Coordinate Master
4.6
2,604

Coordinate Master

تعیین مختصات
ورژن7.8 توسط BinaryEarth
مناسب همه سنین

دانلود Coordinate Master v7.8 Paid برنامه تعیین مختصات برای اندروید

نسخه خریداری شده به ارزش 4.49 دلار

Coordinate Master

یک برنامه قدرتمند که به شما امکان تعیین مختصات را در بسیاری از سیستم های جهان می دهد. جغرافیای ژئوئید را محاسبه کرده و میدان مغناطیسی فعلی یا تاریخی را برای هر مکان تخمین بزنید. این نرم افزار همچنین شامل یک ابزار حسابگر و همچنین ابزارهای نظرسنجی برای محاسبه ضریب مقیاس نقطه ، همگرایی شبکه ، معابر و معکوس می باشد. همچنین می توانید چندین نقطه را ذخیره کرده و طول و مساحت مرز را بر روی آنها محاسبه کرده یا آنها را به پرونده های CSV وارد کنید ، این برنامه با استفاده از کتابخانه PROJ4 و یک فایل جستجوی حاوی پارامترهای طرح ریزی و داده برای پشتیبانی از 1700 سیستم مختصات را دارا می باشد. از Lat / lon ، UTM ، هواپیمای ایالتی ایالات متحده ، و بسیاری دیگر پشتیبانی می شود. شما برای پارامترها می توانید سیستم مختصات خود را نیز ایجاد کنید. برنامه همچنین از دگرگونی های وابسته پشتیبانی می کند تا به شما امکان دهد سیستم های شبکه محلی را تنظیم کنید.

این برنامه قابلیت افزودن ورودی مختصات به صورت دستی یا از موقعیت مکانی فعالی GPS شما استفاده می کند. مکان محاسبه شده را می توان از طریق مرورگر وب خود با فشار یک دکمه در گوگل مپ نمایش دهید. همچنین از منابع شبکه MGRS نیز پشتیبانی می کند. صفحه حسابگر میدان مغناطیسی می تواند مکان معینی را محاسبه کند. از بین رفتن مغناطیسی محاسبه شده برای پیمایش قطب نما مفید خواهد بود زیرا تفاوت بین شمال واقعی و شمال مغناطیسی را نشان می دهد. تمایل میدانی و شدت کل نیز محاسبه می شود. این ابزار از الگوی مرجع بین المللی ژئومغناطیسی مرجع (IGRF-12) استفاده می کند. این برنامه همچنین می تواند با استفاده از مدل EGM96 ، جبران ارتفاع ژئوئیدی را برای یک مکان معین محاسبه کند. جبران ژئوئید را می توان از ارتفاع گزارش شده توسط GPS کم کرد تا ارتفاع واقعی شما از سطح دریا بالاتر رود.

برخی از ویژگی های برنامه Coordinate Master اندروید:


قابلیت تعیین مختصات مکان های مختلف
دارای ابزار حسابگر
ابزارهای نظرسنجی برای محاسبه ضریب مقیاس نقطه ، همگرایی شبکه ، معابر و معکوس
قابلیت محاسبه طول و مساحت مرزها
امکان افزودن ورودی مختصات به صورت دستی یا از موقعیت مکانی فعالی GPS

آپدیت نسخه Coordinate Master 7.8 اندروید
7.0: Big fixes for Sun Angle page.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

binaryearth.coordsystool

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 18 خرداد 1401

آخرین ورژن:

7.8

حجم:

7 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Coordinate Master

دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید دانلود برنامه Coordinate Master اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.