Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps
2.8
1311

Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps

هواشناسی دقیق

دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps v6.11.0 نرم افزار هواشناسی ماهواره ای دقیق اندروید

نسخه پرمیوم با تمام امکانات در دسترس


با برنامه

Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps

آب و هوا را با شرایط دقیق فعلی و به روزرسانی های محلی و همچنین پیش بینی وضعیت آب و هوایی محل خود را به دست آورید. با وجود داده های هواشناسی از بیش از 250،000 ایستگاه آب و هوای شخصی و یک مدل پیش بینی اختصاصی ، Weather Underground دقیق ترین پیش بینی آب و هوا را در یک سطح واقعا محلی ارائه می دهد. در مورد شرایط فعلی اکتشاف کنید ، به لطف طوفان Nexrad و ردیاب طوفان و فن آوری رادار داپلر ، اطلاعات آب و هوایی را از شبکه Nexrad ، هشدارهای قابل تنظیم هوا از NOAA و موارد دیگر دریافت کنید. شما همیشه آماده خواهید بود. برای موقعیت مکانی خود هشدارهای شدید هوا را به دست آورید و به ردیاب و رادار طوفان برنامه برای اخبار آب و هوای خود اعتماد کنید. شرایط فعلی را از PWS محلی خود ردیابی کنید ، همچنین پیش بینی های ساعتی و روزانه حداکثر 10 روز در آینده که شامل احتمال باران و اخبار دقیق آب و هوا است را خواهید داشت. با بهترین داده های هواشناسی از جمله نقشه های هواشناسی ، تصاویر راداری محلی داپلر ، به روزرسانی درجه حرارت ، سرعت باد ، جهت باد ، تجمع باران امروز ، رطوبت و فشار را به روز کنید. اطلاعات بیشتری کسب کنید و در مورد ریز اقلیم خود با شاخص کیفیت هوا ، شاخص اشعه ماوراء بنفش ، طلوع خورشید و زمان غروب خورشید در نزدیکترین ایستگاه هواشناسی شخصی خود اطلاعات کسب کنید.

ویژگی های برنامه Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید :
- نقشه های هوای تعاملی با فناوری رادار Nexrad و هشدارهای شدید هوا
- نقشه های تعاملی آب و هوا در تلفن همراه به شما امکان می دهد از بین پوشش های مختلف هوای دقیق ، ایستگاه های آب و هوای شخصی ، رادار Nexrad ، NOAA و تصاویر ماهواره ای ، نقشه های - گرما و دما و انباشت باران را انتخاب کنید.
- تجسم آب و هوا پیشرفته با ماهواره hi-res و تصاویر پوشش ابری از GOES-16 ، تهیه شده توسط داده های NOAA.
- با ردیاب طوفان و رادار طوفان برنامه برای هوای خطرناک مراقب باشید و همیشه با هشدارهای شدید هوا همراه باشید.
- پیش بینی های محلی هدایت شده توسط داده های دقیق آب و هوا
- بیش از 250،000 PWS دقیق ترین شرایط آب و هوایی محلی را گزارش می دهند.
- ایجاد شکاف بین ایستگاه های هواشناسی فرودگاه که سایر سرویس های هواشناسی به آنها برای تولید پیش بینی ها تکیه می کنند - به این معنی که داده های برنامه از نقاط داده واقعی در محله شما ایجاد می شود. بنابراین شما می توانید باران در زمان واقعی ، پیش بینی دقیق و اطلاعات دما را منعکس کننده شرایط فعلی محلی خود کنید.


آپدیت نسخه Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps 6.11.0 اندروید
Enhancements in this release:

- Various bug fixes & performance enhancements

Please send us any feedback you have at support@wunderground.com.

Thank you!
WU Team
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.wunderground.android.weather

تاریخ بروزرسانی:

3 دی 1400

آخرین ورژن:

6.11.0

حجم:

49 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps

هواشناسی دقیق Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps تصاویر

[center]دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید دانلود Weather Underground - Hyperlocal Weather Maps اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.