» » » » » دانلود WiFox 23.0 برنامه دسترسی به وای فای در فرودگاه های جهان برای اندروید
تبلیغات

    زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد

    همین حالا بازی کن
WiFox icon

WiFox

ورژن 23.0 برای اندروید

: WiFox توضیحات

WiFox 23.0 Paid نقشه اي از كلمه عبور واي فاي موجود در فرودگاهها و سالن هاي سرتاسر جهان در اختيار شما قرار داده كه به طور مستمر به روز رساني ميشود. با مشاهده ي آن ميتوانيد روي آيكون واي فاي(قسمتي كه اطلاعات وايرلس را دارد) ضربه زده و از دكمه ي كپي براي انتقال كلمه عبور در كليپ برد استفاده كنيد. اگر Google Map را دانلود كرده ايد بنابراين درطول مسافرت نيازي به اتصال اينترنت براي استفاده از اين برنامه نخواهيد داشت. نقشه در حالت آفلاين نيز در دسترس است.

برخی از ویژگی های برنامه WiFox اندروید :
- براي وارد كردن كلمه ي عبور در تنظيمات شبكه وايرلس ، روي Copy كليك كنيد.
- كاربر ميتواند كلمه ي عبوري را كه در فرودگاه هر نقطه از جهان يافته، اضافه كند. ان كلمه ي عبور قبل از اضافه شدن به نقشه، براي تاييد به وب سايت هوشمند FoxNoMad فرستاده خواهد شد.
- در قسمت (مشاهده ي ليست،List view) ميتوانيد كلمات عبور اخير را به روز رساني كنيد. همچنين در طي مسافرت با فرستادن اطلاعات هات اسپات وايرلس از درست كار كردن برنامه براي شما مطمئن شده و بر اساس رضايت يا نارضايتي شما ، اطلاعات اتصال به روز رساني، تاييد يا حذف خواهد شد.
- آيكون هاي WiFox نشان ميدهد كه اطلاعات شبكه وايرلس فرودگاه تا چه ميزان قابل اعتماد و داراي راي بالاست.
- از طريق اطلاعاتي كه مسافران، خلبانان، و ديگر كاربران از طريق نرم افزار WiFox , وبسايت FoxNoMad، اكانت فيسبوك و توييتر WiFox ميفرستند اين نرم افزار به روز رساني خواهد شد. WiFox در حال حاضر در١٤٠ فرودگاه موجود در جهان ، اطلاعات شبكه اي وايرلس دارد.
- در صورت وجود اينترنت ، با كليك بر روي دكمه ي Update و يا كليك روي آيكون Refresh و يا به صورت خودكار همزمان با باز كردن برنامه، نقشه به روز رساني خواهد شد.
- شما ناخواسته به يك نقطه ي مخرب متصل نخواهيد شد چون Wifox با گفتن نام شبكه ي مناسب از اطلاعات كاربر محافظت خواهد كرد.


نمایش بیشتر

تغییرات نسخه WiFox 23.0

Minor fixes.
دیدگاه ها