Speed Test & Wifi Analyzer
3.9
791

Speed Test & Wifi Analyzer

تست سرعت اینترنت وای فای
ورژن2.0.76 توسط Eco Mobile
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Speed Test & Wifi Analyzer v2.0.76 Pro برنامه تست سرعت اینترنت وای فای اندروید

نسخه کامل Pro با تمام امکانات در دسترس

برنامه

Speed ​​Test & Wifi Analyzer

یک ابزار تست سرعت اینترنت، تحلیلگر وای فای و دستگاه های آزمایشی است که به راحتی، سریع و با دقت در هر کجا به وای فای شما متصل می شوند!

برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer همچنین به شما کمک می کند تا کیفیت سرعت اتصال به اینترنت و مقایسه عملکرد تست سرعت پهنای باند اضافه را ارزیابی کنید تا بهترین گزینه را برای خود پیدا کنید.

با

برنامه تست سرعت اینترنت وای فای اندروید

می‌توانید اتصال سلولی و قدرت سیگنال را برای 4G، 5G، DSL و ADSL اندازه‌گیری کنید. برنامه Speed ​​Test ، تست سرعت دانلود، تست سرعت آپلود و تست پینگ را اجرا می کند تا اندازه گیری دقیق سرعت اینترنت را ارائه دهد. Speed ​​Test & Wifi Analyzer در شبکه های سرور جهانی محبوب اجرا می شود. نتایج سرعت اینترنت با میانگین محدوده نمونه ها محاسبه می شود.

برای تست سرعت اینترنت/ تست سرعت وای فای، سرعت دانلود، تجزیه و تحلیل سرعت آپلود و پینگ کردن، برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer را باز می کنید. سپس ویژگی “Speed ​​Test” را انتخاب کرده و دکمه “Start” را فشار دهید، پس از انجام تست سرعت سنج، تمام جزئیات مربوط به اتصال اینترنت خود مانند پینگ، دانلود و افزایش سرعت دانلود را دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer کیفیت اتصال را بر اساس نتایج ارزیابی خواهد کرد.

علاوه بر این، برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer همچنین نتایج تست سرعت اینترنت/ تست سرعت وای فای را به طور دائم ذخیره می‌کند و به شما کمک می‌کند اتصال قبلی را بررسی کنید و با اتصال فعلی مقایسه کنید تا بفهمید کدام شبکه اینترنت سریع‌ترین سرعت را دارد.

همچنین Speed ​​Test & Wifi Analyzer بهترین برنامه اسکنر شبکه برای دستگاه های اندرویدی است که به شما کمک می کند تمام دستگاه های متصل به وای فای خود را پیدا کنید. تحلیلگر وای فای به شما کمک می کند کانالی با شلوغی کمتر برای روتر وای فای خود پیدا کنید. این تحلیلگر Wifi اطلاعات مفیدی در مورد سیگنال های بی سیم اطراف شما ارائه می دهد.

در طول تست سرعت اینترنت/تست سرعت وای فای، مطمئن شوید که هیچ برنامه‌ای دانلود نمی‌شود یا گوشی‌هایی در شبکه محلی (در صورت وجود) از اتصال اینترنت استفاده می‌کنند تا مطمئن شوید که نتیجه اندازه‌گیری درست است. علاوه بر این، شما همچنین باید آزمایش را چندین بار بر روی چندین دستگاه در مکان های مختلف برای دقیق ترین نتایج انجام دهید.

برنامه Speed ​​Test & Wifi Analyzer را برای تست سرعت اینترنت و تست سرعت وای فای برای همه اتصالات خود دانلود کنید.

آپدیت نسخه Speed Test & Wifi Analyzer 2.0.76 اندروید
Mod Info:
◉ Pro Features Unlocked
◉ AOSP Compatible / No Google
◉ CPUs arch: Universal
◉ Full Multi Languages
◉ All debug Info Removed
◉ Original Signature Changed

What's New:
No changelog.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.vtool.speedtest.speedcheck.internet

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 27 تیر 1401

آخرین ورژن:

2.0.76

حجم:

21 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Speed Test & Wifi Analyzer

دانلود برنامه Speed Test Wifi Analyzer اندروید دانلود برنامه Speed Test Wifi Analyzer اندروید دانلود برنامه Speed Test Wifi Analyzer اندروید دانلود برنامه Speed Test Wifi Analyzer اندروید دانلود برنامه Speed Test Wifi Analyzer اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.