Major Mayhem
4.6
139649

Major Mayhem

ماجور میهم

دانلود Major Mayhem v14 بازی ضرب و شتم بزرگ اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر Major Mayhem

Major Mayhem یک بازی اکشن بسیار پرطرفدار و شاهکار برای سیستم عامل ویندوز بوده که پس از چندین مدت توسط استودیوی بازیسازی [adult swim] games برای سیستم عامل های iOS و اندروید منتشر شد. در این بازی باید به دوست صمیمتان که در دام دشمنان افتاده، کمک کنید تا فرار کند و در کنار آن دشمنان متعددی را که در هر مرحله با آن ها روبرو می شوید، از بین ببرید. برای رسیدن به هدف خود از سلاح های گرم قدرتمندی کمک می گیرید تا سرعتتان را در نابودسازی افزایش دهید. زیرا سرعت عمل حرف اول را می زند و در صورت از دست رفتن وقت نمی توانید به مراحل بعدی راه یابید. صحنه های موجود در این بازی، کاملا اکشن و خشونت آمیز در قالب None-Stop یا همان بدون وقفه بوده، یعنی به محض شروع مرحله، دشمنان در روبرویتان قرار می گیرند و گاهی به سمت شما هجوم می آورند.
سبک کلی بازی به صورت سوم شخص بوده و در قالب 45 مرحله مشغول به نبرد می شوید و امتیاز کسب می کنید. علاوه بر این تعداد 150 مینی گیم هم در بازی گنجانده شده اند که مدت زمان بسیار کوتاهی برای اتمام این بخش ها احتیاج دارید ولی امتیاز قابل قبولی به کاربر تعلق می گیرد. در طول بازی بیشتر تلاش می کنید تا به صد Achievment با ارزش دست یابید و در بین معدود کاربرانی قرار گیرید که تمامی آن ها را به دست آورده اند. برای کسب این اچیومنت ها هم ماموریت های خاصی به بازیکن در طول هر مرحله داده می شود که در صورت انجام آن، موفق به کسب این آیتم ها هستید.

بازی Major Mayhem اندروید


Major Mayhem یک رویارویی بین یک سرباز و ارتشی از نینجاها است و بازیکن برای از بین بردن دشمنانی که مدام ظاهر می شوند، شخصیت اصلی را کنترل می کند. نینجاها می توانند در هر موقعیتی ظاهر شوند و شما می توانید حمله مناسب را برای نابودی سریعتر آنها انتخاب کنید. در همان زمان، دشمنانی با شوریکن‌های جدید ظاهر می‌شوند که می‌توانند آسیب قابل توجهی به دشمنان وارد کنند و قهرمان داستان نیز سلاح‌های جدید قدرتمند زیادی به دست می‌آورد.

داستان بازی Major Mayhem :با ارتش نینجا بجنگید و گروگان ها را نجات دهید


در بازی Major Mayhem، بازیکن سربازی را می‌بیند که به ملاقات رئیس‌جمهور می‌رود و ماموریتی را به محل نینجاها می‌برد. اینها اهدافی هستند که بازیکن باید آنها را نابود کند و در نبردها گروگان هایی وجود خواهند داشت که باید نجات یابند. علاوه بر این، دشمنان شما به طور غیرمنتظره در تعداد متفاوت ظاهر می شوند، بنابراین شما در پشت برخی عوامل محیطی پنهان می شوید و در زمان مناسب به آنها پاسخ می دهید.

نکته قابل توجه هنگام تجربه این بازی این است که بازیکن نیازی به حرکت دادن شخصیت نخواهد داشت. هنگامی که دشمن آنها در یک سطح تمام می شود، قهرمان به مکان زیر می رود و هر موقعیت در بازی دارای عنصری است که از او در برابر حمله دشمن محافظت می کند. بازیکن همچنین می‌تواند شوریکن‌های نینجا را ببیند که به سمت سربازان هجوم می‌آورند، و اگر نمی‌خواهد شکست بخورد، باید مراقب این حملات باشد.

به دشمنانی که می بینید حمله کنید


هنگامی که بر مکانیک Major Mayhem مسلط شدید، سفر خود را علیه دشمنان خود آغاز خواهید کرد و بهترین زمان برای حمله زمانی است که مسیر حمله دشمن را بدانید. شما باید طفره بروید و به نظر برسید که به درستی به آنها حمله کنید و از آنجایی که سلاح شروع کننده یک تپانچه است، گاهی اوقات برای کشتن دشمن به چندین گلوله نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، این دشمنان می توانند در مکان های مختلف ظاهر شوند و شما باید با دقت تماشا کنید.

همچنین ببینید: Major Mayhem 2 بازی ضرب و شتم برای اندروید

اهداف می توانند در علفزارها ظاهر شوند و البته به راحتی می توان به آنها حمله کرد. علاوه بر این، برخی می توانند در خانه ظاهر شوند و فقط سر خود را آشکار کنند، بنابراین باید آن قسمت را هدف بگیرید تا فوراً آنها را از بین ببرید. می توان گفت که انجام مرحله هد شات به بازیکن این مزیت را می دهد که دشمنان را با سرعت بیشتری از بین ببرد. علاوه بر این، شما همچنین باید با دشمنان جدید روبرو شوید.

دشمنان جدید به شوریکن های قدرتمندتری مجهز خواهند شد و رنگ متفاوتی نسبت به نوع پایه خواهند داشت. بنابراین، هنگام حمله باید مراقب باشید زیرا اگر مراقب نباشید، می توانید به سرعت زره خود را از دست بدهید و ممکن است در بازی شکست بخورید. علاوه بر این، گروگان های دستگیر شده نیز به طور غیر منتظره ظاهر می شوند و برای فرار گروگان ها باید دشمنان اطراف را از بین ببرید. همچنین می توانید مشاهده کنید که برخی از آیتم های پشتیبانی ظاهر می شوند و سعی کنید برای برداشتن به آنها شلیک کنید.

برای عبور از حالت ها از سلاح های متعدد استفاده کنید


در بازی Major Mayhem بازیکنان حالت های مختلف بازی را پیدا خواهند کرد و البته در دسترس بازیکنان قرار نخواهند بود. بازیکنان در سطح کلاسیک شرکت خواهند کرد و به تدریج به شرایط لازم برای باز کردن حالت های بازی بعدی دست خواهند یافت. در عین حال، نقطه مشترک این حالت ها این است که الزامات در زمان رسیدن به تعداد مشخصی از کشتن ها یکسان است و البته تعداد کشتن های مورد نیاز به طور مداوم افزایش می یابد و نیاز به بازیکنان برای زنده ماندن طولانی مدت دارد.

علاوه بر تپانچه اصلی، بازیکنان می توانند سلاح ها را با قدرت چشمگیر باز کنند. به عنوان مثال، می توانید یک تفنگ ساچمه ای را باز کنید که به شما امکان می دهد به دشمنان بیشتری ضربه بزنید زیرا گلوله تفنگ با تپانچه متفاوت است. گلوله های شلیک شده به پرتوهای کوچکتر زیادی تقسیم می شوند و دشمنانی که نزدیک یکدیگر ایستاده اند می توانند توسط این ویژگی مورد اصابت قرار بگیرند. بنابراین شما می توانید دشمنان را در یک منطقه سریعتر از قبل از بین ببرید.

بازیکنان نمی توانند چشم خود را از نبرد با نینجاها بردارند:


شخصیت اصلی سربازی است که دستور می‌دهد به منطقه نینجاها برود تا آنها را نابود کند و گروگان‌هایی را که گرفته‌اند را نجات دهد.
بازیکن شخصیتی را کنترل می کند که در پشت یک عنصر محیطی پنهان می شود و می تواند خود را برای حمله به نینجاها نشان دهد.
مانند برخی دیگر از عناوین تیراندازی، هر قسمتی که توسط یک گلوله اصابت می کند، آسیب متفاوتی می گیرد و شما می توانید از این عنصر کاربردی بهره ببرید.
نینجاها با شوریکن‌های جدید ظاهر می‌شوند و می‌توانند به طور موثر آسیب زیادی وارد کنند و زره مورد استفاده شخصیت را از بین ببرند.
شخصیت‌ها می‌توانند سلاح‌های جدیدی با ویژگی‌های مختلف دریافت کنند، مانند تفنگ‌های ساچمه‌ای که می‌توانند چندین هدف را نابود کنند.

برخي از ويژگي های بازی Major Mayhem اندروید:


✤ بیش از 45 مرحلهچالش برانگیز در محیطهای گوناگون
✤ وجود بیش از 42 لباس و کلاه برای شخصیت بازی
✤ بیش از 100 دست آورد مختلف در طول بازی
✤ وجود بیش از 150 مینی گیم چالش برانگیز
✤ نبرد با دشمنان در مناطق استوایی، شهر و صحرا
✤ وجود 20 سلاح های منحصر به فرد مانند تفنگ خودکار، مینیگان، بازوکا و…
✤ امکان انجام بازی در 4 حالت مختلف


آموزش دانلود Major Mayhem:

برای دانلود Major Mayhem و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Major Mayhem" را تایپ کنید
 2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Major Mayhem برای شما نمایش داده شود.
 3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
 4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

 5. مراحل نصب

 6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
 7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
 8. برنامه را اجرا کنید.
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.turner.asmajormayhem

تاریخ بروزرسانی:

12 دی 1401

آخرین ورژن:

v14

حجم:

42 + 42 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


ماجور میهم Major Mayhem تصاویر

دانلود بازی major mayhem اندروید دانلود بازی major mayhem اندروید دانلود بازی major mayhem اندروید دانلود بازی major mayhem اندروید دانلود بازی major mayhem اندروید دانلود بازی major mayhem اندروید
 1. 12 خرداد 1399 15:52
  نپسندیدم +3 پسندیدم
  پارسا بنی زمانی | ميهمان
  ,خوب بود پیشنهاد میکنم بازی کنید

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.