Glory Ridge
4.2
7671

Glory Ridge

ورژن1.12.110 توسط OG Limited

دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید

Glory Ridge 1.12.110 یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی OG Limited می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. شما در یک دنیای جادویی هستید که قهرمانان جادویی آن منتظر هستند تا شما را به استخدام خود درآورید. پس قهرمانان با مهارت ها و استعدادهای مختلف را انتخاب کنی و به این قهرمانان افسانه ای آموزش دهید و نیروهای برگزیده خود را برای نبردهای سخت به سمت دشمنان بفرستید. با بازیکنان دیگر اتحاد تشکیل دهید و با همکاری یکدیگر دشمنان را شکست دهید و پاداش های مختلف کسب کنید. اعضای اتحاد با کمک یکدیگر شهرها را بسازند و با دشمنان مختلف مبارزه کنند. از مهارت ها و استراتژی های مختلف استفاده کنید و به پادشاه تبدیل شوید. با بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید و قلمرو دشمن را تسخیر کنید و با حمله به شهرهای آنها منابع دشمنانتان را غارت کنید. از سربازان خود برای دفاع از قلمرو خود استفاده کنید و با موجودات، ارواح مبارزه کنید و متحدان قدرتمند را احضار کنید و دشمنان خود را در میدان جنگ شکست دهید و گنج به دست آورید و بدین ترتیب شخصیت خود را به تجهیزات قدرتمند مجهز کنید.

برخی از ویژگی های بازی Glory Ridge اندروید :
- مبارزه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان
- انتخاب از بین قهرمانان با مهارت ها و استعدادهای مختلف
- امکان انجام بازی با انواع نژاد ها از جمله: دورف ها، الف ها، ارواح، انسان ها و غیره
- احضار متحدان قدرتمند
- تشکیل اتحاد با بازیکنان دیگر
- آموزش دادن به سربازان و ارتش خود
- به دست آوردن گنج و EXP در میدان جنگ
- مجهز کردن شخصیت ها به تجهیزات قدرتمند

آپدیت نسخه Glory Ridge 1.12.110 اندروید
Optimizations:
New player guidance can be skipped.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.magicport.mgren.android

تاریخ بروزرسانی:

1396.04.6

آخرین ورژن:

1.12.110

حجم:

88.46 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Glory Ridge

دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید دانلود Glory Ridge 1.12.110 بازی استراتژیک افتخار ریج اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.