Vikingard
4.6
139

Vikingard

نبرد وایکینگ ها
ورژن1.0.92.3b6d980f توسط Netease Games Global
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Vikingard v1.1.11.e80aa4cf بازی آنلاین نبرد وایکینگ ها برای اندروید

در بازی

Vikingard

رهبری خود را برای رسیدن به افتخار نشان دهید! زمین های خود را باز پس بگیرید، محصولات را پرورش دهید، بر آزمایش ها نظارت کنید، و با جنگجویان به سبک وایکینگ واقعی نبرد کنید! VIKINGARD با شخصیت‌های کاملاً توسعه‌یافته، داستان‌های جذاب و گیم‌پلی‌های پویا که همزمان هیجان‌انگیز و معمولی هستند، بازی‌ای است که هیچ اسکاندیناوی واقعی نباید آن را از دست بدهد!

برای سفر باورنکردنی وایکینگ خود آماده شوید! ⛵

ویژگی های بازی Vikingard اندروید :هرسیرها را جمع کنید و آنها را در میدان جنگ به افتخار خود تبدیل کنید!
همانند بازی Vikings - Age of Warlords جنگجویان دلیر وایکینگ، والکیری های قهرمان... صدها قهرمان انیمیشنی با کیفیت بالا در اختیار شما هستند! با سطح، استعداد، سلاح و سایر آمارهای موجود برای ارتقاء، منابع خود را به هرسی های مورد علاقه خود اختصاص دهید و آنها را در صدر جدول امتیازات قرار دهید!
-به سفرهای دریایی بروید و دنیای وسیع را کشف کنید!
از اسکاندیناوی، به اعماق قاره اروپا سفر کنید و حماسه خود را بنویسید! یک ماجراجویی باورنکردنی در انتظار شماست! با مسائل مختلف در سفر خود با دقت برخورد کنید زیرا انتخاب های شما عواقبی دارد.
به اتحاد بپیوندید و خود را در اتحاد استراتژیک Clash به چالش بکشید!
یخ یا آتش؟ ایمان خود را انتخاب کنید! به نام خدایان نوردیک بپیوندید یا یک اتحاد ایجاد کنید. به رشد اتحاد کمک کنید، متحدان و نیروها را برای به چالش کشیدن دشمنان در Clash خشمگین ترتیب دهید و در نهایت اتحاد خود را به پیروزی و شکوه هدایت کنید!
داستان های عاشقانه بسازید و وارثان خود را بزرگ کنید!
به سراسر جهان سفر کنید، با همراهان مختلف ملاقات کنید! به آنها هدایایی بدهید، به قرار ملاقات بروید و لحظات عاشقانه بیشتری را باز کنید! نسل بعدی خود را آموزش دهید و او را برای راهنمایی آنها منصوب کنید. بگذارید آنها دستیار توانمند شما در میدان جنگ باشند!
حیوانات خانگی خود را برای همراهی در زندگی و جنگ بزرگ کنید!
بازی یا تمرین؟ چگونه از حیوانات خانگی کوچک خود مراقبت خواهید کرد؟ بگذارید این دوستان کرکی قوی ترین قدرت برای محافظت از قبیله شما باشند!
- گیم پلی و رویدادهای متنوع باعث می شود هر روز یک تجربه جدید داشته باشید!
به بازی های خسته کننده نه بگویید! در سالن مید با بازیکنانی از همه سرورها سرگرم شوید. در مینی بازی های وایکینگ شرکت کنید و با دوستان جدید و فوق العاده ای آشنا شوید!

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.netease.vikingard

تاریخ بروزرسانی:

دوشنبه 30 خرداد 1401

آخرین ورژن:

1.0.92.3b6d980f

حجم:

1120 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Vikingard

دانلود بازی Vikingard اندروید دانلود بازی Vikingard اندروید دانلود بازی Vikingard اندروید دانلود بازی Vikingard اندروید دانلود بازی Vikingard اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.