Heroes Charge
4.5
4042

Heroes Charge

شارژ قهرمانان

دانلود Heroes Charge v2.1.401 بازی نقش آفرینی شارژ قهرمانان اندروید + مود

Heroes Charge v2.1.401 + Mod God Mod, One Hit, Free Skills – دانلود نسخه جدید بازی نقش آفرینی آنلاین شارژ قهرمانان اندروید
نسخه اصلی + نسخه مود شده (تک ضربه ای God Mode)

ویدیوی معرفی و تریلر Heroes Charge

Heroes Charge یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی uCool می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید قهرمان خود را جمع آوری کنید و به آنها آموزش دهید و با دوستان خود در نبردهای چند نفره آنلاین مبارزه کنید. هم تیمی های خود را جمع آوری کنید و قهرمان خود را تقویت کنید و دشمنان را مبارزات هیجان انگیز و اعتیادآور از بین ببرید. بیش از صد ماموریت برای تکمیل توسط شما و تیم تان وجود دارد.کدام قهرمان را انتخاب می کنید؟ از بین بیش از 50 قهرمان منحصر به فرد و متنوع مثل تیراندازان چابک و جادوهای قدرتمند انتخاب کنید و در یک جهان جادویی بجنگید و به اکتشاف بپردازید. قهرمانان کمیاب را بیابید و تمام سعی خود را کنید تا به شما بپیوندند و مهارت های آنان را توسعه دهید. مهارت های خود را در هنگام جمع آوری مجموعه ای از تجهیزات برای قهرمانان خود توسعه و ارتقا دهید. همچنین می توانید به همراه دوستان خود و یا به تنهایی در نبردهای متعدد مبارزه کنید. در هنگام مبارزه با اتحادهای رقیب و کسب جوایز برگزیده، همکاری خود با دوستانتان را ترکیب کنید تا بتوانید رقبای قدرتمند را شکست دهید. بازیهای تیمی را توسعه دهید و استراتژی هایی برای اداره این جهان انتخاب کنید. یک اتحادی با دوستان خود ایجاد کنید و یا به یک اتحاد بپیوندید. در نبردهای PVP شرکت کنید و با انبوهی از دشمنان مبارزه کنید و در رویدادهای خاص آنها را به چالش بکشید و قلعه خود را رشد دهید.

بازی Heroes Charge اندروید


درباره بازی Heroes Charge :


نادیده گرفتن Heroes Charge برای کسانی که عاشق بازی های اکشن هستند و به آنها علاقه زیادی دارند، هدر می رود زیرا این بازی وعده می دهد که بیشترین لذت را برای شما به ارمغان بیاورد. علاوه بر این، بازیکنان در سبک های مختلف با هم می جنگند تا نبردهای انفجاری ایجاد کنند. نه تنها این، بلکه از یک رابط کاربری زیبا و بسیار چشم نواز نیز لذت می برید. با نبردهای سریعی که بازی به ارمغان می آورد، می توانید واقعی ترین نبردها را حس کنید و همچنین لذت بیشتری را تجربه کنید.

قهرمانان مبارز مناسب را برای خود انتخاب کنید


این بازی مجموعه ای بسیار غنی و متنوع از قهرمانان را در اختیار شما قرار می دهد. هر قهرمان یک نقطه قوت، یک ویژگی منحصر به فرد دارد. بیش از 50 قهرمان مختلف منتظر انتخاب و استفاده شما هستند. این بازی قهرمانان قدرتمندی را از جادوگران با استعداد گرفته تا کمانداران چابک، تیراندازان برتر و مبارزان غوغا می‌آورد. بر اساس نیازها و خواسته های خود، می توانید یک قهرمان مناسب را برای خود انتخاب کنید تا در مسیر طولانی نبرد شما را همراهی کند. علاوه بر این، بازی همچنین به طور مرتب با بسیاری از تصاویر قهرمان جدید به روز می شود تا انتخاب های بیشتری به شما بدهد.

دنیای ابرقهرمانان را کاوش کنید


با آمدن به Heroes Charge، بازیکنان می‌توانند از دنیای مبارزه‌ای بسیار جذاب و غنی بازدید و کشف کنند. بازیکنان نیز اسرار این شهر را یاد می گیرند و رمزگشایی می کنند. از این طریق، قهرمانان کمیاب بیشتری را با حرکات درجه یک جمع آوری می کنید تا به شما کمک کند قوی تر شوید. نکته ویژه در اینجا این است که وقتی شواهد را پیدا کردید، باید آنها را بر اساس توانایی خود در مورد تیم خود متقاعد کنید. علاوه بر این، شما می توانید بسیاری از مناظر زیبا و چشم نواز را نیز تحسین کنید. بازی می داند چگونه تصاویر رویایی صحنه را هماهنگ با میدان های نبرد دراماتیک و خونین کند.

بازی Heroes Charge برای اندروید


بسیاری از موارد کمیاب را جمع آوری کنید


پس از بازی در نقش قهرمان مورد علاقه خود، باید آنها را با مهارت های رزمی قدرتمندتری آماده کنید تا حریفان خود را سریعتر شکست دهید. علاوه بر این، شما باید اقدامات مناسبی را برای توسعه و بهبود مهارت های مبارزه قهرمانان انجام دهید. به لطف آن، قهرمان در مهارت‌ها قوی‌تر و ماهرتر می‌شود و همچنین قدرت مبارزه بیشتر و قوی‌تری دارد. به لطف انتقال قدرت، قهرمان شما قوی تر و قوی تر شده است تا بتوانید به سرعت و به راحتی حریفان خود را از بین ببرید.

برای مبارزه با دوستان همکاری کنید


شما مجاز به مبارزه در حالت های مختلف بازی در این بازی هستید. می توانید در مبارزات تک شرکت کنید یا با دوستان خود بجنگید. در حالت دوست، تجربه بیشتری در فعالیت ها و همچنین همکاری با بسیاری از دوستان جدید خواهید داشت و روابط را برای خود گسترش می دهید. بازیکنان با دوستان خود متحد می شوند تا یک تیم قدرتمند از قهرمانان تشکیل دهند و با هم مبارزه کنند و به شدت با دشمنان رقابت کنند. با هم استراتژی های بیشتری برای مبارزه و شکست دادن دشمنان ایجاد می کنید. بازیکنان برای تکمیل ماموریت ها و تسلط بر دنیای کرون با هم مبارزه می کنند.

سخت در میدان های وسیع بجنگید


بازیکنان در بسیاری از نبردهای خونین و هیجان انگیز مختلف شرکت می کنند، اما به همان اندازه جالب و جذاب هستند. شما می توانید در میدان های زیبا مبارزه کنید که به لطف آن احساس مبارزه بهتری دارید. علاوه بر این، برای به دست آوردن جوایز هیجان انگیز از Heroes Charge به هم می پیوندید. نه تنها این، بلکه باید قهرمانان کمیاب بیشتری را جمع آوری کنید و سعی کنید آنها را به سطوح بالاتر توسعه دهید و ارتقا دهید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید در بسیاری از رویدادهای ویژه ای که بازی ایجاد می کند شرکت کنید تا جوایز جذاب و هیجان انگیز زیادی و همچنین بارانی از امتیازات جایزه دریافت کنید.

ویژگی های کلیدی


بر اساس مجموعه قهرمانی که بازی ارائه می دهد، به عنوان قهرمانان مورد علاقه خود بازی کنید و همچنین می توانید قفل قهرمانان جدید و قدرتمندتری را باز کنید.
قهرمانان را با طیف کاملی از سلاح ها و مهارت های رزمی عالی آماده کنید تا قهرمانان آنها را تقویت کنید و به آنها کمک کنید تا مخالفان و دشمنان را سریعتر شکست دهند.
از بسیاری از میدان‌های نبرد جدید دیدن کنید و کشف کنید، آنچه را که در اینجا پنهان است رمزگشایی کنید و سعی کنید بر دنیای کرون تسلط پیدا کنید.
چالش ها و وظایفی را که بازی تعیین می کند غلبه کنید تا هدایای جذاب، امتیازات جمع آوری و پاداش های زیادی دریافت کنید.
در سبک های مختلف بازی کنید، و شما آزاد هستید که حالت بازی را انتخاب کنید که برای تجربه کردن شما مناسب است. شما می توانید به تنهایی بجنگید یا با دوستان خود بجنگید.
لذت زیادی را از طریق نبردها تجربه کنید و از آنجا، تجربه رزمی بیشتری را برای خود ترسیم کنید.
انواع آیتم های کمیاب را جمع آوری کنید و همچنین مهارت های مبارزه قهرمانان را بهبود ببخشید تا هم خودشان را تقویت کنند و هم بتوانند سریعتر حریفان را شکست دهند.

بازی Heroes Charge


برخی از ویژگی های بازی Heroes Charge اندروید :


- گیم پلی اعتیادآور
- بیش از 50 قهرمان منحصر به فرد و متنوع
- جنگ و اکتشاف در جهان کرون
- بیش از 200 قهرمان اسطوره ای
- توسعه و ارتقای مهارت های خود
- جمع آوری مجموعه تجهیزات برای قهرمانان خود
- امکان انجام نبرد با دوستان خود یا به تنهایی
- کسب جوایز برگزیده
- توسعه بازی تیمی و انتخاب استراتژی هایی برای اداره جهان کرون
- ایجاد یا پیوستن به یک اتحاد
- کسب شهرت با مبارزه در نبردهای PVP
- جمع آوری و توسعه قهرمانان کمیاب
- مبارزه با انبوهی از دشمنان در رویدادهای خاص

همچنین ببینید: Portal Quest


آموزش دانلود Heroes Charge:

برای دانلود Heroes Charge و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Heroes Charge" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Heroes Charge برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Heroes Charge 2.1.401 اندروید

Heroes Charge Version 2.1.398
-Bug fixes and performance improvements.

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.ucool.hero

تاریخ بروزرسانی:

5 دی 1402

آخرین ورژن:

2.1.401

حجم:

217 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


شارژ قهرمانان Heroes Charge تصاویر

دانلود بازی Heroes Charge اندروید دانلود بازی Heroes Charge اندروید دانلود بازی Heroes Charge اندروید دانلود بازی Heroes Charge اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.