Mubert: AI Music Streaming
4.3
1225

Mubert: AI Music Streaming

پخش موسیقی AI

دانلود Mubert: AI Music Streaming v4.2.1 برنامه پخش موسیقی AI اندروید


Mubert: AI Music Streaming

یک برنامه ست که موسیقی منحصر به فرد شخصی برای هر شنونده تولید می کند. هوش مصنوعی از پایگاه داده عظیمی که از صداهای انسانی ساخته شده در روحیه ها و ژانرهای مختلف برای ایجاد موسیقی بی پایان استفاده می کند. بخشی از نسل جدید شنوندگان شوید. از یک تجربه موسیقی جدید الهام بگیرید. موسیقی بدون لیست پخش یا نمودار. موسیقی که هرگز متوقف نمی شود. موبرت با یک رابط کاربری کاملاً جدید UI همراه است ، بنابراین مدتی وقت بگذارید تا یاد بگیرید که چگونه کار می کند. با انتخاب ژانر یا فعالیت ، موسیقی را حال و هوای فعلی خود را مطابقت دهید. شدت کانال را انتخاب کنید: سبک ، متوسط ​​یا سخت. اگر قسمتی را دوست دارید و نمی خواهید آن را گم کنید ، روی دکمه حلقه ضربه بزنید یا آن را در Fave خود ذخیره کنید. برای درک عملکردهای اصلی و شروع به کاوش در دنیای موسیقی تولیدی زمان کمی طول می کشد.

ویژگی های برنامه Mubert: AI Music Streaming اندروید :
- از این برنامه در هنگام کار ، مطالعه ، مدیتیشن ، ورزش یا انجام تکالیف استفاده کنید. با توجه به صدای بی پایان و بدون توقف ، موبرت زمانی مناسب برای شما ایجاد می کند تا تمرکز داشته باشید. روی چیزهای مهم تمرکز کنید و Mubert موسیقی متن شما را می سازد.
- شما نمی توانید هنرمندان مورد علاقه خود را اینجا پیدا کنید. با این حال ، با رویکرد نوآورانه موسیقی ایجاد شده توسط تیم Mubert ، می توانید هنرمند مورد علاقه جدید خود را بسازید.
- هزاران سازنده ، موسیقیدان و هنرمند به انجمن موبر پیوستند و در آزمایش بزرگی به نام موسیقی سازنده شرکت کردند.
- موسیقی مولد برای افراد مولد است.


آپدیت نسخه Mubert: AI Music Streaming 4.2.1 اندروید
Fixes an issue causing inability to login via Facebook
Addresses an issue in Share that leads app to crashing
Secret channel sorting is now more user friendly
Other minor changes
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.jellyworkz.mubert

تاریخ بروزرسانی:

4 بهمن 1400

آخرین ورژن:

4.2.1

حجم:

32 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Mubert: AI Music Streaming

پخش موسیقی AI Mubert: AI Music Streaming تصاویر

دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید دانلود Mubert AI Music Streaming اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.