Numberzilla - Number Games
3.9
1054

Numberzilla - Number Games

نامبرزیلا - جفت کردن اعداد

دانلود Numberzilla - Number Games v6.5.0.0 بازی ریاضی جفت کردن اعداد اندروید

Numberzilla - Number Games v6.5.0.0 – آپدیت بازی پازل اعداد اندروید


Numberzilla - Number Games یک بازی پازلی از استودیوی بازیسازی LiftApp LLC است که میلیون ها نفر از سراسر جهان عاشق این بازی اندرویدی می باشد. در اینجا شما باید اعداد را با هم جفت کنید شاید با خودتان بگویید جفت یعنی چه کاری انجام دهیم؟ جفت همان جفت های اعداد یکسان (4-4، 2-2، 9-9) و ... یا دو عدد که جمع آنها 10 شود مثلا (2-8، 3-7)و ... که شما می توانید بر روی آنها ضربه بزنید و یکی یکی آنها را حذف کنید. جفت ها باید در کنار هم قرار گیرند و می توانید آنها را به صورت عمودی، افقی خط بزنید. هدف شما این است که زیر تمام اعداد را خط بکشید و تخته را خالی کنید. همچنین اگر یک عدد در آخرین خانه ولی در یک ردیف و دیگری در خانه اول در خط زیر باشد، خط بکشید. وقتی که شماره دیگری برای حذف وجود نداشته باشد، اعداد باقی مانده را می توان به انتها اضافه کرد.

بازی Numberzilla اندروید


در اینجا سه حالت زیر بازی وجود دارد :
1) کلاسیک
این یک حالت بی پایان است: شما زمان و میدان نامحدودی برای ثبت رکورد در امتیاز دارید.
2) بقا
میدان بازی محدود است و اعداد مشابه بازی تتریس در حال کاهش هستند وقتی صفحه بازی شما پر شود، شما می بازید.
3) پویا
هنگامی که به حداکثر تعداد اعداد رسیدید، می توانید آنها را تغییر دهبد. به دنبال آن بروید و به سطح بعدی برسید.

همچنین می توانید از تقویت کننده های ویژه ای استفاده کنید تا به شما در حل انواع پازل های منطقی کمک کند و یا به آن سرعت بخشد و خیلی سریع تر و راحت تر تخته را از اعداد تمیز کنید. در

بازی Numberzilla

وجود 3 نوع تقویت کننده . از بمب استفاده کنید تا اعداد منفجر شوند، فقط ناحیه ای که انتخاب کرده اید(ناحیه قرمز) را بمب بزنید. بدین ترتیب 9 عدد را به یکباره منفجر خواهید کرد و با سرعت بیشتری تخته را پاک می کنید.


آپدیت نسخه Numberzilla - Number Games 6.5.0.0 اندروید
Some good news for competition lovers: now you can check your Leaderboard position without logging in via Facebook. But remember, you can't compare yourself with friends if you are not logged in, and also you will be missing the pleasant bonuses!
It would be really awesome if you rate us 5 stars! Also, feel free to share all your ideas and questions with us at info@liftapp.by. Your feedback is always helpful!
خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.appcraft.number.puzzle

دسته بندی:

تخته / پازلی

تاریخ بروزرسانی:

9 اردیبهشت 1402

آخرین ورژن:

6.5.0.0

حجم:

133 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 8.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Numberzilla - Number Games

ویدیوی معرفی و تریلر Numberzilla - Number Games

نامبرزیلا - جفت کردن اعداد Numberzilla - Number Games تصاویر

دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید دانلود بازی Numberzilla اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.