Bid Wars 2: Business Simulator
4.5
13004

Bid Wars 2: Business Simulator

شرکت در معاملات

دانلود Bid Wars 2 v1.98.3 بازی استراتژیک بدون دیتا برای اندروید + مود

Bid Wars 2: Business Simulator v1.98.3 + Mod Unlimited Money – بازی مزایده بازی بخر و بفروش اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

ویدیوی معرفی و تریلر Bid Wars 2: Business Simulator

Bid Wars 2 یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Tapps Games می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در معاملات خوشمندانه شرکت کنید و امتیازات خود را بالا ببرید و از رقبای خود پیشی بگیرید و با فروش محصول در فروشگاه خود به سودهای ارزشمند برسید. شما باید در مناقصات و مزایده ها شرکت کنید و درآمد کسب کنید. در هر حراجی شرکت کنید و از فرصت های هرچند کوچک استفاده کنید شاید در یک گاراژ قدیمی گنجینه ای فراتر از رویای شما وجود داشته باشد. در مزایده ها بزرگتر شرکت کنید و بعضی از فروشگاه ها و رقبا دوست نداشته باشند شما در کسب و کارتان موفق شوید و در صدد ضربه زدن به شما هستند تا از مسیرتان منحرف شوید.


در بازی Bid Wars 2 چه چیزی را تجربه خواهید کرد ؟
Bid Wars 2 به مردم احساس شکوه را از راه اندازی حراجی ها یا سازماندهی یک مغازه گروفروشی سرگرمی می دهد. بازی محدودیتی برای مشکلات بازیکن ندارد و آنها همیشه فرصت ها یا لحظات لازم را برای معامله ایجاد می کنند. بسیاری از تغییرات بزرگ نیز برای همه پیشرفت‌ها و سرگرمی‌ها برای توسعه حرفه خود یا شرکت در فعالیت‌های تجاری هیجان‌انگیزتر در سطح جهانی است.


بازی Bid Wars 2 اندروید
اولین جنگ حراج را آغاز کنید و جوایز بزرگ را ببریداولین چیزی که بازیکنان به Bid Wars 2 می‌آیند این است که یک حراج تصادفی را شروع کنند و شروع خوبی به سمت حرفه خود در گروفروشی یا بیشتر داشته باشند. هر حراجی یک جنگ بازار است و هر کسی که بیشترین پاداش یا بهترین نتیجه را داشته باشد برنده است. با این حال، وقتی همه چیز تصادفی است، نمی توان جوایز یا محتوا را دست کم گرفت یا ارزیابی کرد و می تواند یک شمشیر دولبه برای بازیکنان در هنگام خرید باشد.


مکانیسم های جذاب برای برنده شدن جوایز تصادفیمکانیسم حراج در بازی منحصر به فرد و بدیع است که عمدتاً به جای تغییر در قیمت ها یا موارد مشابه، تصادفی بودن پشت دیوارها را هدف قرار می دهد. بازیکن همچنین می‌تواند از برخی از آیتم‌های کمیاب موجود در کانتینرها استفاده کند و در صورت فریب دادن حریفان توسط ترفندهای پیچیده یا موارد مشابه، ارزش آنها را کاهش دهد. پس از آن، اگر بازیکن با موفقیت کانتینرها را به دست آورد، می‌تواند اقلام داخل آن را بفروشد و در نتیجه بر اساس ارزش آیتم‌های مختلف ضرر یا سود خواهد داشت.


یک رهنی راه اندازی کنید و اقلام فوق العاده را بفروشیدBid Wars 2 مکانیک ساخت یک مغازه گروفروشی را معرفی می کند، جایی که بازیکنان هر چیزی را در جهان که مردم به آن علاقه مند هستند را بدون محدودیت می خرند یا می فروشند. آنها همچنین با بخشی ساخته می شوند که ارزش واقعی اقلام را ارزیابی می کند، جایی که آنها گنج یا جعلی را برای تجربه چیزهای آشنا پیدا می کنند. بر اساس توانایی تجاری خود، گروفروشی ها می توانند ارزش قابل توجهی برای بهره برداری های مفید برای بسیاری از فعالیت های دیگر به ارمغان بیاورند.


فروشگاه را با الگوهای منحصر به فرد و موارد دیگر تزئین کنیدتزیینات فروشگاه یک محتوای اضافی درون بازی است که در آن افراد با خیال راحت می‌توانند چیزها را برای ظاهر یا فضای جدید تزئین یا تغییر دهند. تم ها یا رنگ های جدید نیز به تدریج بر اساس پیشرفت هر فرد باز می شود و به آنها اجازه می دهد هنگام تغییر چیزها در فروشگاه برای جذب مشتری خلاق تر باشند. علاوه بر این، اگر بازیکنان با موفقیت مبلمان مغازه را از طریق ظروف پیدا کنند، می توانند به جای فروش، آنها را مستقیماً تزئین کنند.


به لیگ های پیشنهادی مختلف در سراسر جهان بپیوندید و برنده شویداگر بازیکنان حوصله مراقبت از فروشگاه را ندارند، می‌توانند به دنیای بیرون Bid Wars 2 بروند و با حراج ظروف بهترین زمان را داشته باشند. هر منطقه دارای ارزش‌ها و پاداش‌ها یا موارد متفاوتی برای تغییر سلیقه یا تصمیم‌گیری افراد قبل از پیوستن است. حتی در این صورت، اگر آنها موفق به یافتن هدایایی با بیشترین ارزش ممکن شوند، می توانند مخالفان خود را اذیت کنند و آنها را پشیمان کنند.


اقلام کمیاب را برای بزرگترین مجموعه پیدا کنیدیافتن اقلام کمیاب و گمشده در جهان یک کار دلهره آور است، اما در صورت یافتن می تواند به مجموعه بازیکنان کمک زیادی کند. ارزش آن آیتم‌ها بر اساس مقداری که بازیکن پیدا می‌کند، مکررا تغییر می‌کند، برخی خرده‌ها و برخی دیگر آیتم‌های دست نخورده خواهند بود. از طریق روابط، آنها می توانند اقلام با ارزش بیشتری را پیدا کنند و برای کسب سود بیشتر برای فروشگاه یا شهرت بیشتر، چیزها را به طور موثر سازماندهی کنند.

Bid Wars 2 به مردم تجربیات جدیدی در مورد چیزهایی مانند حراج یا نگهداری از یک مغازه گروفروشی می دهد که می تواند چیزهای بی شماری را در سراسر جهان بفروشد. بسیاری از فعالیت‌های اضافی در گیم‌پلی نیز جالب و خنده‌دار هستند و در هنگام مواجهه با آیتم‌های پرارزش، هیجان‌انگیزترین احساسات را به همه می‌دهند.


برخی از ویژگی هادر حراجی ها با دیگران رقابت کنید و به مناقصه ادامه دهید تا ظروف مورد نظر با اقلام مخفی یا اقلام ارزشمند را برای توسعه کسب و کار به دست آورید.
یک رهن‌فروشی زیبا بسازید و هر چیزی را با قیمت‌های مناسب بفروشید یا بخرید، و حتی اگر اقلام تقلبی هستند یا نه، ارزش واقعی را ارزیابی کنید.
فروشگاه را با مبلمان دوست داشتنی با مکانیک دوستانه تزئین کنید و در عین حال فضا را تغییر دهید تا از مشتریان با رفتاری لذت بخش استقبال کنید.
برای اقلام با ارزش به لیگ های مختلف مناقصه در سراسر جهان بپیوندید یا با دانستن جایزه واقعی اقلام پنهان، حریفان را تحقیر کنید.
اقلام مختلف کمیاب گم شده از جهان را جمع آوری کنید و از مزایای بیشتری بهره مند شوید یا کتاب مجموعه را تکمیل کنید تا جوایز بیشتری برای توسعه بیشتر کسب کنید.


برخی از ویژگی های بازی Bid Wars 2 اندروید :- کسب سود از معاملات هوشمندانه
- باز کردن ساختمان های جدید در شهر برای گسترش کسب و کار خود و کسب پول بیشتر
- رقابت در مزایده ها و انتخاب مزایده خود
- تجزیه و تحلیل پیشنهادات خود در مزایده ها در سراسر جهان و پیشی گرفتن از رقبای خود
- راه اندازی کردن فروشگاه خود و کسب درآمد نادر و ارزشمند
- مشتریان از سراسر جهان می آیند تا پول خود را خرج کنند
- شامل یک حالت داستانی با شخصیت های جذاب و تلاش برای تبدیل کسب و کار خانواده خود به یک امپراتوری کسب و کار در سراسر شهر
- شرکت در مزایده های سراسر جهان و آشنا شدن با افراد مشهور
- جمع آوری طیف گسترده ای از اقلام عجیب و غریب مثل عتیقه های نادر و اتومبیل و قایق
✤ کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنتهمچنین بازی Bid Wars - Auction Simulator که شبیه ساز حراجی می باشد را ببینید.


آموزش دانلود Bid Wars 2: Business Simulator:

برای دانلود Bid Wars 2: Business Simulator و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Bid Wars 2: Business Simulator" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Bid Wars 2: Business Simulator برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Bid Wars 2: Business Simulator 1.98.3 اندروید

There’s new stuff in BidWars: Pawn Empire!

More bugs and nuisances resolved!

Let’s play!

Thank you for playing Bid Wars! Please do not forget to leave a new review! Your feedback means a lot!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

br.com.tapps.bidwars2

تاریخ بروزرسانی:

18 فروردین 1403

آخرین ورژن:

1.98.3

حجم:

166 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 8.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


شرکت در معاملات Bid Wars 2: Business Simulator تصاویر

دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید دانلود بازی Bid Wars Pawn Empire اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.