War of Rafts: Crazy Sea Battle
4.2
8,734

War of Rafts: Crazy Sea Battle

War of Rafts: Crazy Sea Battle
ورژن0.30.05 توسط CASUAL AZUR GAMES
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 7 سال به بالا

دانلود War of Rafts: Crazy Sea Battle v0.30.05 بازی جنگ قایق ها اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

War of Rafts: Crazy Sea Battle

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی CASUAL AZUR GAMES می باشد. اگر طرفدار بازیهای io مثل Hole.io و Giant.io و slither.io و AXES.io و Wormax.io هستید این بازی را دانلود کنید زیرا برای شما بسیار مناسب است. War of Rafts جنگ در محیط دریا است. با بازیکنان دیگر از سراسر جهان نبرد کنید. به دریا بروید و در آن به جستجو بپردازید و قسمت های مختلف قایق خود را بیابید. قلمرو و تیم خود را گسترش دهید تا همه دشمنان را شکست دهید. رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و قایق خود را با قطعات شناور در اقیانوس تقویت کنید و در برابر مخالفان مبارزه کنید. شما می توانید تیم خود را با برداشتن چوبدستی از کشتی های نجات، بزرگتر کنید و بدین ترتیب آنها بخشی از ارتش شما خواهند شد. هرچه خدمه شما بزرگتر باشد، شانس شما برای زنده ماندن در نبرد دریایی بیشتر است. همچنین می توانید یک برج دفاعی جمع آوری کنید سپس آن نیز قسمتی از قایق شما می شود و یا می توانید یک موتور اضافی و بسیاری از عناصر دیگر را برای افزایش قدرت دفاعی و تهاجمی خود بردارید. هیچ ماجراجویی دریایی بدون یافتن صندوقچه گنج ممکن نیست پس صندوقچه ها و سکه ها را جمع آوری کنید تا پوسته های مختلف را بدست آورید.

برخی از ویژگی های بازی War of Rafts: Crazy Sea Battle اندروید :
- گیم پلی جالب در سبک .io
- نبردهای حماسی دریایی
- گرافیک زیبا و رنگارنگ
- رابط بصری
- کنترل آسان

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

war.of.islands

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 5 مرداد 1401

آخرین ورژن:

0.30.05

حجم:

59 - 57 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر War of Rafts: Crazy Sea Battle

دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید دانلود بازی War of Rafts Crazy Sea Battle اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.