Dice Dreams™️
4.8
13148

Dice Dreams™️

رویاهای تاس و تخت

دانلود Dice Dreams™️ v1.75.3.19007 بازی رویاهای تاس و تخت اندروید + مود

Dice Dreams™️ v1.75.3.19007 + Mod Unlimited Rolls, Coins, Spin – نسخه جدید بازی تاس و تخت اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول و سکه بی نهایت

Dice Dreams یک بازی کژوال از استودیوی بازیسازی SuperPlay می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. به دوستان و بازیکنان فیسبوک خود در سراسر جهان بپیوندید و تاس را بر روی تخته جادویی بریزید. سکه ها را سرقت کنید و به دوستان خود حمله کنید. پادشاهی خود را بسازید و سفری ماجراجویانه را آغاز کنید. باب کسی هست که پس از سفر به پادشاهی خوک ها به پادشاهی خود بازگشت اما متوجه شد که خانه مورد علاقه اش مورد حمله قرار گرفته است. باب شجاع تصمیم گرفت تاس را بیندازد و با دشمنان خود سر و کار داشته باشد. او همنوعان خود را جمع کرد و با هم به ماجراجویی پرداختند تا پادشاهی خود را ایجاد کنید و انتقام خود را بگیرد. آیا شما حاضر هستید به باب و دوستانش در ماموریت بازپس گیری تاج و تخت خود کمک کنید؟ از طریق جزایر Peon و دیگر سرزمین های رویایی سفر خواهید کرد تا آنها را نیز به شکوه و جلال برگردانید. به بازیکنان دیگر از سراسر جهان بپیوندید و یا با دوستان خود بازی کنید و یا دوستان فیسبوکی خود را دعوت کنید و به همه نشان دهید رئیس چه کسی است. تاس را روی تخته بریزید و سکه های طلایی برنده شوید و برای ساخت پادشاهی خود جواهرات جمع آوری کنید. پس به پادشاهی های دیگر که همان دشمنان و یا دوستان شبکه های اجتماعی تان هستند حمله کنید و با تیر و کمان خود نشانه بگیرید و غارت کنید. با سرقت از پادشاهی های دیگر طلا و گنج به دست آورید. اگر کسی به پادشاهی شما حمله کرد انتقام بگیرید و آنها را نابود کنید. بازی چند نفره به شما امکان می دهد تخته بسازید و به دوستان خود حمله کنید.

درباره بازی Dice Dreams اندروید :


Dice Dreams به بازیکنان فرصت های زیادی می دهد تا قدرت خود را در ساختن یک پادشاهی قدرتمند با بیشترین ساختمان ها نشان دهند. برای اینکه بتوانند با اولین ساختمان ها شروع کنند، بازیکنان باید به دنبال فرصت هایی برای دریافت پاداش در یک بازی تاس شدید باشند. انداختن تاس همچنین به شما این فرصت را می دهد که مجوزهای بیشتری برای فعالیت های مخرب مانند بمباران جزیره هر بازیکن یا سرقت یکی از ساختمان های آنها دریافت کنید.

بازی Dice Dreams اندروید


با دوستان خود بازی کنید و برای شانس بیشتر آنها را دعوت کنید


این سیستم قوانین اولیه ای را برای بازیکنان معرفی کرده است تا به راحتی در Dice Dreams شرکت کنند. ابتدا پس از نصب موفقیت آمیز بازی، می توانید حساب کاربری و تجربه خود را بسازید. ما به این حساب اجازه می دهیم به یک شبکه اجتماعی خارجی متصل شود تا ارسال دعوت نامه را تسهیل کند. برای لذت بیشتر بازی را با دوستان تجربه خواهید کرد و می توانید دستاوردها را با هم مقایسه کنید. علاوه بر این، دوستی با سایر بازیکنان در بازی نیز مجاز است. امتیازی که هنگام پیوستن به بازی دریافت می‌کنید این است که ارسال دعوت‌نامه برای دوستانتان می‌تواند به شما کمک کند تاس‌های بیشتری داشته باشید.

برای شانس به یک مسابقه تاس بپیوندید


راهی که بازیکنان می‌توانند تاس‌های بیشتری را پرتاب کنند، ارسال دعوت‌های صمیمانه برای حریف برای پیوستن به سرگرمی است. Dice Dreams یک بازی کوچک به نام پرتاب تاس توسعه داد. سیستم طراحی تصویر تخته تاس در یک مرحله جداگانه برای این بازی کاملاً گسترده است. دو طرف تاس محتوای بیانیه را نشان می دهد که می توانید به عنوان تصویر دریافت کنید. شما یک نوبت خواهید داشت تا وسایل شخص دیگری را برای شخصیت دزد بدزدید. سمت چاپ شده با بمب دستور حرکت به جزیره و انداختن بمب برای تخریب ساختار خواهد بود.

با این حال، تاس شما توسط سیستم محدود خواهد شد. تنها زمانی که حداکثر تعداد بازی‌ها کاهش یابد، می‌توانید نوبت‌های جدیدی ارائه دهید. همچنین به همین دلیل است که بازیکنان باید دائماً برای تغییر موقعیت جزیره و بازی تاس حرکت کنند. اگر نوبت نداشته باشید، سیستم به شما اجازه پرتاب تاس را نخواهد داد. نکاتی که از طریق صندوق پستی داده می شود به بازیکن کمک می کند تا پرتاب های بیشتری پیدا کند.

بهبود کاربرد فن آوری بر اساس کیفیت


برای اینکه بازیکن بتواند به جزایر مختلف سفر کند یا فعالیت های متنوعی را در رابط کاربری Dice Dream انجام دهد. سیستم باید دائماً روی بهبود عملکرد کار می کرد. اقدامات شما ثبت می شود و به سرعت دستوراتی را تشکیل می دهد که به کار کردن بازی نیاز دارد. این نیز راهی است که می توانید این محتوا را با لذت بیشتری تجربه کنید. بسیاری از تصاویر زیبا طراحی های چشمگیر برای ساختمان ها شما را شگفت زده خواهد کرد. در مورد کیفیت صدا، بازیکنان مجازند در صورت آزاردهنده بودن صدا را تنظیم کنند یا آنها را بی صدا کنند.

لذت را تجربه کنید، ملاقات کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید


Dice Dreams به بازیکنان کمک می کند تا دنیایی رویایی بسازند که در آن می توانند پادشاهی خود را از سازه های غول پیکر ایجاد کنند. اما برای دستیابی به این دستاوردها، بازیکنان باید در یک مسابقه هیجان انگیز تاس با چالش های متوالی روبرو شوند. دو طرف تاس به شما می گوید که کار بعدی چیست. کار کردن در بسیاری از مکان‌ها جیب شما را پر می‌کند. بسیاری از ساختمان ها نیز ساخته شده است. اگر هر روز دعوت به بازی برای سایر دوستان شما ارسال شود، بازی به شما یک تاس اضافی می دهد.

ویژگی های کلیدی


جهان را در جزایر شناور هیولاهای نارنجی کوچک کاوش کنید. شما آنها را بازی خواهید کرد و کارهای هیجان انگیزی مانند ساخت و ساز، سرقت یا سرگرمی را با یک بازی چالش برانگیز تاس انجام خواهید داد.
بازیکنان همراهان بیشتری خواهند داشت، به شبکه های اجتماعی متصل می شوند و به سرعت برای آنها دعوت نامه ارسال می کنند. علاوه بر این، بازی در همان فضا به شما کمک می کند تا دوستان جدید زیادی پیدا کنید.
کار ساخت ساختمان های مختلف را با استفاده از سکه های موجود در جیب خود انجام دهید. هر ساختمان برای عبور از کابل نیاز به پرداخت هزینه اضافی دارد. هرچه تعداد ساختمان‌ها بیشتر باشد، پادشاهی شما بیشتر می‌شود.
با حضور در جلسه یا دعوت از دوستان جدید، مشارکت بیشتری در تاس انداختن دریافت کنید. این سیستم تعداد پرتاب‌های تاس را محدود می‌کند و بازیکنان نمی‌توانند پس از اتمام بازی در مسابقه شرکت کنند.
لذت را در یک رابط کاربری زیبا تجربه کنید، بسیاری از جزایر زیبای دوستان خود را با سفرها کشف کنید. شما می توانید یک سرقت یا یک بمب برای نابود کردن هر جزیره ای دریافت کنید.

برخی از ویژگی های بازی Dice Dreams اندروید :


- بازی با دوستان خود و سایر بازیکنان از سراسر جهان
- دعوت از دوستان فیسبوک خود
- جمع اوری جواهرات
- سرقت کردن سکه ها و برنده شده سکه های طلایی
- سرقت از سایر پادشاهی ها
- حمله به دشمنان یا دوستان شبکه های اجتماعی
- شرکت در بازیهای چند نفره
- کشف پادشاهی های جدید

همچنین ببینید: Coin Master بازی کژوال استاد سکه


آموزش دانلود Dice Dreams™️:

برای دانلود Dice Dreams™️ و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Dice Dreams™️" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Dice Dreams™️ برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Dice Dreams™️ 1.75.3.19007 اندروید

Thanks for playing Dice Dreams! We are working hard to improve the game with every release.

In this version we've added a variety of updates and improvements to enhance your experience.

We hope you enjoy the game!

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.superplaystudios.dicedreams

دسته بندی:

کژوال / تخته

تاریخ بروزرسانی:

26 فروردین 1403

آخرین ورژن:

1.75.3.19007

حجم:

199 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


رویاهای تاس و تخت Dice Dreams™️ تصاویر

دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید دانلود بازی Dice Dreams اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.