Island King
4.7
661

Island King

پادشاه جزیره
ورژن2.41.1 توسط Forever9 Games
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین
بازی آنلاین

دانلود Island King v2.41.1 بازی پادشاه جزیره اندروید

Island King

یک بازی کژوال از استودیوی بازیسازی Forever9 Games می باشد که می توانید با دوستان، خانواده، دوستان فیسبوک و میلیون ها بازیکن دیگر از سراسر جهان انجام دهید. از جزیره ای به جزیره دیگر حمله کنید. بچرخید و در مسیر خود هر چیزی را که می توانید بدزدید و از دهکده های منحصر به فرد عبور کنید و سکه به دست آورید. به لونا و دوستش کمک کنید تا پدر گمشده اش را پیدا کنند. به عنوان پادشاه جزیره هر نقشی را که دوست دارید بازی کنید. می توانید تبدیل به پادشاه دزدان دریایی شوید و به جزایر همسایه حمله کنید و یا به عنوان سازنده سکه شوید و با سکه های بسیاری که در اختیار دارید بر قلمرو حکومت کنید. دهکده خود را با نزدیک ترین افراد خانواده و یا دوستان خود به سکونت گاه های وایکینگ ها، کاخ های هندی، معابد عرفانی و مقاصد منحصر به فرد دیگر که از مکان های مختلف دنیا الهام گرفته شده تبدیل کنید. با حمله هایی که می کنید سکه به دست می آورید. بصورت آنلاین با خانواده و یا دوستان خود بازی کنید و لذت ببرید. چرخ جادویی را بچرخانید و سکه و ثروت رایگان به دست بیاورید و یا حمله کنید و سکه ها را بدزدید. از جزایر و سکه های خود در برابر حملات بازیکنان دیگر محافظت کنید. جزیره خود را با سکه ها بسازید و به سمت بالا حرکت کنید و قفل جزایر جدید را باز کنید و به پادشاه جزیره تبدیل شوید. پس از اتمام پازل ها و چالش های جالب با چرخاندن چرخ می توانید چرخش های رایگان به دست آورید. همه کارت های ارزشمند را جمع آوری کنید و با خانواده و یا دوستان فیسبوک خود مبادله کنید. می توانید هزاران سکه برنده شوید و ساخت جزایر خود را تمام کنید و مجموعه کارت های بعدی را باز گنید. به یک قبیله یا اتجاد بپیوندید و میلیون ها سکه به دست آورید و چیزهای مختلفی یاد بگیرید و کارت های خود با دوستان جدیدی که آشنا می شوید مبادله کنید و با آنها بازی کنید و بدین ترتیب پیشرفت کنید.

برخی از ویژگی های بازی Island King اندروید :
- پیوستن به یک قبیله و یا یک اتحاد
- جمع آوری مجموعه کارت های ارزشمند
- جمع آوری سکه ها
- بازی با خانواده و دوستان
- باز گردن قفل جزایر جدید

آپدیت نسخه Island King 2.41.1 اندروید
Thanks for playing Island King!
In this version, we've implemented updates to improve your overall experience.
Enjoy a world of fun, thrills, and huge spins and coins right at your fingertips. Be sure your game is up to date so you can truly experience all there is to offer.
Invite your friends to play Island King & get your FREE REWARDS! We also recommend joining our community on Facebook, Youtube, and Instagram for more fun & excitement.
Have fun in Island King? Give us a LIKE!
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.aladinfun.islandking.android

تاریخ بروزرسانی:

دیروز, 09:23

آخرین ورژن:

2.41.1

حجم:

109 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

ویدئو

تصاویر Island King

دانلود بازی Island King اندروید دانلود بازی Island King اندروید دانلود بازی Island King اندروید دانلود بازی Island King اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.