Heroes Infinity: Super Heroes
4.5
13561

Heroes Infinity: Super Heroes

قهرمانان ابدی

دانلود Heroes Infinity: Super Heroes v1.37.20 بازی قهرمانان ابدی اندروید + مود

Heroes Infinity: Super Heroes v1.37.20 + Mod Unlimited Coins/Diamonds – آپدیت بازی قهرمان ابدیت اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده با پول و سکه بی نهایت

ویدیوی معرفی و تریلر Heroes Infinity: Super Heroes

Heroes Infinity: Super Heroes یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی DIVMOB می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما وارد یک جهانی پر از قهرمانان نیرومند می شوید که باید سفر خود را در بسیاری از سرزمین ها و شهرها شروع کنید. قهرمانان را جمع آوری کنید کنید و تیم خود را بسازید و به پیروزی برسید. با بازیکنان دیگر یک اتحاد یا انجمن تشکیل دهید و با کمک همدیگر در مبارزات pvp و چند نفره شرکت کنید و پاداش های افسانه ای را به دست آورید. همچنین شما می توانید قهرمانان قدرتمندی را آنلاک کنید و یا سطح آنان را افزایش دهید و یا با ترکیب کردن مهارت های انان یک تیم قدرتمندتر ایجاد کنید و دشمنان را شکست دهید و انجمن خود را قوی ترین انجمن در جهان کنید.

به دوستان خود بپیوندید تا در جنگ هایی که Heroes Infinity آورده است شرکت کنید. ماجراجویی خود را در این بازی اکشن با خدایان، بسیاری از موجودات عجیب و غریب یا دوستان خود شروع کنید. ممکن است در دنیایی غوطه ور شوید که دارای هزاران قهرمان با قدرت های قدرتمند است. آنها در نبردهای بزرگ و کوچک به شما خواهند پیوست و رویدادهای رقابتی زیادی رخ می دهد. مجموعه ای از جنگجویان افسانه ای را جمع آوری و بسازید و با آنها به شکوه پیروزی برسید.

بازی Heroes Infinity اندروید


در بازی Heroes Heroes Infinity: Super Heroes چه چیزی تجربه خواهید کرد ؟با خدایان افسانه ای، جوخه های منحصر به فرد ایجاد کنید


یکی از چیزهای ویژه ای که گیمرها در بازی Heroes Infinity از آن لذت می برند - نبردهایی که در آن رخ می دهند همیشه با جلوه های ویژه همراه هستند. هر نبرد معتبر در بازی شامل جلوه های حماسی، همراه با انواع تکنیک های زیبا توسط قهرمانان شما می شود. اولین چیزی که هنگام ورود به این بازی نمی توانید فراموش کنید این است که یک ارتش قوی از خدایان افسانه ای که جمع آوری می کنید بسازید. هر چه خدایان بیشتر باشند، ارتش شما در نبردهای سخت موقعیت بیشتری خواهد گرفت.

حالت های بازی متنوع با جوخه های قدرتمند


ما تا 6 حالت مختلف را در این بازی به بازیکنان خواهیم داد. هر حالت بازیکنان را به نبردهای منحصر به فردی با قوانین مبارزه وحشتناک می برد. ابتدا با حالت ماجراجویی می توانید قهرمانان خود را با شکست دادن دشمنان ارتقا دهید. قدرت قهرمان تیم شما به وضوح در حالت Sky Tower آشکار می شود. بهترین راه برای احضار خدایان مرموز در حالت دروازه ستاره، شکست دادن باس های غول پیکر است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه در حالت ها مبارزه کنید یا می خواهید زمانی را صرف فکر کردن در مورد استراتژی کنید، به حالت تمرین بپیوندید. بازیکنان زمان بیشتری خواهند داشت تا راه هوشمندتری برای جنگیدن برای ارتش خود بیابند. باس های افسانه ای را در حالت Team Boss برای پاداش های منحصر به فرد شکست دهید. و در نهایت، حالت Super Boss – آخرین حالت در Heroes Infinity، رقابت با جوخه‌های دشوار لذت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

در مورد قدرت و مهارت های رزمی استراتژی بسازید


اطمینان حاصل کنید که هنگام شرکت در نبردها تاکتیک های برتر را ارائه می کنید. صرف نظر از این الزام، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که ارتش شما همیشه در نبردها سودمند است. اگر آن نبرد واقعاً سخت است، متوجه می شوید که در شرف شکست هستید، سپس خدایان مرموز را برای کمک به شما در نبردها احضار کنید. این بهترین راه برای کمک به پیروزی ارتش شما است.

فراموش نکنید که قهرمانان را در Heroes Infinity تقویت کنید تا بتوانند باس های بیشتری را شکست دهند. در Heroes Infinity همچنین می توانید یک فریم به جنگجویان اضافه کنید یا وضعیت هر قهرمان را مشاهده کنید. مهمترین عامل احتمالاً تجهیز کامل قهرمانان به گونه ای است که آنها آماده شرکت در نبردها برای محافظت از عدالت باشند. بازیکنان توجه دارند که هر قهرمان قدرت های متفاوتی دارد، بنابراین سلاح هایی که استفاده می کنند یکسان نیستند.

در جنگ های رقابتی شدید شرکت کنید


مجموعه نبردهایی که انجام می شود هیجان وصف ناپذیری را به بازیکنان می بخشد. از آنجایی که هیچ نبردی دشمن یا سبک مبارزه مشابهی ندارد، قدرت های منحصر به فرد خود را در نبردهای 5 در 5 به نمایش بگذارید. شما باید یک آرایش مناسب در مورد نحوه دفاع یا حمله ترتیب دهید. به ویژه، بازیکنان اجازه دارند برای قدرت در نبردهای شدید با سایر بازیکنان رقابت کنند تا به بالاترین رتبه صعود کنند.

با سایر گیمرها یک قبیله بسازید


در Heroes Infinity، بازیکنان می توانند با دوستان یا سایر گیمرها در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند تا یک قبیله ایجاد کنند. همه با باس های حماسی در چالش برانگیزترین صفوف مبارزه خواهند کرد. همه آنها را با هم شکست دهید و عنوان یک قهرمان حماسی را برای شانس به دست آوردن آیتم های کمیاب به دست آورید. بازیکنان همچنین می توانند انجمن خود را ایجاد کنند و تاج و تخت را در این دنیای قهرمان بی نهایت بسازند.

ویژگی های کلیدی


جمع آوری و ساخت یک تیم قدرتمند از خدایان افسانه ای. آنها در نبردهای شدید با جلوه های حماسی به شما خواهند پیوست.
برای توسعه قدرت آنها یا تجهیز آنها به موارد ضروری، یک استراتژی منحصر به فرد ایجاد کنید و فراموش نکنید که قهرمانانی با قدرت های خارق العاده را احضار کنید.
در این بازی تا 6 حالت بازی با قوانین مبارزه متفاوت وجود دارد. همچنین می‌توانید نحوه عملکرد نبرد را در حالت تمرین پیش‌نمایش کنید.
قدرت و هوش خود را در مسابقات 5v5 نشان دهید یا در مسابقات مختلف به شدت رقابت کنید تا به صدر جدول امتیازات برسید.
برای ایجاد یک قبیله با دوستان یا بسیاری از گیمرهای دیگر ارتباط برقرار کنید، یا همچنین می توانید یک قبیله بسازید تا در نبردهای افسانه ای پیروز شوید.

برخی از ویژگی های بازی Heroes Infinity: Super Heroes اندروید :


- نبردهای استراتژیکی ریل تایم با اثرات پویا
- شامل انیمیشن های مختلف
- باز کردن بسیاری از قهرمانان
- ترکیب کردن قهرمانان برای ساخت یک تیم قدرتمند
- گیم پلی استراتژیک
- مجهز کردن قهرمانان خود و افزایش دادن قدرت آنها
- دعوت از قهرمانان خود برای پیروزی در جنگ های آینده
- جمع آوری قطعات از تمام قطعات قهرمانانه برای احضار قهرمانان مرموز
- آموزش دادن مهارت ها به قهرمانان خود
- نبرد با روسای افسانه ای و به دست آوردن پاداش های منحصر به فرد
- اثبات قدرت و استراتژی تیم خود در مبارزات 5 در مقابل 5
- رقابت با بازیکنان دیگر در لیدبوردها و مسیر خود در نبردهای PvP
- تشکیل یک انجمن با بازیکنان دیگر و کسب پاداش های افسانه ای

همچنین ببینید: Taptap Heroes


آموزش دانلود Heroes Infinity: Super Heroes:

برای دانلود Heroes Infinity: Super Heroes و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Heroes Infinity: Super Heroes" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Heroes Infinity: Super Heroes برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Heroes Infinity: Super Heroes 1.37.20 اندروید

Add mini games

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.divmob.heroesinfinity

تاریخ بروزرسانی:

21 آبان 1402

آخرین ورژن:

1.37.20

حجم:

358 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


قهرمانان ابدی Heroes Infinity: Super Heroes تصاویر

دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید دانلود بازی Heroes Infinity اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.