امروز : شنبه، 4 اسفند 1397
» » » » دانلود Large Launcher - Big Font,Icon Pro 3.2.2 لانچر با آیکون های بزرگ اندروید

دانلود Large Launcher - Big Font,Icon Pro 3.2.2 لانچر با آیکون های بزرگ اندروید

1397.04.20 omid 3550 بازدید 0 نظر گوگل پلی
Large Launcher - Big Font,Icon
Large Launcher - Big Font,Icon Pro 3.2.2 یک لانچر عالی با آیکون های بزرگ و امکانات فراوان برای کسانی که مشکل بینایی دارند. بزرگ کردن متن و صفحه، رابط بینایی دوستانه برای سالمندان و افراد مبتلا به مشکلات بینایی . این برنامه برای سالمندان، کودکان و افرادی که بیماری های چشمی دارند بسیار مناسب است. کاربرانی که مشکل بینایی دارند می‌توانند از رابط کاربری ساده و آسان برای خواندن استفاده کنند. سالمندان سزاوار استفاده از تلفن ‌همراه هستند. می توانید آن را برای پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ تان نصب کنید. این لانچر برای اطمینان دادن به احساس نشاط بیشتر سالمندان و استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان بهترین گوشی رده بالا بدون استرس طراحی شده است. هیچ نگرانی در مورد سردرگمی وجود ندارد. همچنین این برنامه همراه با فونت بزرگ و آیکون های رنگی به راحتی به تمایز بین آیتم‌ها کمک می‌کند. و همچنین دارای ویژگی های دکمه SOS است که می تواند زندگی آنها را نجات دهد!

✮ صفحه‌ی خانگی جدید شما
Large Launcher رابط کاربر هر تلفن یا تبلت را جایگزین می‌کند. با در نظر گرفتن سالمندان و افراد کم بینا به منظور فراهم نمودن حداکثر خوانایی و استفاده‌ی آسان طراحی شده است.
✮ بزرگ شدن آیکون
دکمه های بزرگ برای استفاده، آسان هستند – آنها توسط تاچ‌های تکی کنترل می‌شوند و هیچ فضایی را برای خطاها باقی نمی‌گذارند.
✮ آسان برای استفاده از تلفن
دسترسی به تمام توابع تلفن از طریق یک رابط کاربری ساده. بدون سردرگمی، بدون عوارض. متون بزرگ و آیکون های رنگی به شما کمک می‌کند تا به راحتی بین آیتم ها تمایز قائل شوید.
✮ تماس تلفنی و سابقه‌ی تماس مرتب
سرعت دسترسی به تماس های مورد علاقه از منو یا با قرار دادن آنها به طور مستقیم در صفحه اصلی. مرور از طریق تاریخچه تماس ها و درخواست پاسخ تماس آسان یا پاسخ با یک پیام.
✮ فونت بزرگ، ویرایشگر صدای پشتیبانی SMS
پیام های SMS توسط مکالمات مرتب می شوند. فونت بزرگ و رمزگذاری رنگی برای نمایش موضوع پیام مورد استفاده قرار می گیرد. پاسخ آسان به هر پیام با استفاده از ویرایشگر SMS.
✮ اعلانهای صفحه‌ی کامل
اعلانهای SMS صفحه‌ی کامل بطور اختیاری به شما اجازه می‌دهد تا به سرعت تماس بگیرید یا به پیام پاسخ دهید.
✮ اجرای تمام برنامه های شما به سرعت
استفاده از کلیدهای میانبر بزرگ برای اکثر برنامه های کاربردی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. کلید های میانبر مانند ویدجت‌ها همچنین می توانند بر روی صفحه نمایش قرار گیرند.
✮ برنامه های تغییر نام برای فهم آسانتر
تغییر نام برنامه ها به شیوه ای قابل درک، لیست برنامه های شما را به آسانی برای یافتن نگه می‌دارد.
✮ 100٪ در دسترس
طرح های رنگی با کنتراست بالا و دو اندازه حالت های مختلف به شما اجازه استفاده از تلفن خود بدون عینک را می‌دهد. تم های رنگی اضافی به صورت رایگان در دسترس هستند. حمایت گسترده برای Talkback screen reader اجازه می دهد تا کاربران از تلفن خود با سهولت و اعتماد به نفس استفاده کنند.
✮ برای افراد مسن یا بچه ها
افراد مسن اطلاعات تماس بزرگ، اس ام اس بزرگ، شماره گیری مستقیم تماس های مورد علاقه خود و دکمه SOS با منطقه جغرافیایی برای موارد اضطراری را دوست دارند.
✮ تن‌های حمایت‌ کننده از تم‌ها
می توانید بسیاری از تم های بصری و بسته‌های آیکون را برای سفارشی کردن گوشی خود انتخاب کنید.
در حال حاضر از زبان های زیر پشتیبانی می‌کنیم: انگلیسی، چینی (ساده شده) چینی (سنتی)، اسپانیایی، عبری، پایان، فرانسوی، ایتالیایی، ترکی، اوکراین، لهستانی، آلمانی.

کاربران گرامی توجه داشته باشید :

درست است که این برنامه در مارکت گوگل بطور رایگان عرضه شده است ، ولی در نسخه رایگان ، تمام امکانات برنامه در دسترس نیست و شما باید نسخه کامل را خریداری کنید ، ولی نسخه ای که ما امروز در گت اندروید برایتان قرار داده ایم نسخه فول آنلاک شده بوده و تمام ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن در دسترس شماست.
تغییرات نسخه جدید :
Known bug fixed
دسته بندی : دانلود / گرافیک / لانچر