Slink.io - Snake Game
4.0
1,430

Slink.io - Snake Game

اسلینک.یو | بازی مار
ورژن2.5.9 توسط Apps2US Studios
بیش از 50 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود Slink.io - Snake Game v2.5.9 بهترین بازی مار اندروید

Slink.io - Snake Game

یک بازی ماجراجویی از استودیوی بازیسازی Apps2US Studios می باشد که مشابه بازی Wormax.io و Worms Zone .io است فقط با این تفاوت که در آنجا باید با کرم ها رقابت می کردید و در این بازی مارها هستند پس مار خود را انتخاب کنید و سعی کنید آن را به بزرگترین مار تبدیل کنید. سعی کنید گوی های درخشان موجود در مسیر خود را بخورید تا رشد کنید. وقتی در سراسر گوی ها بخزید طولانی تر و پهن تر می شوید. کنترل کردن مار خود در اینجا بسیار ساده است با استفاده از ماوش به طور کامل کنترل می شود. مار بصورت مداوم در جهت اشاره گر ماوس شما در حال خزیده است بنابراین با حرکت دادن انگشت خود می توانید به راحتی مار خود را بچرخانید و یا سرعت آن را افزایش دهید و بدین ترتیب به سرعت از راه کرم های دیگر خارج شوید. Slink.io یک بازی چند نفره است که به شما این امکان را می دهد که در رقابت های چند نفره انبوه و ریل تایم با دیگران مبارزه کنید و با دور زدن بازیکنان دیگر آنها را به دام بیاندازید. این بازی در گوگل پلی استور بیش از 50 میلیون بار دانلود و نصب شده است. سریع به مرکز بروید و از دشمنان غذا به سرقت ببرید تا سریع تر بزرگ شوید. در مقابل حریفان خود منحرف شوید و آنها را به دام بیاندازید و شکست دهید و پس از آن از بقایای آنها بخورید تا بزرگ شوید. با به اشتراک گذاشتن بازی در رسانه های اجتماعی، می توانید دشمنان بیشتری پیدا کنید.

برخی از ویژگی های بازی Slink.io - Snake Game اندروید :
- گیم پلی ساده و اعتیادآور
- کنترل مار خود
- سرقت غذا از دشمنان خود
- شرکت در رقابتهای چند نفره ریل تایک ، مبارزه را با دیگران انجام دهید.
- گرافیک کارتونی و بدون متن، صدا و موسیقی
- به اشتراک گذاشتن بازی در رسانه های اجتماعی

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.apps2us.slither.slink.io

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 11 اردیبهشت 1401

آخرین ورژن:

2.5.9

حجم:

16 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Slink.io - Snake Game

دانلود بازی Slink io اندروید دانلود بازی Slink io اندروید دانلود بازی Slink io اندروید دانلود بازی Slink io اندروید دانلود بازی Slink io اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.