امروز : دوشنبه، 29 مهر 1398
» » » » دانلود پابجی موبایل لایت PUBG MOBILE LITE 0.14.0 برای اندروید

دانلود پابجی موبایل لایت PUBG MOBILE LITE 0.14.0 برای اندروید

1398.06.10 Brave 27980 بازدید 0 نظر گوگل پلی

PUBG MOBILE LITE

امکان ندارد از طرفداران بازی های اکشن در سبک تیراندازی باشید و نام بازی پابجی موبایل به گوشتان نخورده باشد. بازی اعتیادآور آنلاینی که به تازگی جشن 1 سالگی انتشار خود را گرفت . شما به همراه 100 بازیکن دیگر در یک جزیره با هواپیما فرود می آیید و باید به جمع آوری اسلحه های گوناگون کرده و دشمنانتان را که آنها نیز قصد از بین بردن شما را دارند را نابود کنید.

PUBG MOBILE LITE

نیز نسخه کم حجم بازی PUBG Mobile می باشد که با موتور Unreal Engine 4 ساخته شده و با اکثر دستگاه های قدیمی با رم کمتر نیز سازگار است . PUBG MOBILE LITE دارای یک نقشه کوچکتر برای 40 بازیکن می باشد که باعث می شود بازی سریعتر لود و اجرا شود ، البته این در حالی است که هنوز سبک بازی سنتی PUBG را حفظ کرده است!


1. گیم پلی

بازی پابجی موبایل لایت


40 بازیکن بر روی یک جزیره 2x2 با هواپیما فرود می آیند. بازیکنان باید برای تسلیحات، وسایل نقلیه و لوازم خود را جمع آوری کنند، منطقه ای که در آن فرود می آیند به مرور زمان کوچکتر و کوچکتر می شود و باید شما بتوانید تا سایر بازیکنان را از بین برده و تا لحظه آخر ایستادگی کنید. هر کاری که میتوانید تا زنده بمانید را انجام دهید.

2. گرافیک با کیفیت بالا و صوتی HD
موتور قدرتمند Unreal Engine 4 یک تجربه بصری با جزئیات خیره کننده را به ارمغان آورده است، یک گیم پلی واقعی و نقشه های گسترده HD، مناسب برای Battle Royale. همراه با جلوه های صوتی با کیفیت بالا و گرافیک خیره کننده سه بعدی

3. سلاح های واقعی
بازی دارای اسلحه های متعدد از جمله اسنایپر ، مسلسل ، کلت ، تیروکمان ، چاقو و ... می باشد که توسط آنها میتوانید دشمنان خود را نابود کنید.

4. تیم با دوستان
شما میتوانید دوستان خود را به بازی دعوت کرده و با آنها تیم خود را تشکیل داده و با سایر تیم ها بازی کنید . شما همچینن میتوانید با هم تیمیهای خود چت صوتی نیز داشته باشید.


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.tencent.iglite را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.