The Ants: Underground Kingdom
4.6
36087

The Ants: Underground Kingdom

کلونی مورچه ها | امپراتوری زیر زمینی

دانلود The Ants v3.41.1 بازی کلونی مورچه ها برای اندروید + مود

The Ants: Underground Kingdom v3.41.1 + Mod Unlimited Money – آپدیت بازی کلونی مورچه های کوچک اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

The Ants: Underground Kingdom یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی StarUnion می باشد که در گت اندروید منتشر شده است. در زیر زمین شما فرمانروای مورچه ها هستید که باید آنها را رهبری کنید. در بین حیوانات طبیعت برای زنده ماندن و تولید مثل همیشه جنگ می شود. در اینجا شما می توانید ملکه را هدایت کنید و مستعمره ها را افزایش دهید و در برابر دشمنان دفاع کنید. برای اینکه امپراطوری مورچه ها باشکوه و موفق باشد استراتژی های شما خیلی مهم است. پس کندوی خود را هوشمندانه بسازید و تونل های مخفی ایجاد کنید و امپراطوری ایده آل خود را در دنیای مورچه ها بسازید. لانه یا کلون مورچه ها همان قلعه امپراطوریست که یک مکانی امن و مناسب برای رشد بچه مورچه ها می باشد. چیدمان خانه مورچه ها از نظر استراتژیک بسیار مهم است. تعداد مورچه ها نشان دهنده ظهور و یا سقوط یک امپراطوری مورچه است. برای توسعه امپراتوری مورچه های خود، باید تا آنجا که ممکن است مورچه ها را بیرون بیاورید و آنها را برای جنگ، غارت منابع و گسترش قلمرو خود هدایت کنید. در

بازی کلونی مورچه ها برای اندروید

برای غارت منابع و گسترش قلمرو خود، باید یک سرباز قدرتمند مورچه بسازید. در اینجا شما علاوه بر سربازان پیشرفته مورچه، باید رهبرانی برای سربازان مورچه خود داشته باشید به نام مورچه های ویژه. شما می توانید با جوجه کشی از تخم های جهش یافته، مورچه های قدرتمند ویژه بدست آورید. گروه مورچه ی شما با ترکیبی از مورچه های سرباز و مورچه های ویژه به پیروزی های بزرگی دست خواهند یافت. بازیکنان باید حداقل 3 سال سن داشته باشند تا بتوانند این بازی را دانلود کنند. همانطور که می دانید جنگیدن بصورت تنهایی کار ساده ای نیست به همین دلیل شما باید به یک اتحاد بپیوندید و یا اتحاد خود را ایجاد کنید تا به یکدیگر کمک کنید و بجنگید و در نهایت رشد کنید. موفقیت همیشه برای اتحادهاییست که با هم متحد هستند و با هم مشورت و هم فکری می کنند. پس با کمک متحدان خود بجنگید و در نبردها پیروز شوید و دنیای زیر زمینی را تسخیر کنید.

بازی The Ants Underground Kingdom اندروید


آیا تا به حال خود را به عنوان پادشاه مورچه ها و مورچه ها تصور کرده اید: پادشاهی زیرزمینی به شما کمک می کند تا این رویا را محقق کنید. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا لانه مورچه های بزرگ خود را بسازند. سبک ساخت استراتژی پایه تجربیات جدید بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد. شما در مورد توسعه مورچه ها و فعالیت های لانه سازی آنها خواهید آموخت. در عین حال شاهد جنگ های شکار و کلونی حشرات نیز هستید.

ساخت گروهی از مورچه ها


با باز کردن بازیکن به یک ماجراجویی بزرگ از مورچه های سخت کوش، همچنین باید صبور باشید تا به آنها کمک کنید غذا و مواد لازم برای ساختن لانه را پیدا کنند. این بازی استراتژی نه تنها برای ساختن شما ساخته شده است، بلکه یک دنیای جنگی خطرناک نیز به شما می دهد. انجام وظایف محول شده را با یادگیری اطلاعات مفهومی شروع کنید تا خود را به دانش مفید مجهز کنید. The Ants: the Underground Kingdom به بازیکنان یک مکان اصلی و تلاش برای اجرای شما می دهد.

مورچه ها را تماشا کنید که لانه می سازند، و علاوه بر این، کارهای کوچک دیگری را نیز انجام می دهید. شما همچنین می توانید مسیرهای خود را پیدا کنید، اما اگر در این تجربه تازه کار هستید، بهتر است به وظایفی که مشخص شده است پایبند باشید. سمت چپ صفحه نمایش وظایف خاصی را نشان می دهد، در علامت تعجب تمام وظایف یک صفحه را به شما می دهد. هنگامی که در هر کار به خوبی انجام دهید، هدایای جذابی برای ارتش مورچه خود دریافت خواهید کرد.

برای قدرت بیشتر سوالات خود را مطرح کنید


تکمیل ماموریت‌ها به شما کمک می‌کند تا در جستجوی منابع برای گسترش قلمرو خود پیشرفت کنید. استراتژی رشد خود را ایجاد کنید تا پایگاه خود را بسازید. هر بازیکن سرعت ساخت خود را دارد. هرچه سریعتر بسازید، لانه مورچه شما قوی تر خواهد بود و با دشمنان بیشتری مبارزه می کند. این خطر همیشه در کمین شماست، زمانی که کلنی های اطراف شما می توانند دشمن تلقی شوند مگر اینکه توسط اعضایی که با شما اتحاد دارند احاطه شوند.

مورچه ها: پادشاهی زیرزمینی به بازیکنان اجازه می دهد تا با رویدادهای هیجان انگیز به کار خود سرعت ببخشند. شما همه چیز را از سازنده شروع خواهید کرد. هنگامی که کلنی مورچه شما اعضای بیشتری دارد، باید 4 سازنده را برای ساختن همه چیز انتخاب کنید. گاهی اوقات یک پیام بازی روی صفحه نمایش داده می شود تا به شما اطلاع دهد که فرآیند ساخت لانه شما باید دنبال شود.

با رفتن به دنیای بیرون، دیدگاه را تغییر دهید


یک انبار بسازید تا جایی برای مورچه ها برای ذخیره منابع فراهم کنید. از آنجا مورچه های سازنده به طور خودکار مواد را پردازش کرده و لانه را می سازند. به یاد داشته باشید که به طور مرتب موجودی خود را بررسی کنید تا از اقلام ضروری در طول ساخت قلعه استفاده کنید. هنگامی که آن را ساختید، مورچه ملکه خود را بالاتر ارتقا خواهید داد. علاوه بر این، شما باید یک تونل ارتش محکم بسازید تا در برابر حملات غافلگیرکننده سایر بازیکنان مقاومت کنید. اگر از دنیای زیرزمینی خسته شده اید، می توانید با استفاده از دکمه پایین سمت راست، کلنی خود را به دنیای خارج تغییر دهید. محیط اطراف خود را برای جستجوی منابع بررسی کنید. از دکمه جستجوی نمایش داده شده در سمت چپ صفحه استفاده کنید.

شما در محیط بیرونی هستید و باید قدرت هر موجود مختلف را بدانید. وقتی بازیکنان راهپیمایی می کنند، باید همه حریفان را در نظر بگیرید. مستعمراتی که هیچ اتحادی ندارند مکان های پرسودی هستند که باید آنها را نابود کنید. یا می توانید با مبارزه با یک مستعمره خاص، جنگ بین اتحادها را آغاز کنید.

برای ایجاد قوی ترین گروه، با کلنی های دیگر پیوند دهید


اگر می خواهید مورچه های شما مستعمره بزرگتری داشته باشند، باید آنها را در پادگان آموزش دهید. مورچه های معمولی را قوی تر کنید که می توانند مبارزه کنند. با این حال، اگر با یک حریف قدرتمند روبرو شدید، این زمانی است که به کمک نیاز دارید. راه برای اینکه کمتر مستعمره شوید این است که مستعمره خود را به جایی که اعضای اتحاد هستند نزدیکتر کنید.

اتحاد با بسیاری از بازیکنان دیگر به شما کمک می‌کند تا در نبرد به نحو مطلوب‌تری برسید و جوایز بیشتری دریافت کنید. وقتی ماموریت روزانه و ماموریت اصلی را کامل کردید، The Ants: Underground Kingdom به شما جوایز ارزشمندی می دهد. آیا می خواهید تنها باشید یا با اتحاد خود به غارت منابع برای گسترش قلمرو بپردازید؟

امپراتوری مورچه های خود را در The Ants: the Underground Kingdom بسازید و شما رهبر آنها هستید. برای بقا و توسعه، بازیکنان باید استراتژی های خود را برای محافظت از قلمرو خود داشته باشند و در عین حال از تهدیدات موجودات دیگر جلوگیری کنند. لانه های مورچه ها را با شگفت انگیزترین قدرت جنگی بسازید و بلافاصله پادشاه حشرات شوید.

برخی از ویژگی های بازی The Ants: Underground Kingdom اندروید :


- ایجاد یا پیوستن به یک اتحاد
- ایجاد استراتژی مورد نظرتان
- ساخت یک لانه مورچه
- ادغام و ترکیب مورچه ها
- غارت منابع و گسترش قلمرو
- جمع آوری منابع برای بقا

همچنین ببینید: Caravan War بازی استراتژیک جنگ کاروان


آموزش دانلود The Ants: Underground Kingdom:

برای دانلود The Ants: Underground Kingdom و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "The Ants: Underground Kingdom" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه The Ants: Underground Kingdom برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید The Ants: Underground Kingdom 3.41.1 اندروید

[Optimizations]
1. Optimized the season guide feature. If you have previously participated in a certain type of season, you can choose to skip the mandatory guidance for the same type of season.
[Bug-Fixes]
1. Fixed the issue that in certain cases, clicking the "Sign up now" button in the Fairy's Bonus Event may fail to redirect successfully.
2. Fixed the issue that special ants could still gain experience after reaching max stars and max level.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.star.union.planetant

تاریخ بروزرسانی:

28 اردیبهشت 1403

آخرین ورژن:

3.41.1

حجم:

133 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


کلونی مورچه ها | امپراتوری زیر زمینی The Ants: Underground Kingdom تصاویر

دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید دانلود بازی The Ants Underground Kingdom اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.