Heroes of the Dark™
4.3
992

Heroes of the Dark™

قهرمانان تاریکی
ورژن1.8.3 توسط Gameloft SE
بیش از 500 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Heroes of the Dark v1.8.3 بازی قهرمانان تاریکی اندروید

Heroes of the Dark

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی معروف Gameloft SE که سازنده بازیهایی مثل March of Empires و Asphalt 8 و
Modern Combat 5 eSports FPS می باشد و در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است که به شما امکان می دهد اسرار تاریک دوران ویکتوریا را همراه با گیم پلی استراتژی و نبردهای نقش آفرینی پویا تجربه کنید. دنیای ویکتوریایی را کاوش کنید و یک عمل جنگی ماه را نابود کنید. قهرمانان شجاع می توانند ماجراجویی خود را آغاز کنند، گوی حماسی قادر است قدرتمندترین توانایی یک قهرمان را آزاد کند. استادان نخبه و خون آشام، قبایل گرگینه ها و آخرین انسان های بازمانده برای کسب کریستال های قدرتمند ماه مبارزه می کنند. یک زمین جادویی و جنگ زده را کشف کنید که در آن خون آشام ها، گرگینه ها و انسان ها به عنوان قهرمانان و تبهکاران متحد می شوند. در امپراتوری ویکتوریا یک پادشاهی بسازید. نیروها و ارتش های مختلف برای جنگ بر می خیزند. پس نیروهای خود را برای بازگرداندن نظم جهانی متحد کنید. قهرمانان مختلف از شما و متحدانتان در برابر دشمنان قوی محافظت می کنند. تیم خود را بهینه کنید و از دشمن پیشی بگیرید. قهرمانان تاریک را استخدام کنید و در نبردهای PvP چند نفره و ریل تایم شرکت کنید. تیمی متشکل از انسان‌ها، گرگینه‌ها و خون آشام‌ها استخدام کنید و آن را توسعه دهید. هر کدام داستان و مجموعه‌ای از قدرت‌های خاص خود را دارند. با دیگر خون آشام ها و گرگینه ها بازی کنید. بجنگید یا آنها را برای هدف خود استخدام کنید با متحدین خود کار کنید و امپراتوری خود را با گرفتن قطعات کریستال، مناطق نقشه و غیره امپراتوری خود را گسترش دهید. از بین قهرمانان مختلف انتخاب کنید و مجموعه های مختلفی از تجهیزات را برای قهرمانان خود کشف کنید. تجهیزات خود را بسازید، آمار خود را ارتقا دهید و ارتش خود را برای نبرد هدایت کنید. پایگاه باستانی خود را بازسازی کنید. از پایگاه خود محافظت کنید. ماموریت ها را تکمیل کنید و پناهگاه خود را ارتقا دهید. متحدان خود را انتخاب کنید و با استفاده از آنها در برابر دشمنان خود دفاع کنید. یک عمارت برای ارتقا ایجاد کنید و بر پادشاهی مسلط شوید. نبردهای آنلاین چند نفره PvP و PvE شرکت کنید و در سیاه چال ها کاوش کنید و ماموریت ها را تکمیل کنید تا جوایز مختلف کسب کنید. با متحدان خود برای جنگ های اتحاد همه جانبه متحد شوید و در نبردهای سریع و استراتژیک 5 در 5 بجنگید و به بالاترین سطح برسید.

برخی از ویژگی های بازی Heroes of the Dark اندروید :
- کاوش در سیاه چال ها
- کسب جوایز مختلف
- تکمیل ماموریت ها
- متحد شدن با متحدان خود
- استخدام قهرمانان تاریک
- انتخاب از بین قهرمانان مختلف
- کشف مجموعه های مختلفی از تجهیزات
- شرکت در نبردهای PvP چند نفره و ریل تایم

آپدیت نسخه Heroes of the Dark™ 1.8.3 اندروید
Soft Launch—Update 2 Notes
- Introducing Guild Research
- Personal messages and auto-translation in the Chat
- New languages—French, Russian, Japanese, Korean & more
- Two new Epic Heroes and a Legendary Werewolf Assassin
- Improved Catacombs schedule & balancing—more Rare & Epic Heroes now available
Quality of Life Improvements
- Lunar Gem spending warning pop-up
- Special notification for Guild attacks
- New PvP battlefield & Garrison Room in your Mansion
- Various bug fixes & improvements
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.gameloft.android.ANMP.dark.heroes.strategy.games

تاریخ بروزرسانی:

شنبه 25 تیر 1401

آخرین ورژن:

1.8.3

حجم:

96 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Heroes of the Dark™

دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید دانلود بازی Heroes of the Dark اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.