Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner
4.4
973

Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner

سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

Do It Now v22.6.0 Premium - سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه

Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner v22.6.0 Premium – اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه با امکانات فراوان
نسخه پریمیوم و کامل با تمام امکانات در دسترس


زندگی خود را با برنامه Do It Now سازماندهی کنید. لیست کارهای فوق العاده ای که به شما کمک می کند عناصر بازی را به کارهای روزمره خود اضافه کنید، برنامه ریزی کنید، یادآورهای روزانه اضافه کنید و زندگی خود را با مهارت ها، ویژگی ها و ارتقاء سطح داخلی سازماندهی کنید.
نحوه کارکرد نرم افزار سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه اندروید Do It Now به این شکل است که شما یک شخصیت بازی مجازی از خودتان در داخل این برنامه خواهید داشت که با انجام کارها و وظایف روزانه ، هر روز قدرتمند تر خواهد شد و با انجام کارها به شخصیت مجازی شما پاداش تعلق می گیرد.

ویژگی های برنامه Do It Now اندروید :


🎮 شخصیت بازی شما در داخل برنامه !
با برنامه یادآوری کارهای روزانه Do It Now ، یک کپی مجازی از خودتان دریافت خواهید کرد و می توانید مهارت ها، ویژگی ها و آمار خود را ردیابی کنید. هر وظیفه ای را می توان به مهارت ها و ویژگی ها محدود کرد. هنگامی که کار در زندگی واقعی انجام می شود - قهرمان مجازی شما مهارت ها و ویژگی ها را افزایش می دهد، تجربه اضافی (XP) به دست می آورد و می تواند زندگی را ارتقا دهد.

🧠 خودسازی
رشد شخصی را در مناطق مختلف با ویژگی های قابل تنظیم پیگیری کنید. با ایجاد سیستم انعطاف پذیر با مهارت، بهره وری روزانه خود را افزایش دهید. مجموعه های اولیه قبلاً به سازمان دهنده اضافه شده است.
با استفاده از ردیاب هدف، کارهای روزمره خود را گیمی کنید و خود، زندگی و شخصیت RPG مجازی خود را بهبود بخشید. مهارت ها و توانایی های او همراه با شما، رشد خواهد کرد. او را قدرتمندتر کنید و سازنده تر شوید.

📅 تقویم مفید
مروری بر برنامه ها برای ماه ها، هفته ها داشته باشید یا از برنامه ریز روز، برنامه ریز دستور کار استفاده کنید. مناسب ترین زمان را برای برنامه ریزی وظایف خود با برنامه ریز تقویم پیدا کنید. تا جایی که می توانید با این برنامه یادآوری و انجام لیست wunder مولد باشید! تقویم تجاری را در قالب شبکه مشاهده کنید یا از برنامه ریز روزانه، برنامه ریز هفتگی، ردیاب زمان استفاده کنید. مدیریت زمان خود را تقویت کنید

🔔 یادآورهای شیک
برنامه تقویم Do It Now می تواند کارهای مهم را با اعلان ها به شما یادآوری کند. به هر کار حداکثر 5 اعلان اضافه کنید.

📘 سازمان بهره وری
وظایف خود را در گروه هایی مانند trello، taskrabbit، habitica، tickick، habitbull، هر کاری برای جدا کردن انواع مختلف سازماندهی کنید. همه چیز را مرتب نگه دارید و بدانید که در برنامه لیست انجام روزانه چه کاری باید انجام دهید.
از گروه‌ها به‌عنوان فهرست کارها، فهرست چک، فهرست خواندن، فهرست سطل، فهرست خواسته‌ها، همه فهرست‌هایی که باید انجام دهید استفاده کنید! به هر هدفی یادداشت اضافه کنید.

🔄 در دستگاه های خود همگام سازی کنید
وظایف شما در سرویس های فضای ابری یا دراپ باکس همگام‌سازی می‌شوند تا بتوانید در هر کجا که هستید برای دستیابی به هدف بهتر با مدیر وظیفه مشاهده و مدیریت کنید.
یا فقط کل پیشرفت خود را در فایل روی دستگاه خود ذخیره کنید.

⚙️ تنظیم وظایف انعطاف پذیر
ردیاب عادت های شما، اجازه می دهد تا وظایف واقعاً انعطاف پذیری را اضافه کنید. تنظیم تکرارهای سفارشی (روزانه، هفتگی، روزهای هفته یا ماهانه)، تکرارهای بی نهایت، تاریخ/زمان پایان، دشواری/اهمیت/ترس، شکست خودکار یا پرش خودکار در زمان تاخیر، پیوند دادن مهارت های منفی و مثبت، ترکیب وظایف در گروه ها، وظایف فرعی و خیلی چیزهای دیگر را اضافه کنید. اهداف را اولویت بندی کنید و روی کارهایی تمرکز کنید که واقعاً برای انجام آن فردا اهمیت دارد. همچنین تعداد زیادی آیکون برای سفارشی کردن وظایف شما گنجانده شده است. هدف گذاری را آسان کنید.

📈 آمار
پیشرفت خود را با نمودارهای فانتزی مرور کنید. از نمودارهای ویژگی ها و مهارت ها برای نشان دادن نقاط ضعف و قوت خود استفاده کنید. داشبورد خود را برای نمایش نمودارهای موفقیت روزانه با وظایف، طلا و تجربه سفارشی کنید.

👍 عادات
ایجاد عادت های مفید شما می توانید به هر کاری عادت کنید، فقط ایجاد عادت را برای آن فعال کنید. از Do It Now به عنوان برنامه بهره وری برای ایجاد هر عادتی مانند بازی های نقش آفرینی استفاده کنید!

💰 سیستم پاداش
از کارهای انجام شده طلا بگیرید و جوایز اختصاص داده شده را بخرید. به عنوان مثال. می توانید جایزه فیلم تماشا کنید را با 100 طلا اضافه کنید، آن را بخرید و در واقع یک فیلم را در زندگی واقعی به عنوان پاداش کار سخت تماشا کنید!

😎 دستاوردها
با موفقیت ، انگیزه خود را افزایش دهید. شما می توانید دستاوردهای خود را ایجاد کنید و آنها را به وظایف، مهارت ها یا ویژگی ها محدود کنید.

🎨 تم
ظاهر برنامه را با تم های سفارشی تغییر دهید. برنامه ردیاب وظیفه ما تعداد زیادی از آنها را دارد!

🧩 ویجت های عالی
با افزودن ویجت چک لیست به صفحه اصلی خود به راحتی به وظایف و آمار خود دسترسی پیدا کنید. اندازه ها و انواع مختلفی دارد. یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.

انگیزه روزانه خود را حفظ کنید و خود مجازی خود را برای ارتقاء و بهبود در زندگی واقعی توسعه دهید.


آپدیت نسخه Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner 22.6.0 اندروید
What's New:
Consumptions per day chart on inventory item details screen
Total number of consumptions in inventory item details
Various improvements related to inventory items
Other fixes and improvements
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.levor.liferpgtasks

تاریخ بروزرسانی:

27 اسفند 1401

آخرین ورژن:

22.6.0

حجم:

30 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner

سازماندهی و مدیریت کارهای روزانه Do It Now: RPG To Do List. Habit Tracker. Planner تصاویر

دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید دانلود برنامه Do It Now RPG To Do List اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.