امروز : دوشنبه، 18 فروردین 1399

دانلود OnePlus Launcher v4.3.5.200319220744.6309bc0 لانچر گوشی وان پلاس اندروید

1399.01.3 omid 6554 بازدید 0 نظر گوگل پلی
OnePlus Launcher

تجربه خود را با لانچر

OnePlus Launcher

ارتقا دهید. با لانچر وان پلاس سرعت، ثبات و سفارشی سازی را بطور کامل تجربه کنید. این لانچر شما را قادر می سازد تا به راحتی صفحه نمایش خود را بر اساس نیازهای خود تنظیم کنید.

آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری
لانچر OnePlus گزینه های بصری فراهم می کند که دسترسی و تغییر آن آسان است. فقط می خواهم قبل از اعمال آن چگونه یک اصلاح خاص را ببینم؟ شما همیشه می توانید قبل از اعمال تغییر پیش نمایش آن را مشاهده کنید.

زندگی خود را در قفسه سازماندهی کنید
قفسه شخصی است و به طور کامل قابل تنظیم است. از مجموعه ای از ویژگی های مفید انتخاب کنید، گت اندروید مانند آخرین اطلاعات آب و هوا، یادداشت و تماس های اخیر. ویدجت های مورد علاقه خود را برای دسترسی سریع و آسان اضافه کنید. فقط یک لمس کافیست تا همه این اتفاقات بیفتد.

حرکات راز را کشف کنید
5 حرکت دیگر در اختیار شماست. ما همچنین چندین حرکت مخفی روی صفحه را برای دسترسی سریع به اعلان ها و توابع جستجو اضافه کردیم. فقط سعی کنید در صفحه نمایش خود به بالا و پایین سوایپ کنید.

آیکون های خود را سفارشی کنید
لانچر OnePlus از طیف گسترده ای از بسته های آیکون پشتیبانی می کند. به سادگی پانل گزینه را برای مشاهده بسته های آیکون موجود باز کنید و روی گزینه مورد نظر خود برای اعمال آن به آیکون های خود ضربه بزنید. علاوه بر بسته های آیکون پیش فرض، صدها بسته آیکون موجود در فروشگاه Google Play وجود دارد. موارد مورد علاقه خود را دانلود کنید و آنها را امتحان کنید.

اطلاعات فایل :
  • حجم فایل : 6 + 14 مگابایت
  • قیمت در گوگل پلی : رایگان
  • توسعه دهنده : OnePlus Ltd
  • نیاز به اندروید : بستگی به مدل دستگاه شما دارد و بالاتر
  • رتبه در مارکت گوگل : 3.8 از 5
تغییرات نسخه جدید :
1. UI improved
دسته بندی : دانلود / گرافیک / لانچر