توپخانه | Cannon

نویسنده: Arya | 16929 بازدید
5 اسفند 1393

راهنمای توپخانه Cannon در بازی clash of clans

توپخانه:
توپخانه ها اولین سازه ی دفاعی ای هستند که در اختیار کاربران قرار می گیرد. باید توجه داشت در هنگام ارتقاء کلیه ی سازه های دفاعی ، تا تکمیل سطح ارتقاییشان ، آنها توانایی دفاع را در برابر دشمن نخواهند داشت ( به استثنای جنگ های قبیله ای تیمی ( کلن وار Clan war) که در این صورت آخرین سطح سازه ی به روز شده در هنگام شروع جنگ آماده ی استفاده در کلن وار خواهد بود )
سطوح اول توپ خانه برای ارتقاء بسیار سریع و تقریبا خیلی هم ارزان هستند.
توپخانه ها فقط به اهداف زمینی توانایی شلیک دارند.

استراتژی دفاعی:
توپخانه دارای توان آتش افروزی بالا به همراه طیف قابل توجهی از محدوده است که آنها را یک عنصر دفاعی بسیار مناسب در برابر دیوار شکنان(که قدرت سلامت کمی دارند) قلمداد می کند.
توپخانه ها عناصر دفاعی خوبی در جهت آسیب رسانی به غول های دشمن در حین آسیب رسانی به سایر سازه های دفاعی هستند. برای این منظور خمپاره انداز ها و برج های جادوگر را در تیر راس آتش توپخانه قرار دهید.
از خود توپخانه ها هم توسط ضد هوایی ها حمایت کنید( حداقل توسط یک برج کماندار یا برج جادوگر) ، زیرا همانگونه که گفته شد توپخانه فقط توانایی مقابله با نیرو های زمینی را دارد و کاری در مقابل ارتش هوایی دشمن نمی تواند انجام دهد.
توپخانه ها و خمپاره انداز ها را خیلی زود در سطوح پایین ارتقاء دهید چون ارتقاء آنها کمک بسیاری برای دفاع از قبیله خواهد بود.

استراتژی هجومی:
توپخانه های یکی از محدود عناصر دفاعی هستند که توانایی آسیب رسانی به نیرو هوایی را ندارند. بدین ترتیب برای نابودی آنها استفاده از بالن ها ، مینیون ها و اژدها توصیه می شود ( البته اگر توسط برج های جادوگر و کماندار و ضد هوایی دشمن پوشش داده نشده باشند.)
توپخانه ها در هر شلیک خود فقط می توانند به یک عضو دشمن آسیب وارد کنند. این امر باعث می شود بتوان با گروهی پراکنده از کمانداران و بربر ها آنها را نابود کرد.

نکاتی در مورد توپخانه :

✔ توپ دارای 13 سطح مختلف است.
✔ ارتقاء این سلاح هم ارزان است و هم سریع.
✔ توپ اولین سلاح دفاعی است که بازیکن برای شروع می سازد.
✔ توپ فقط می تواند واحد های زمینی را هدف قرار دهد و نه واحد های هوایی.
✔ شما می توانید با آپگرید کردن توپ، قدرت آتش این وسیله را افزایش دهید. دقت کنید که در طول زمان ارتقا، توپ عمل نخواهد کرد.

توپخانه | Cannon


لول 13 توپخانه د تاریخ 5 اسفند 1393 به بازی اضافه شد
توپخانه | Cannon


توپخانه | Cannon

بیشتر بخوانید:

 1. بهنام
  آفلاین 25 فروردین 1394 19:47
  نپسندیدم +1 پسندیدم
  بهنام | عضو سايت
  عااااالی بوووود,
  ممنون از سایت خوبتون,,عاشقتونم


  --------------------

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.