Snake Fun: io Snake Games Zone
4.2
1,003

Snake Fun: io Snake Games Zone

خوردن مار
ورژن4.14.0.3783 توسط My Games Island - Play game for fun
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Snake Fun v4.14.0.3783 بازی آنلاین خوردن مار اندروید

Snake Fun: io Snake Games Zone

یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی My Games Island - Play game for fun می باشد. مار خود را در یک فضای تاریک کنترل کنید و حرکت دهید. غذاهای خوشمزه بخورید و بازیکنان دیگر را شکست دهید. در یک میدان بزرگ، اگر سر مار شما به قسمتی از مار دیگر برخورد کند، بازیکن جان خود را از دست می دهد و باید دوباره بازی را شروع کند. مار خود را بزرگ و بزرگ تر کنید تا به بزرگترین مار تبدیل شود. دلارهای نقد را بخورید و قهرمان شوید. با فعال کردن حالت بوست می توانید سرعت مار خود را افزایش دهید. از بین پوسته های زیادی می توانید انتخاب کنید و مار خود را تبدیل به یک مار منحصر به فرد مثل پرنده، خوک، اسکلت، گربه ها و غیره کنید. پس وارد میدان شوید و تا زمانی که می توانید زنده بمانید. هر چقدر بتوانید بزرگتر شوید و مار شما طولانی ترین مار شود به صدر جدول امتیازات صعود خواهید کرد. از یک تقویت کننده برای حرکت سریع در مقابل مارهای دیگر استفاده کنید. وقتی یک مار به شما برخورد می کند پول نقد باقی می ماند که می توانید آن را بخورید تا بزرگتر شوید. تعداد زیادی پوست مار در بازی وجود دارد که می توانید آنها را باز کنید و یک پوست خاص برای مار خود انتخاب کنید. مار در جهت نشانگر ماوس شما می‌خزد و حرکت می کند، بنابراین می توانید به سادگی تنها با حرکت دادن انگشت خود مار را بچرخانید و به سرعت از شر مارهای دشمن خلاص شوید. سریع به مرکز نقشه بروید و غذا را از دشمنان بدزدید و با خوردن آن بزرگ تر شوید. بازیکنان دیگر را با چرخاندن و حلقه زدن به دورشان به دام بیندازید. در مسابقات بازیهای آنلاین و چند نفره شرکت کنید و دیگران را ببرید و چالش های روزانه را تکمیل کنید.

برخی از ویژگی های بازی Snake Fun: io Snake Games Zone اندروید :
- صعود به صدر جدول امتیازات
- استفاده از انواع تقویت کننده ها
- باز کردن پوسته های جالب مار
- گیم پلی اعتیاد آور
- یک بازی آنلاین و عملکرد سریع در هر دستگاه
- گیم پلی روان و کنترل های جوی استیک

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mygamesisland.is.snake.mlg.edition

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 13 مرداد 1401

آخرین ورژن:

4.14.0.3783

حجم:

46 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Snake Fun: io Snake Games Zone

دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید دانلود بازی Snake is اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.