Real Time Shields
4.2
216

Real Time Shields

سپرهای ریل تایم
ورژن0.14.3 توسط Lion Studios
مناسب 7 سال به بالا

دانلود Real Time Shields v0.14.3 بازی سپرهای ریل تایم اندروید

Real Time Shields

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی Lion Studios می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در اینجا مهاجمان فقط یک هدف دارند. و آن هم این است که قلعه تان را به زمین بیاندازند و برای محافظت از پایگاه خود از تمام تشکیلات و نیروهای خود استفاده کنید. نیروهای شما از دستورتان پیروی خواهند کرد. به همراه نیروهای خود باید سریع و بصورت ریل تایم واکنش نشان دهید قبل از اینکه نیروهای دشمن به برج برسند. گروه ها از زوایای مختلف به سمت شما می آیند پس در برابر آنها از خودتان دفاع کنید آیا می توانید به اندازه کافی سریع نقاشی بکشید؟ قلب ها، منحنی ها، حلقه ها و هر چیزی را که لازم است بکشید تا از آسیب دیدن پایگاه خود جلوگیری کنید. در این شبیه سازی نبرد باید از انگشتان خود استفاده کنید تا یک استراتژی بی نظیر را برای شما به وجود آورد.با ارتقای قدرت های خود نیرو بگیرید تا نبرد را به نفع خود ادامه دهید. آیا می توانید قدرت خشایارشاه را حفظ کنید؟ هیچ چیزی نمی تواند مانع دشمنانتان شود آیا می توانید یکبار جلوی آنها را بگیرید؟ واحدهای جدید به کمک شما می آیند. تا جایی که می توانید با بروزرسانی، افزایش قدرت، تجهیزات بی نظیر و افزایش دادن مهارت های خود، پیشرفت کنید. فقط افراد سریع می توانند در برابر نیروهای دشمن مقاومت کنند. برای سرنگونی حریفان از سپر، نیزه، نیزه و موارد دیگر استفاده کنید و آنها را در حال خرد شدن و تبدیل شدن به گرد و غبار خطرناک ببینید. پس ببینید چقدر می توانید جلو بروید؟ کنترل بازی در نوک انگشتان شماست. تشکیلات خود را بکشید تا نیروهای خود را دنبال کنند. ارتش خود را در نبرد پیش ببرید. موارد جدید را مجهز کرده و قدرت های بسیار جذاب جدیدی بدست آورید.

برخی از ویژگی های بازی Real Time Shields اندروید :
- مکانیک ساده اما اعتیاد آور
- فیزیک شگفت انگیز با حرکت تمیز و کنترل عالی
- ارتقا دادن قدرت های خود
- اقدام سریع و واقعی
- نقشه ها و واحدهای جدید
- شرکت در مبارزات با روسا

آپدیت نسخه Real Time Shields 0.14.3 اندروید
Bugfixes and improvements
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.Eageron.apps.RealTimeShields

تاریخ بروزرسانی:

1400.02.31

آخرین ورژن:

0.14.3

حجم:

130 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Real Time Shields

دانلود بازی Real Time Shields اندروید دانلود بازی Real Time Shields اندروید دانلود بازی Real Time Shields اندروید دانلود بازی Real Time Shields اندروید دانلود بازی Real Time Shields اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.