My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer
4.7
7,823

My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer

برنامه ریز روزانه برای انجام کارها
ورژن1.8.4 توسط Time Management Studio
بیش از 500 هزار نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer v1.8.4 برنامه ریزی کارهای روزانه اندروید

نسخه Pro با تمام امکانات در دسترس

برنامه

My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer

یک برنامه ریز روزانه و کاربردی می باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا لیست های شخصی و کاری به روز خود را اضافه کنید. وقت خود را روی برنامه ریزی روزانه متوقف نکنید و شروع به استفاده از این برنامه الکترونیکی کنید. برنامه دارای تقویم مناسب است. شما می توانید، برای ویرایش کارها، حرکت وظایف، رنگ آمیزی برنامه های مختلف روزانه، اضافه کردن کارها با صدا به راحتی اقدام کنید. غالب افراد دچار سردرگمی ذهنی می شوند و نمی دانند کار را از کجا شروع کنند. با تقسیم کار به دسته های مختلف ، سردرگمی را برطرف کنید و به راحتی می توانید کار را انجام دهید. در برنامه می توانید لیست زیرشاخه ها را به صورت یک درخت مشاهده کنید ، یا می توانید آن را باز کرده و کارهای فرعی آن را مشاهده کنید. لیست خود را با پوشه ها انجام دهید، اگر شما وظایف زیادی از مناطق مختلف دارید، پوشه هایی را برای مشاهده بهتر ایجاد می کند. لیست و لیست کارها را در روز با تقویم مشاهده و ایجاد کنید. با تقویم می توانید کارهای روز خود را بشمارید ، کارهای جدیدی اضافه کنید و کارهای ایجاد شده را ویرایش کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا یادآوری نامحدود ایجاد کنید. برای هر کار ، می توانید تعداد نامحدودی یادآوری اضافه کنید. اگر می خواهید 2 روز قبل از شروع کار یک یادآوری دریافت کنید. آن را ایجاد کنید. وقت خود را با برنامه My Daily Planner سازماندهی کنید. کارهای تکراری را تنظیم کرده و وقت خود را با برنامه نویس My Daily Planner بهینه کنید. اگر می خواهید هر دوشنبه ، چهارشنبه ، به ورزشگاه بروید، کار تکراری ایجاد کنید. با My Daily Planner کارهای و پروژه هایی ایجاد کنید، برای انجام لیست، لیست پروژه ایجاد کنید و آن را در لیست فرعی تقسیم کنید. سپس وظیفه تفصیلی یا توضیحات پروژه را ایجاد خواهید کرد.

برای بهترین سازماندهی وقت خود ، می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

1. ایجاد یک لیست کارها
2. یادآوری اضافه کنید
3- وظایف را هنگام اتمام انجام دهید.

ویژگی های برنامه My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer اندروید :
- روز برنامه ریزی
- ایجاد لیست در روز
- ایجاد فرعی
- پدید آوردن
- ایجاد یادآوری
- محاسبه پیشرفت خودکار
- گروه بندی کارها با پوشه ها
- وظایف حرکت خودکار به فردا
- بدون اینترنت کار کنید

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.time_management_studio.my_daily_planner

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 9 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

1.8.4

حجم:

8 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر My Daily Planner: To Do List, Calendar, Organizer

دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید دانلود My Daily Planner To Do List, Calendar, Organizer اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.