Email for Outlook App - Pro
3,060

Email for Outlook App - Pro

ورژن5.110 توسط AppZion


دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید

به وسیله برنامه Email for Outlook App - Pro v5.110 می توانید به سرعت به حساب ایمیل اوت لوک متصل شوید . این اپ شما را قادر می سازد به فراهم کننده ایمیل دیگر مثل یاهو، هاتمیل، و غیره متصل شوید. این ایمیل روزانه با حساب های ایمیل تان همگامسازی می شود طوریکه بتوانید آنها را درهر زمان دردسترس داشته باشید.
با هر فردی در چند ثانیه با این اپ ایمیل صفحه چت را ایجاد کنید. ساده ترین روش برای خواندن، نوشتن، و چک کردن هر ایمیلی که دریافت می کنید را در اختیار خواهید داشت. این اپ ایمیل همیشه و در هر زمان شما را از بروزرسانی باخبر می کند. اگر ایمیل مهمی دارید که نمی خواهید آن را از دست دهید آن را بعنوان ایمیل دلخواه تان مارک دار کنید و سپس بطور خودکار جزء ایمیل های اول قرار خواهند گرفت. با استفاده از ابزار بهینه شده می توانید هر ایمیلی را طبق نام، تاریخ، ضمایم و اندازه در چندین ثانیه جستجو کنید. این اپ همچنین به شما این اجازه می دهد ایمیل باکس تان را به روش خودتان طراحی کنید، رنگ ، شکل فونت و اندازه فونت را نیز تغییر دهید.
با قابلیت همگامسازی روزانه حتی بدون نیاز به اینترنت نیز می توانید ایمیل ها را بخوانید. با سیستم امنیتی مان، داده های شخصی تان همیشه رایگان و از اشخاص دیگر در امان خواهند بود.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

outlook.email.app

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 12 مهر 1395

آخرین ورژن:

5.110

حجم:

4.78 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0.3+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Email for Outlook App - Pro

دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید دانلود Email for Outlook App - Pro v5.110 برنامه اتصال به ایمیل اوت لوک اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.