Dice Dreams™️
4.8
4,416

Dice Dreams™️

رویاهای تاس و تخت
ورژن1.47.0.8040 توسط SuperPlay
بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین
بازی آنلاین

دانلود Dice Dreams™️ v1.47.0.8040 بازی رویاهای تاس و تخت اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Dice Dreams

یک بازی کژوال از استودیوی بازیسازی SuperPlay می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. به دوستان و بازیکنان فیسبوک خود در سراسر جهان بپیوندید و تاس را بر روی تخته جادویی بریزید. سکه ها را سرقت کنید و به دوستان خود حمله کنید. پادشاهی خود را بسازید و سفری ماجراجویانه را آغاز کنید. باب کسی هست که پس از سفر به پادشاهی خوک ها به پادشاهی خود بازگشت اما متوجه شد که خانه مورد علاقه اش مورد حمله قرار گرفته است. باب شجاع تصمیم گرفت تاس را بیندازد و با دشمنان خود سر و کار داشته باشد. او همنوعان خود را جمع کرد و با هم به ماجراجویی پرداختند تا پادشاهی خود را ایجاد کنید و انتقام خود را بگیرد. آیا شما حاضر هستید به باب و دوستانش در ماموریت بازپس گیری تاج و تخت خود کمک کنید؟ از طریق جزایر Peon و دیگر سرزمین های رویایی سفر خواهید کرد تا آنها را نیز به شکوه و جلال برگردانید. به بازیکنان دیگر از سراسر جهان بپیوندید و یا با دوستان خود بازی کنید و یا دوستان فیسبوکی خود را دعوت کنید و به همه نشان دهید رئیس چه کسی است. تاس را روی تخته بریزید و سکه های طلایی برنده شوید و برای ساخت پادشاهی خود جواهرات جمع آوری کنید. پس به پادشاهی های دیگر که همان دشمنان و یا دوستان شبکه های اجتماعی تان هستند حمله کنید و با تیر و کمان خود نشانه بگیرید و غارت کنید. با سرقت از پادشاهی های دیگر طلا و گنج به دست آورید. اگر کسی به پادشاهی شما حمله کرد انتقام بگیرید و آنها را نابود کنید. بازی چند نفره به شما امکان می دهد تخته بسازید و به دوستان خود حمله کنید.

برخی از ویژگی های بازی Dice Dreams اندروید :
- بازی با دوستان خود و سایر بازیکنان از سراسر جهان
- دعوت از دوستان فیسبوک خود
- جمع اوری جواهرات
- سرقت کردن سکه ها و برنده شده سکه های طلایی
- سرقت از سایر پادشاهی ها
- حمله به دشمنان یا دوستان شبکه های اجتماعی
- شرکت در بازیهای چند نفره
- کشف پادشاهی های جدید

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.superplaystudios.dicedreams

دسته بندی:

کژوال / تخته

تاریخ بروزرسانی:

چهارشنبه 29 تیر 1401

آخرین ورژن:

1.47.0.8040

حجم:

161 - 117 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

راهنمای نسخه مود :
- پول نامحدود
- چرخش نامحدود

تصاویر Dice Dreams™️

دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.