Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi
4.6
2,826

Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi

تست سرعت اینترنت
ورژن2.21.0-1 توسط Opensignal.com
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi v2.21.0-1 برنامه تست سرعت اینترنت اندروید

برنامه تست سرعت

Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi

اتصال به اینترنت شما را از طریق اتصالات داده WiFi و تلفن همراه در اتصالات 3G و 4G / 3G ، 4G / LTE و 5G بررسی می کند تا به شما در درک بهتر سرعت اینترنت شما کمک کند. و همچنین درک چگونگی تأثیر اتصال اینترنت با پخش ویدئو و موسیقی ، بازی و مرور در وب. Meteor همچنین به شما نشان می دهد که اتصال اینترنت تلفن همراه شما چه تاثیری بر عملکرد برنامه های مورد علاقه شما دارد. تست سرعت اینترنت Meteor به شما امکان می دهد درک کنید که آیا سرعت اتصال اپراتور شبکه تلفن همراه شما به طور مستقیم بر ویژگی های برنامه های تلفن همراه شما تأثیر دارد یا خیر. امروزه بسیاری از برنامه های تلفن همراه برای انجام بهینه نیاز به اتصال ثابت اینترنت موبایل و سرعت سریع دانلود دارند. تست سرعت دانلود Meteor، سرعت آپلود فایل و تست پینگ شفافیت کاملی درباره نحوه تأثیر اتصال تلفن همراه شما در پخش ویدئو ، پخش موسیقی و بازی های موبایل ارائه می دهد. یک تست سرعت ساده ، نتایج قابل فهم را در مورد سرعت دانلود و سرعت آپلود (در Mbps) و عملکرد زمان پینگ (در میلی ثانیه) به شما می دهد. سپس ، به سادگی برنامه هایی را که بیشتر از آن ها استفاده می کنید ، انتخاب کنید تا ببینید چگونه آن ها از اتصال شبکه فعلی ، سرعت دانلود و سرعت آپلود شما تأثیر می گذارند. تمام تست های سرعت خود را بر اساس موقعیت مکانی روی نقشه مشاهده کرده و آن ها را با بهترین و بدترین عملکرد سرعت مرتب کنید. یک جدول زمانی از تست های سرعت خود را در برگه سابقه آزمون مشاهده کنید و آمار هر تست سرعت را مرور کنید تا ببینید که چگونه تجربه شبکه شما با گذشت زمان تغییر کرده است. این برنامه یک منبع مستقل از حقیقت را در تجربه شبکه تلفن همراه ارائه می دهد: منبع اطلاعاتی که نشان می دهد چگونه کاربران سرعت شبکه های تلفن همراه ، بازی ها ، ویدیوها و خدمات صوتی را در سراسر جهان تجربه می کنند. برای این کار داده هایی را در مورد قدرت سیگنال ، شبکه ، محل و سایر حسگرهای دستگاه جمع آوری می کند. می توانید این کار را در هر زمان و در تنظیمات متوقف کنید. برنامه این داده ها را با اپراتورهای شبکه در سطح جهان و سایر افراد در صنعت به اشتراک می گذارد تا بتواند ارتباط بهتری را برای همه فراهم کند.

ویژگی های برنامه Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi اندروید :
- تست سرعت برای اتصالات اینترنت 3G ، 4G و 5G
- سرعت و تست شبکه و نمرات عملکرد برنامه تا حداکثر شش برنامه تلفن همراه به طور هم زمان
- استفاده آسان
- عملکرد تست سرعت تاریخی
- هبود اتصال به شبکه
- برنامه های پشتیبانی شده برای تست سرعت:
Chrome, Dropbox, Amazon, Facebook, Flipboard, Gmail, Google Maps, Instagram, Skype, Spotify Music, Google Street View, Twitter, Uber, Waze, WhatsApp, YouTube, Pokemon Go, Clash Royale, Critical Ops, Mobile Legends, Super Mario Run, Netflix, Telegram, Tunein and Messenger.

آپدیت نسخه Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi 2.21.0-1 اندروید
★ Untouched apk with Original Hash Signature
★ Certificate MD5 digest: f036801205c08fcb2bf3f81aa351b3cf
★ No changes were applied
➡ Languages: Full Multi Languages
➡ CPU architectures: arm64-v8a, armeabi-v7a, x86, x86_64
➡ Screen DPIs: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi

What's New:
Bug fixes and stability improvements.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

meteor.test.and.grade.internet.connection.speed

تاریخ بروزرسانی:

جمعه 7 مرداد 1401

آخرین ورژن:

2.21.0-1

حجم:

10 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Meteor Speed Test 4G, 5G, WiFi

دانلود Meteor: Speed Test for 3G, 4G, Internet & WiFi اندروید دانلود Meteor: Speed Test for 3G, 4G, Internet & WiFi اندروید دانلود Meteor: Speed Test for 3G, 4G, Internet & WiFi اندروید دانلود Meteor: Speed Test for 3G, 4G, Internet & WiFi اندروید دانلود Meteor: Speed Test for 3G, 4G, Internet & WiFi اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.