Pixel Sword Fish io
4.5
1703

Pixel Sword Fish io

جنگ ماهی ها

دانلود Pixel Sword Fish io v2.22 بازی جنگ ماهی ها برای اندروید + مود

Pixel Sword Fish io v2.22 + Mod – بازی آرکید و تفننی جنگ ماهی ها برای اندروید


Pixel Sword Fish io یک بازی آرکید از استودیوی بازیسازی APPIDEA Capital LTD می باشد که در مورد موجودات بامزه ای است که یکدیگر را سوراخ می کنند. به دشمنان خود ضربه بزنید و آنها را بکشید. با دوستان خود تیم تشکیل دهید و تبدیل به یک موجود شکارچی شوید. هدف شما در اینجا این است که به موجودی با بزرگترین بینی در جهان تبدیل شوید چون اگر بینی شما به بازیکن دیگری برخورد کند او منفجر می شود و شما یک امتیاز خواهید گرفت. ولی اگر بینی بازیکنان دیگر به شما برخورد کند شما شکست خواهید خورد و بازی تمام می شود. در حالت های مختلف بازی کنید و در حالت چند نفره با دوستان خود بازی کنید. در بازی Pixel Sword fish .io حتی اگر بینی کوچکی داشته باشید ممکن است شما هم برنده شوید. از دو طرف یا پشت یک بازیکنی که بینی بزرگی دارد حمله کنید و او را شکست دهید، مهم نیست بینی شما چقدر بزرگ است فقط کافیست موجود خود را به درستی هدایت کنید و در زمان درست حمله کنید. از دکمه تقویت کننده ای که در گوشه سمت راست و پایین صفحه استفاده کنید تا موجود شما سریع تر و با سرعت بالاتری حرکت کنید. به حریفان خود ضربه بزنید و دشمنانتان را بکشید و بدین ترتیب دماغ خود را بلندتر کنید و ستاره کسب کنید. بادکنک ها را باز کنید تا ستاره های بیشتری به دست اورید. موجودات خود را به روش های مختلف با امتیازاتی که کسب کردید سفارشی کنید. مهارت های جنگی خود را توسعه دهید و جنگ را شروع کنید و سعی کنید در این دنیای آبی شلوغ و خطرناک زنده بمانید.

بازی Pixel Sword Fish io اندروید


Pixel Sword Fish io دارای 6 حالت مختلف بازی است :


- در حالت کلاسیک، شما در حال مبارزه با سایر موجودات هستید که ستاره‌ها را جمع‌آوری می‌کنند، دماغ خود را رشد دهید و آن را تکامل ببخشید و برای باز کردن قفل میدان های مبارزه بعدی، جایزه کسب کنید.
- امکان انجام بازی بصورت تیمی
- بازی در حالت بقا، با 50 بازیکن در یک اتاق مبارزه کنید و قانون آن هم بسیار ساده است و فرصت دیگری ندارید.
- کشتن پادشاه، یک پادشاه با بدن بزرگ و یک دماغ بلند پادشاه می باشد که همه بازیکنان سعی می کنند او را بکشند تا پادشاه جدید شوند. بستگی به این دارد که در آن زمان چه کسی هستید یا از خودتان دفاع کنید و یا حمله کنید.
- وجود یک اتاق کوچک پر از جمعیتی از بازیکنان خشمگین
- وجود یک شمشیر حرفه ای فقط یک شخصیت مجاز به استفاده از آن در یک اتاق می باشد.

برخی از ویژگی های بازی Pixel Sword Fish io اندروید :


- کنترل جهت خود با جوی استیک
- استفاده از دکمه تقویت برای بالاتر بردن سرعت موجود خود
- سفارشی سازی موجودات منحصر به فرد
- تشکیل تیم با دوستان خود
- باز کردن عرصه های جدید
- جمع آوری ستاره ها


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.appidea.pixelswordfishio

تاریخ بروزرسانی:

19 اردیبهشت 1402

آخرین ورژن:

2.22

حجم:

114 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


ویدیوی معرفی و تریلر Pixel Sword Fish io

جنگ ماهی ها Pixel Sword Fish io تصاویر

دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید دانلود بازی Pixel Sword Fish io اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.