» » » » » دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید
تبلیغات

  اولین سامانه مدیریت خانواده و مراقبت از خانواده در فضای مجازی در ایران
  - موقعیت لحظه ای و مسیر یابی خطی
  - گزارش عملکرد در شبکه های اجتماعی
  - تلگرام ، واتس اپ ، اینستاگرام ، لاین
  - مدیریت دسترسی به وب سایتها
  - امکان فیلترینگ تماس ها و پیامک ها
  - و ده ها قابلیت کاربردی دیگر

  دانلود نرم افزار
Email for Gmail App - Pro icon

Email for Gmail App - Pro

ورژن 5.110 برای اندروید
 • دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید دانلود Email for Gmail App - Pro 5.110 برنامه اتصال به حساب جیمیل اندروید

: Email for Gmail App - Pro توضیحات

به وسیله برنامه Email for Gmail App - Pro 5.110 می توانید به سرعت به حساب جیمیل تان متصل شوید . این اپ شما را قادر می سازد به هر فراهم کننده ایمیل دیگر مثل یاهو، هاتمیل، و غیره متصل شوید. این ایمیل روزانه با حساب های ایمیل تان همگامسازی می شود طوریکه بتوانید آنها را درهر زمان دردسترس داشته باشید.
این اپ دارای اخطار سریع است که شما را از هرگونه بروزرسانی مطلع می کند. تمامی اخطار ها قابلیت سفارشی سازی دارند. می توانید اخطار زنگ را عوض کنید، و ساعت های سایلنت مثلا 7 صبح تا 2 بعدعظهر را قرار دهید.
با رابط کاربردی دوستانه مان می توانید ایمیل باکس تان را همانطور که دارید شخصی کنید. رنگ های بیشتری را به ایمیل های تان اضافه کنید. فونت دلخواه با اندازه مورد نظرتان را انتخاب کنید و در انتهای ایمیل تان امضاء خودتان را قرار دهید. این ایمیل همچنین شما را قادر می سازد ایمیل باکس تان را به کاراترین شیوه سامان دهی کنید.ایمیل هایتان را داخل پوشه ای تقسیم کنید. دسترسی به آنها آسان و سریع خواهد بود. می توانید بر مبنای نام و تاریخ، فایلهای ضمیمه شده جستجو کنید.
سریع و آسان متن تان رادر چند ثانیه بنویسید. عکس هایتان را هر زمان که نیاز دارید ارسال کنید. این اپ روزانه با حساب ایمیل تان همگام سازی می شود تا بتوانید در هر زمان بدون دسترسی به نت ایمیل هایتان را بخوانید. داده های شخصی شما همیشه ایمن خواهند بود.


نمایش بیشتر
دیدگاه ها