted.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.tap4fun.ape.gplay

تاریخ بروزرسانی:

سه شنبه 24 آبان 1401

آخرین ورژن:

0.48.5

حجم:

639 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Age of Apes

دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید دانلود بازی Age of Apes اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.