(NOAA Weather Unofficial (Pro
4.7
1143

(NOAA Weather Unofficial (Pro

پیش بینی آب و هوای نووا

دانلود NOAA Weather Unofficial (Pro) v2.11.7 برنامه هواشناسی قوی و دقیق اندروید

نسخه خریداری شده به ارزش 1.99 با تمام امکانات در دسترس


برنامه

(NOAA Weather Unofficial (Pro

یک برنامه پیش بینی وضعیت آب و هوایی ست. این برنامه پیش بینی ها ، رادارهای متحرک ، پیش بینی ساعتی و شرایط فعلی را ارائه می دهد ، همه در یک رابط بصری و آسان برای استفاده. فقط اطلاعات مورد نیاز ، دقیق ، سریع و برای مکان دقیق خود را دریافت کنید. این برنامه هواشناسی وابسته به NOAA یا سرویس ملی هواشناسی نیست. محصولات ارائه شده توسط NOAA در حوزه عمومی قرار دارند و استفاده این برنامه از آن محصولات مطابق با شرایط استفاده NOAA / NWS است. این برنامه از پیش بینی های نقطه ای NOAA از موقعیت GPS شما استفاده می کند تا بیشترین دقت در هوای محلی را در دسترس داشته باشید. پیش بینی های نقطه ای برای کوهنوردی ، پیاده روی ، اسکی یا هرگونه فعالیت در فضای باز بسیار مناسب است. GPS موجود در تلفن دقیق ترین مکان را ارائه می دهد ، اما معمولا مورد نیاز نیست. برج های همراه و شبکه های Wi-Fi در نزدیکی نیز می توانند این اطلاعات را ارائه دهند و برای صرفه جویی در وقت و باتری ابتدا بررسی می شود. همچنین می توانید یک مکان را به صورت دستی وارد کنید. برای ارائه پیش بینی بسیار محلی ، این برنامه از پیش بینی های نقطه ای از سرویس ملی هواشناسی (NOAA / NWS) استفاده می کند ، و بنابراین فقط در ایالات متحده در دسترس است. اگر آب و هوای شدید وجود داشته باشد ، این در بالای پیش بینی نمایش داده می شود. این برنامه در حال حاضر از هشدارها یا اعلان های شدید هوا پشتیبانی نمی کند. NOAA این سرویس را مستقیما از طریق حامل های سلولی ارائه می دهد. چندین ویجت با اندازه متفاوت نیز موجود است که می توانند بدون نیاز به باز کردن برنامه ، در صفحه اصلی شما قرار دهند تا برخی از اطلاعات اولیه آب و هوا را ارائه دهند.

ویژگی های برنامه (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید:
برنامه پیش بینی وضعیت آب و هوایی
رابط بصری آسان
پیش بینی های نقطه ای
امکان وارد کردن مکان به صورت دستی
ویجت با اندازه های متفاوت
بحث پیش بینی از طریق دکمه منو در دسترس است.


آپدیت نسخه (NOAA Weather Unofficial (Pro 2.11.7 اندروید
No changelogs
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.nstudio.weatherhere

تاریخ بروزرسانی:

13 مهر 1401

آخرین ورژن:

2.11.7

حجم:

15 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro

پیش بینی آب و هوای نووا (NOAA Weather Unofficial (Pro تصاویر

دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید دانلود (NOAA Weather Unofficial (Pro اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.