Beelinguapp Language Audiobook
4.6
7382

Beelinguapp Language Audiobook

آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی

دانلود Beelinguapp v3.060 - آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی

Beelinguapp Language Audiobook v3.060 Premium – اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان
نسخه پریمیوم و کامل با تمام امکانات در دسترس
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به ارزش 49.99 دلار

ویدیوی معرفی و تریلر Beelinguapp Language Audiobook

با برنامه آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی اندروید Beelinguapp Language Audiobook یک زبان جدید بیاموزید ، برنامه ای که به شما امکان می دهد داستان ها را با زبان های مختلف در کنار هم بخوانید و گوش دهید. متن را بخوانید و صدا را به زبانی که می آموزید بشنوید ، و همان متن را به زبان خود بخوانید تا به عنوان مرجع از آن استفاده کنید. با این برنامه جالب و رایگان یادگیری زبان را به سرعت بیاموزید. اگر با کتاب های صوتی یادگیری زبان آشنایی دارید ، روش ابتکاری Beelinguapp را برای یادگیری یک زبان جدید دوست خواهید داشت. با خواندن داستان های کودکانه مورد علاقه خود ، داستان های کوتاه ، رمان ها و سایر موارد کنار هم ، زبان های مورد نظر خود را یاد بگیرید. از اسپانیایی گرفته تا آلمانی و موارد دیگر ، Beelinguapp از طریق متن جالب و آشنا به شما زبان انگلیسی یاد می دهد. Beelinguapp برای هر کسی که مایل به یادگیری یک زبان جدید است سرگرم کننده و آسان است. از زبان مادری خود به عنوان راهنما استفاده کنید و از امروز شروع به یادگیری کنید. با خواندن داستان های مختلف در کنار هم با Beelinguapp ، زبان های جدید بیاموزید.
برنامه آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی اندرویدBeelinguapp یک اپلیکیشن مفید و دوستانه است که به افراد کمک می کند تا از طریق داستان گویی یا سایر روش های مؤثر، زبان های جدید را تسلط یابند. آنچه قابل توجه است این است که به طور فشرده با متخصصان توسعه یافته است، نتایج قابل توجهی را نوید می دهد و یادگیری زبان های جدید را برای هر کسی آسان می کند.

بازی Beelinguapp اندروید


ویژگی های برنامه Beelinguapp اندروید :


یادگیری چند زبانه در حال تبدیل شدن به محبوبیت و درخواست گسترده است و بسیاری از برنامه ها روش های مختلفی برای کمک به افراد برای دسترسی به زبان مورد علاقه خود دارند. Beelinguapp از داستان سرایی، گوش دادن به موسیقی و موارد مشابه برای جلب توجه کاربران جدید و ارائه منابع یادگیری فراوان استفاده می کند. همچنین گزینه های رایگان زیادی برای کاوش و لذت بردن از بسیاری از داستان ها و تغییر زبان یا رتبه مربوطه برای بهبود سطح شما دارد. نکته مهم این است که یک مترجم پویا را ادغام می کند و به هر کسی اجازه می دهد با مطالعه یا تعامل با صفحه نمایش معانی هر کلمه را در چندین زبان درک کند. اگر می خواهید مهارت های زبانی خود را با زبان مورد نظر خود تقویت کنید، این اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی با داستان به شما کمک می کند و داستان های جالب تری را برای یادگیری و گوش دادن به طور همزمان در اختیار شما قرار می دهد.

رابط چشم نواز و دوستانه


رابط کاربری کلی برنامه دوستانه و دوست داشتنی است، با رنگ های اصلی نارنجی و سفید برای ایجاد هماهنگی چشم نواز مشابه با تم زنبور عسل. همچنین تمام محتوا را به دسته‌های جداگانه تقسیم می‌کند، و شما می‌توانید برای به دست آوردن درک روشنی از هر عملکرد یا درس کاوش کنید یا محتوای مطلوب خود را در چند دسته سازماندهی کنید. البته می توانید برای محافظت از چشمان خود به تم تیره روی رابط تغییر دهید یا تجربه خواندن روان تری در فضاهای تاریک داشته باشید و هنگام مطالعه از راحتی بیشتری برخوردار شوید.

پشتیبانی گسترده و درس برای چندین زبان


تمام محتوا یا برنامه های کاربردی پشتیبانی از زبان های جدید بسیار گسترده است، به ویژه آنهایی که به طور گسترده در سطح بین المللی یا در اروپا، آسیا و دیگر قاره های بزرگ استفاده می شوند. کیفیت ترجمه و درس های دستور زبان آن به طور قابل توجهی برای هر زبان بهبود یافته است تا به مردم کمک کند عامیانه یا کلمات خاصی را درک کنند که هیچ برنامه دیگری زحمت ترجمه آنها را نمی دهد. نکته مهم این است که انتقال دو زبانه آنی است و شما می توانید هر چیزی را بدون یک برنامه مشخص یاد بگیرید تا در فرآیند یادگیری راحت تر باشید.

همه چیز را به هر زبانی ترجمه کنید


قابلیت‌های ترجمه برنامه برتر است و به لطف مترجم یکپارچه که توسط هوش مصنوعی کار می‌کند، سفارشی‌سازی گسترده‌ای برای پاسخگویی به نتایج جستجو یا نیازهای شما برای یک زبان خاص وجود دارد. این یک رابط ترجمه مناسب خواهد داشت و می توانید مطالب را برای ترجمه دقیق متن کپی کنید یا معنای تک تک کلمات را یاد بگیرید. این برنامه همه کارها را انجام می دهد تا تجربه کاربری شما را به طور مداوم روان کند تا همه زبان ها را در مدت زمان کوتاهی به سرعت یاد بگیرید یا همه معانی تک تک کلمات را درک کنید.

یک کتابخانه داستانی عظیم به سلیقه شما


بهترین راه برای یادگیری زبان های جدید از طریق داستان ها یا داستان هایی است که به طور گسترده در سراسر جهان گفته می شود. این برنامه به طور خودکار داستان ها را برای سهولت در جستجو در سطوح مختلف دسته بندی می کند. جالب اینجاست که هر داستان از چندین زبان به طور جداگانه پشتیبانی می کند، که به شما کمک می کند تا به سرعت تمام گرامر یا واژگان را با ترجمه بلادرنگ حفظ کنید. به لطف تجزیه و تحلیل خاص برنامه، می‌توانید برای شناسایی ترجمه‌ها و به خاطر سپردن سریع آن‌ها، روی عبارت‌ها یا متون جداگانه ضربه بزنید.

به صوتی ترجمه شده گوش دهید


علاوه بر داستان‌ها، این برنامه آهنگ‌ها را به زبان‌های پشتیبانی‌شده ترجمه می‌کند تا به افراد کمک کند آنها را به درستی تلفظ کنند یا توانایی شنوایی خود را بهبود بخشند. همین امر در مورد کتاب‌های صوتی نیز صدق می‌کند، و می‌توانید هر بخش را برای شنیدن واضح یا تجزیه و تحلیل خاص هر دستور زبان برای دقت بیشتر متوقف کنید. این برنامه به جای متون بر روی سیستم صوتی تمرکز دارد، بنابراین هر آهنگ، کتاب صوتی و مواردی از این قبیل برای هر کسی کیفیت مطلقی دارد تا گوش دادن یا تلفظ خود را به سرعت بهبود بخشد.

برای دانش جدید به سطوح جدید بروید


این برنامه به طور خودکار تمام درس ها، کتاب ها و صداها را در سطوح مختلف دسته بندی می کند و سطوح یادگیری شرکت کنندگان را با دسترسی محدود آنها نشان می دهد. همچنین می‌توانید سطح تحصیلات خود را سفارشی کنید تا به مواد بهبود زبان بیشتری دسترسی داشته باشید، یک کتابخانه شخصی راه‌اندازی کنید و موارد دلخواه خود را نشانه‌گذاری کنید. این برنامه همچنین به طور مرتب آزمون های جالبی را برای آزمایش سطح شما ارائه می دهد و تمام پیشرفت ها یا تلاش های شما برای بهبود بیشتر پاداش قابل توجهی دریافت می کند.

تلفظ خود را تمرین کنید


این برنامه شامل یک ضبط کننده صوتی پیشرفته برای اهداف تست تلفظ است و گزینه های بی پایانی برای محدود کردن کلماتی که به آنها مسلط هستید خواهید داشت. خوب. سطح تلفظ نیز افزایش می‌یابد و کلمات بیشتری را در یک نمونه برای به چالش کشیدن توانایی شما ارائه می‌کند، اما نتایج و پاداش‌ها ارزش آن را دارند که تلفظ خود را بهبود بخشید.

چالش های روزانه کامل برای پاداش
این برنامه دارای یک سیستم چالش روزانه با محتوای دوستانه خواهد بود و افراد را برای کسب جوایز مفیدتر تسهیل می کند. کسب امتیاز برای خود به شما این امکان را می دهد که قفل کتاب ها یا محتوای جدید را برای بهبود آموزش خود باز کنید، حتی به سطح بالاتری بروید و به محتوای انحصاری دسترسی داشته باشید. محتوا و مکانیسم چالش روزانه مناسب است و نویدبخش نتایج مثبت بر اساس پیشرفت هر فرد در بهبود زبان های خارجی است.

ویژگی های Beelinguapp :


یادگیری آسان زبان آسان
با خواندن داستان های مختلف به زبانی که انتخاب می کنید ، یک زبان جدید بیاموزید.
Beelinguapp این امکان را به شما می دهد که داستان را به زبان خود بخوانید تا معنی یک کلمه یا عبارت را بفهمید.

Beelinguapp آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی


خواننده کتاب صوتی:


زبان های اسپانیایی ، آلمانی ، فرانسوی و سایر موارد در گوش دادن به کتاب های صوتی آسان
با برنامه آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی اندروید کتاب صوتی به هر زبانی حتی را می توان گوش داد.
با دنبال کردن خواننده کتاب صوتی با یک انیمیشن به سبک کارائوکه ، زبان ها را یاد بگیرید تا بفهمید دقیقا چه می گویند.
کتاب های صوتی اسپانیایی همراه با کتاب های صوتی انگلیسی ، فرانسوی همراه با آلمانی - انتخاب و کتاب صوتی که می خواهید بخوانید.

همچنین ببینید : Duolingo Premium اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی برای اندروید

داستان های عالی به زبانهای مختلف:


خواندن داستان های مورد علاقه خود ، رمان ها و موارد دیگر
زبان ها را به سرعت بیاموزید و فقط داستان هایی را که می خواهید بخوانید انتخاب کنید.
می توان زبان ها ، ژانرها و سطح یادگیری را مرتب کرد که باعث می شود یادگیری زبان ها آسان شود.

یادگیری زبان هایی مانند:


اسپانیایی
انگلیسی
آلمانی
پرتغالی
کره ای
فرانسوی
هندی
روسی
ترکی
چینی ها
عربی
ایتالیایی
سوئدی
ژاپنی


آموزش دانلود Beelinguapp Language Audiobook:

برای دانلود Beelinguapp Language Audiobook و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Beelinguapp Language Audiobook" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Beelinguapp Language Audiobook برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Beelinguapp Language Audiobook 3.060 اندروید

- bug fixes

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.david.android.languageswitch

تاریخ بروزرسانی:

10 اسفند 1402

آخرین ورژن:

3.060

حجم:

28 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Beelinguapp Language Audiobook

آموزش زبان انگلیسی با داستان و کتاب های صوتی Beelinguapp Language Audiobook تصاویر

دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید دانلود Beelinguapp Learn Languages Music & Audiobooks اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.