Sausage Man
3.9
5447

Sausage Man

مرد سوسیسی

دانلود Sausage Man v16.86 بازی سبک بتل رویال مرد سوسیسی اندروید

Sausage Man v16.86 – جدیدترین نسخه بازی اکشن مرد سوسیسی برای اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Sausage Man

Sausage Man یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی XD Entertainment Pte Ltd می باشد. در این بازی تیراندازی کارتونی ، که بازی بقاء در جزیره بوده و تشابه زیادی نیز به بازی PUBG MOBILE LITE دارد، سوسیس ها به عنوان قهرمان های داستان حضور دارند که شما می توانید در هر زمان و هر مکان بازی کنید. به عنوان یک سوسیس بازی را شروع کنید و در نبردهای جذاب و پر از تخیل بجنگید. در میدان نبرد می توانید علاوه بر اینکه مبارزه می کنید از زیبایی اطراف لذت ببرید و به شادی و کارهای خنده دار بپردازید. مثلا در اینجا شما می توانید آواز بخوانید، بپرید و با اسلحه خود به سمت توپ های پلاستیکی شلیک کنید و یا از پرش های دوبل استفاده کنید تا در برابر شلیک های دقیق حریفان خود از خودتان محافظت کنید. همچنین می توانید هم تیمی های خود را انتخاب کنید و با همکاری با یکدیگر در مبارزات شرکت کنید و پیروز شوید.
Sausage Man دارای یک سیستم نبرد روان و هاردکور با مسیرهای بالستیک واقعی می باشد که می توانید نبردهای هیجان انگیزی را تجربه کنید. از انواع آیتم ها با قدرت های منحصر به فرد و متنوع استفاده کنید و تبدیل به محبوب ترین سوسیس شوید. در اینجا شما می توانید لباس سوسیس خود را سفارشی کنید تا یک سوسیس منحصر به فرد داشته باشید.
در این بازی اندروید به دلیل وجود سیستم منحصر به فرد Party Card، تمام داده ها، دستاوردها و آیتم های شما ثبت می شود و به سوسیس های دیگر نشان می دهد که شما دارای چه قابلیت هایی هستید. شما می توانید از انواع لباس های عجیب و غریب استفاده کنید و صدها دشمن را در میدان نبرد بکشید و تبدیل به رئیس تیم خود شوید.

Sausage Man


برخی از ویژگی های بازی Sausage Man اندروید:


- شرکت در نبردهای هیجان انگیز
- استفاده از آیتم ها با قدرت های منحصر به فرد
- انتخاب کردن هم تیمی های خود
- صداگذاری و گرافیک عالی
- سفارشی سازی کردن لباس ها

نقد و بررسی بازی Sausage Man :


Sausage Man که در اواخر ژوئن گذشته منتشر شد، یک بازی موبایلی است که توسط XD در سبک بتل رویال ساخته شده است. این بازی با گرافیک کارتونی سبک فورتنایت و گیم پلی جدی سبک PUBG، حداقل می تواند نفسی تازه در سبک بتل رویال باشد.

قبل از پخش، معلوم می شود که چندین فایل وجود دارد که باید دوباره دانلود شوند. نکته خنده دار این است که پس از ورود به بازی، به بازیکن این آزادی داده می شود که جنسیت سوسیس را انتخاب کند که تفاوت قابل توجهی بین این دو وجود ندارد.

در نهایت، قبل از شروع بازی، بازیکن میتواند به بخش Training Ground برود تا تنظیمات Keyboard Mapping را انجام دهد و سلاح های مختلف موجود را امتحان کند.

بتل رویال ژانری است که عناصر بقا و اکتشاف را ترکیب می کند، جایی که در یک مسابقه فقط یک برنده وجود دارد. البته تفاوت قابل توجهی با دیگر بازی های سبک بتل رویال وجود ندارد، فقط در اینجا ما کنترل یک سوسیس را داریم.

گرافیک کارتونی فورتنایت، گیم پلی جدی PUBG


اشتباه نیست اگر بگوییم Sausage Man ترکیبی بین Fortnite و PUBG است. با گرافیک کارتونی به سبک Fortnite و با گیم پلی جدی به سبک PUBG، این بازی همچنان می تواند چالش برانگیز به نظر برسد. و مانند دیگر بازی های بتل رویال، در این بازی نیز چندین حالت جالب برای بازی وجود دارد.

در Sausage Man ، انتخاب اسلحه ها بسیار متفاوت است تا متناسب با سبک بازی بازیکنان باشد. از SMG، تفنگ تهاجمی، تیرانداز از خفا، شاتگان، تپانچه گرفته تا سلاح‌های منحصربه‌فردی مانند Gattling Gun برای استفاده در دسترس هستند.

همچنین بازیکنان می توانند از Skills به صورت آیتم های غارت شونده در مسابقات استفاده کنند، به سلاح ها ضمیمه اضافه کنند، وسایل نقلیه را به شکل خوک، توپ رانندگی کنند و حتی بشقاب پرنده در این بازی موجود است.

هنگام استفاده از وسیله نقلیه توپی شکل، پیمایش روی نقشه کارآمدتر خواهد بود. علاوه بر اینکه می‌توانید سریع حرکت کنید، می‌توانید تیراندازی کنید و حتی مانور دهید تا از شلیک سوسیس‌های دیگر جلوگیری کنید.

ظاهر سیستم پاداش رتبه به سبک Brawl Stars است. حتی اگر F2P بازی کنید، مشکلی نخواهد بود زیرا ماموریت های زیادی وجود دارد که می توانید برای دریافت پاداش انجام دهید. و به نظر می رسد سیستم رتبه بندی به سبک Brawl Stars باعث می شود این بازی جذابیت خاص خود را داشته باشد.

با سیستم رتبه بندی به سبک Brawl Starts، می توان حتی بازیکنان معمولی را برای رقابت با بازیکنان دیگر تشویق کرد. اگر بازیکنی توانایی محدودی برای رقابت داشته باشد، مطمئناً برای سیستم رتبه بندی به سبک Brawl Stars که جایزه ای را که فقط در یک سطح خاص می توان دریافت کرد، بومرنگ خواهد شد.

Grind ممکن است راه حلی باشد، اما بهتر است جایزه را فقط از یک Season Pass رایگان دریافت کنید تا به نظر مجبور به رقابت بازیکنان معمولی نباشد.

یک Season Pass وجود دارد


فراموش نکنید، برای تکمیل این بازی رایگان، مرد سوسیسی یک Season Pass نیز دارد. با سیستم پاداشی مشابه آنچه در Apex Legends وجود دارد، 100 سطح و 2 جایزه ویژه برای رسیدن به آن سطح وجود دارد.

با مدت زمان تقریباً 7 هفته در هر فصل، حداقل این می تواند انگیزه ای برای انجام این بازی بدون نگرانی در مورد سیستم رتبه بندی موجود باشد. به علاوه ماموریت های هفتگی، ماموریت های روزانه و فعالیت های هفتگی پیشرفت را در هنگام تکمیل این Season Pas آسان تر می کند.

سوسیس خود را سفارشی کنید


Sausage Man به بازیکنان آزادی کامل می دهد تا سوسیس خود را سفارشی کنند. مهم نیست که چه جنسیتی از سوسیس را انتخاب می کنید، به بازیکنان آزادی کامل در تخیل داده می شود، بنابراین سوسیس می تواند لباس بپوشد.

از کارت مهمانی، لباس، اسلحه، حباب، اکشن، اسباب بازی، وسیله نقلیه تا آیتم، همه را می توان به دلخواه شخصی سازی کرد. با استفاده از یک لباس خوب، به سوسیس شما طعم و مزه می بخشد.

علاوه بر آن. انواع مختلفی از جعبه های عرضه با قیمت ها و جوایز مختلف وجود دارد.

از Lootbox، بازیکنان همچنین می توانند کوپن هایی دریافت کنند که بعداً می توانند با لباس های موجود در فروشگاه مبادله شوند. مبلغ دقیقی برای کوپن های به دست آمده از لوت باکس وجود ندارد، بنابراین تعویض این جوایز قطعا زمان زیادی خواهد برد.

قابل بازی در شبیه ساز


اگر فقط گاهی اوقات بازی می کنید، استفاده از شبیه ساز اشکالی ندارد. اما برای کسانی از شما که می خواهید جدی بازی کنید، نویسنده پیشنهاد می کند فقط از دستگاه های پشتیبانی شده استفاده کنید. علاوه بر تطبیق شدن با سایر کاربران شبیه ساز، هم تیمی هایی که بازی می کنند اخطار مشابهی دریافت خواهند کرد.

این اخطارها به مرور زمان باعث افزایش مدت زمان مسابقات با دیگر کاربران شبیه ساز می شود. بنابراین مطمئن شوید که با دوستانی که از شبیه سازها نیز استفاده می کنند بازی می کنید تا دوستانی که در گوشی های هوشمند بازی می کنند تحت تأثیر قرار نگیرند.

در واقع، به گفته نویسنده، اگر بتوان آن را با یک صفحه نمایش بزرگ مانند رایانه یا پشتیبانی از کراس پلتفرم مانند Cyber ​​Hunter بازی کرد، این بازی هیجان انگیزتر خواهد بود. به نظر می رسد محدودیت صفحه نمایش کوچک در گوشی هوشمند محدودیت جداگانه ای برای نویسنده برای لذت بردن از این بازی به طور کلی باشد.

علاوه بر این، این به دلیل عدم وجود تنوع در بازی سبک بتل رویال است که موضوعی منحصر به فرد مانند Sausage Man دارد. بنابراین، این احساس اشتباه نیست که کمی به تیم سازنده XD Games برای ساخت نسخه رایانه شخصی امیدوار باشیم.

نتیجه
بر اساس تجربه به‌دست‌آمده توسط ما ، Sausage Man می‌تواند هوای تازه‌ای را در ژانر بتل رویال در پلتفرم‌های موبایلی که هنوز تحت سلطه PUBG و Free Fire هستند، ارائه دهد. با سیستم رتبه‌بندی مانند Brawl Stars برای دریافت جوایز، به نظر می‌رسد که این بازی معمولی چندان مناسبتی نیست. با این حال، برای دوستداران ژانر بتل رویال، تقریباً مطمئناً رقابت با سایر سوسیس ها غرق نخواهد شد.


آموزش دانلود Sausage Man:

برای دانلود Sausage Man و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Sausage Man" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Sausage Man برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Sausage Man 16.86 اندروید

New Content:
1. Season SS11: Advent of the Divine Dragon. This is the year of destiny for Silly Dragon and Ferocious Alpha Dino - the legendary Divine Dragon will descend upon Sausage Island this New Year!
2. Kitty Island is now officially part of Classic Mode! Taking into account the feedback from the islanders last season, adjustments have been made to the map to improve its competitive balance and richness

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.GlobalSoFunny.Sausage

تاریخ بروزرسانی:

28 بهمن 1402

آخرین ورژن:

16.86

حجم:

740 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.GlobalSoFunny.Sausage را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

مرد سوسیسی Sausage Man تصاویر

دانلود بازی Sausage Man اندروید دانلود بازی Sausage Man اندروید دانلود بازی Sausage Man اندروید دانلود بازی Sausage Man اندروید دانلود بازی Sausage Man اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.