Arrow Fest
4.3
920

Arrow Fest

Arrow Fest
ورژن7.8 توسط Rollic Games
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Arrow Fest v7.8 بازی اکشن جمع آوری تیر + مود

Arrow Fest

یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی Rollic Games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. تیرهای خود را کنترل کنید و همه ی افرادی که بر سر راهتان قرار می گیرند را نابود کنید و سکه های زیادی را جمع آوری کنید و بدین ترتیب با جمع آوری این سکه ها می توانید تیرها و درآمد خود را ارتقا دهید. شما باید تمام سعی خود را کنید که تعداد تیرهای خود را به حداکثر برسانید و تمام دشمنان و غول ها را بکشید. بهترین دروازه ها را انتخاب کنید و از آنها عبور کنید تا تیرهای خود را افزایش دهید.
اگر بتوانید دشمنان و غول ها را نابود کنید سکه های زیادی به دست خواهید آورد. با تکمیل هر مرحله و نابود کردن غول ها و دشمنان به مرحله بعدی بروید. کنترل بازی بسیار ساده است و برای این کار کافیست انگشت خود را بر روی صفحه بکشید.در Arrow Fest دروازه های بسیاری وجود دارند که شما باید تصمیم بگیرید که تیرهای خود را از کدام دروازه عبور دهید.
در ابتدای بازی Arrow Fest شما با تعداد کمی تیر شروع به حرکت می کنید و با انتخاب دروازه ضرب، تقسیم، منفی و جمع می توانید تعداد تیرهای خود را زیاد و یا کم کنید و بدین ترتیب دشمنان بیشتری را از بین ببرید. در محیط های مختلف با دروازه ها و دشمنان بسیاری حرکت کنید و خودتان را به چالش بکشید.

برخی از ویژگی های بازی Arrow Fest اندروید :


- بازی ساده و شهودی
- کنترل های آسان
- شامل بسیاری از سطوح منحصر به فرد
- نابود کردن تعداد زیادی از دشمنان و غول ها
- شامل تعداد زیادی دروازه
- جمع آوری تعداد زیادی سکه
- ارتقاء تیرها و درآمد خود

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.nanotribe.games.arrowfest

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 20 شهریور 1401

آخرین ورژن:

7.8

حجم:

121 - 94 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Arrow Fest

دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید دانلود بازی Arrow Fest اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.