Fish.IO - Hungry Fish
4.4
29427

Fish.IO - Hungry Fish

نبرد ماهی گرسنه

دانلود Fish.IO v1.8.3 بازی تفننی نبرد ماهی گرسنه اندروید + مود

Fish.IO - Hungry Fish v1.8.3 + Mod Menu, Unlimited Energy, Speed – نسخه جدید بازی جذاب نبرد ماهی گرسنه اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

ویدیوی معرفی و تریلر Fish.IO - Hungry Fish

Fish.IO - Hungry Fish یک بازی کژوال از سری بازیهای io است که از استودیوی بازیسازی ABI Global LTD می باشد و در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده که شما باید در نقش یک بچه کوسه ای هستید که باید با تیغه های مرگبار بازی کنید و ماهی دیگر را از بین ببرید. به جنگ بین ماهی ها بپردازید و تبدیل به پادشاه ماهی ها شوید و در رقابت ها پیروز شوید. هر چقدر می توانید غذا بخورید تا تقویت ها را کسب کنید و امتیازات بالاتری به دست آورید. از بین انواع بسیاری از ماهی ها مثل کوسه، نهنگ، پیرانا، دلقک ماهی، ماهی طلایی، ماهی کره ای و لاک پشت انتخاب کنید و در یک اقیانوس زیبا با انواع ماهی های کشنده بازی کنید و با بازیکنان دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید. سر ماهی ها را به عنوان غنائم جمع آوری کنید و برای تقویت کردن خودتان سوشی بخورید و تبدیل به پادشاه دریا شوید. به پهلو و پشت ماهی های دیگر حمله کنید و آنها را از بین ببرید. با کشتن هر ماهی سرهایش را جمع کنید تا با جمع کردن 3 سری تیفغه خود را به تیغه متوسط و با جمع کردن 5 سر آن را به یک تیغه غول پیکر ارتقا دهید. با ماهی هایی که شکار می کنید و سر آنها را جمع می کنید می توانید تیغه خود را از بین 3 نوع تیغه ارتقا دهید و تغییر تیغه تان بستگی به میزان جمع آوری سرهای ماهی ها دارد.

معرفی بازی نبرد ماهی گرسنه - Fish.IO - Hungry Fish :


آیا تا به حال دیده اید که ماهی بزرگ ماهی کوچک را ببلعد؟ اگر نه، پس Fish.IO به شما این امکان را می‌دهد که آن احساس هیجان‌انگیز را تجربه کنید و بر روی ماهی خود کنترل دارید. این بازی هیجان انگیز جذابیت زیادی ایجاد می کند و شما باید تلاش کنید و تمام تلاش خود را برای برنده شدن انجام دهید. هر بازی دارای چالش هایی خواهد بود و به همین دلیل است که می توانید فشار فوق العاده ای را در این بازی مشاهده کنید. نکته جذاب تر این است که شما با همه دوستان خود رقابت سختی خواهید داشت و نماینده کشوری خواهید بود که در مسابقه شرکت می کند.

بازی Fish.IO اندروید


برای غلبه بر چالش، اکنون یک ماهی فوق العاده را انتخاب کنید
این بازی در اقیانوس وسیع اتفاق می افتد و در اینجا هزاران گونه از موجودات وجود دارد. ماهی‌های اقیانوس در اندازه‌های متفاوتی هستند و رنگ‌ها نیز اقیانوس را متمایز می‌کنند. شما باید فوراً یک ماهی فوق العاده را انتخاب کنید که قادر به انجام یک سری چالش هایی است که بازی ارائه می دهد و از آنجا مخلوق خود را توسعه دهید. چالش‌ها همیشه مطرح می‌شوند و علاوه بر این، ویژگی‌های پشتیبانی نیز برای شما وجود دارد که می‌توانید آن را به سریع‌ترین روش حل کنید.

بعد از انتخاب یک سوپر ماهی که دوست دارید، قدم بعدی اضافه کردن چند ویژگی شناسایی منحصر به فرد برای آن ماهی است. می توانید با اشیاء نوک تیز به ماهی ها غذا دهید تا شکار ماهی های کوچکتر یا استفاده از سلاح های ضروری راحت تر شود. در درجه اول باید به رعایت جهت آن ماهی توجه کنید و نمی توانید چشم خود را بردارید زیرا خطراتی در اطراف وجود دارد. اگر ابتدا از زندگی آن ماهی محافظت کنید کمک می کند زیرا تنها زمانی که ماهی زنده باشد فرصت غلبه بر چالش های جدید را خواهید داشت.

مواجهه با یک سری مشکلات


یک سری چالش های مهم ارائه شده است، و شما باید آنها را حل کنید تا یک چالش را فراموش نکنید. Fish.IO اقلام مورد نیاز پشتیبانی از ویژگی ها را به طور همزمان در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در صورت بروز شرایط بد از آنها استفاده کنید. به طور دقیق تر، شما به شدت با دوستان خود رقابت خواهید کرد و ماهی های گروه های مختلف دشمنان بزرگ ما خواهند بود.

وقتی ماهی کوچکی را شکار می کنید، تعداد امتیازات مربوطه را به دست می آورید و در عین حال، بدن ماهی ای که کنترل می کنید نیز یک قسمت افزایش می یابد. اگر دندان های شما این گونه باشد، می توانید ماهی هایی را نیز شکار کنید که اندازه کمی بزرگتر دارند. اما چیزی که باید بدانید این است که اگر سایر حریفان اندازه ماهی بزرگتری داشته باشند، می توانند بلافاصله به ما حمله کنند. ما حق پاسخگویی نداریم و اگر در آن محاصره باشیم جان خود را از دست خواهیم داد.

بازی Fish.IO اندروید


به سوی پیروزی بزرگ صعود کنید


این رقابت سخت، اقیانوس را بیش از هر زمان دیگری برجسته می کند. هر رقیبی ترس هایی دارد و ما با هم با آنها مقابله می کنیم. شما می توانید ماهی خود را با افزایش اندازه ماهی و اضافه کردن چند سلاح دفاع شخصی منحصر به فرد ارتقا دهید. اگر آن ماهی قدرت کافی و همچنین سلاح داشته باشد، از حمله نمی ترسد.

همچنین می توانید از یک سپر قوی استفاده کنید زیرا حق حمله به تمام دشمنان را دارید و نگران حمله آنها با این ممبران نباشید. با این حال، اگر از آن استفاده کنید، باید با بدن واقعی خود مبارزه کنید. بنابراین باید فوراً انرژی لازم را اضافه کنید تا به ماهی خود کمک کنید تا از همه مهمتر شود. بیشترین تعداد امتیاز را به دست آورید و می توانید قفل دریاهای بیشتری را باز کنید و از آنجا بسیار قابل توجه تر شوید.

از این طریق، ما با بسیاری از حریفان بزرگ در Fish.IO رقابت می کنیم و شما با این چالش ها غرق خواهید شد. چالش بیشتر و بیشتر می شود و ماجراجویی اقیانوس نیز چیز جدیدی به شما می دهد. به خصوص رقابت برای کسب امتیاز نیز باعث می شود که شما احساس فشار کنید زیرا قدرت سوپر ماهی شما نیز تعیین می شود. غلبه بر هزاران موجی که به آب‌های جدید می‌آیند به شما کمک می‌کند چیزهای جذاب‌تر و جذاب‌تری داشته باشید.

ویژگی های کلیدی


برای خود یک ماهی چشمگیر انتخاب کنید و شروع به فتح این اقیانوس وسیع کنید و به دنبال ماهی های کوچکتر باشید.
با دوستانی از کشورهای مختلف آشنا شوید تا به این بازی مهیج و هیجان انگیز بپیوندید.
از نقشه برای تعیین جهت ماهی های کوچکتر برای بلعیدن آنها در سریع ترین زمان ممکن استفاده کنید.
از ماهی های بزرگ اجتناب کنید زیرا ممکن است مورد حمله قرار بگیریم و جان خود را از دست بدهیم که توسط ماهی های بزرگ دیگر احاطه شده است.
ماهی خود را ارتقا دهید و بلافاصله از سپر ایمنی برای ادامه این شکار مرموز در اقیانوس وسیع استفاده کنید.

برخی از ویژگی های بازی Fish.IO - Hungry Fish اندروید :


- شامل انواع بسیاری ماهی ها مثل نهنگ، کوسه، پیرانا، ماهی کره ای، ماهی طلایی و لاک پشت
- شامل 3 نوع تیغه قابل ارتقا: کاتانا، سه تایی، تیغه لیزری
- مبارزه با بازیکنان در سراسر جهان
- ماجراجویی در یک دنیای اقیانوس
- حرکت در محیط های مختلف

همچنین ببینید : Charm Fish - Fish Mania


آموزش دانلود Fish.IO - Hungry Fish:

برای دانلود Fish.IO - Hungry Fish و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Fish.IO - Hungry Fish" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Fish.IO - Hungry Fish برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Fish.IO - Hungry Fish 1.8.3 اندروید

Ready for a new update, aren't you?
- Explore Xmas Event
- Gameplay improvement and minor bug fixes

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.mpt.narwhal

تاریخ بروزرسانی:

27 آذر 1402

آخرین ورژن:

1.8.3

حجم:

99 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


نبرد ماهی گرسنه Fish.IO - Hungry Fish تصاویر

دانلود بازی Fish IO اندروید دانلود بازی Fish IO اندروید دانلود بازی Fish IO اندروید دانلود بازی Fish IO اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.