Destiny Summoner
4.6
1630

Destiny Summoner

ورژن0.5.1 توسط DH-Games

دانلود Destiny Summoner v0.5.1 بازی نقش آفرینی سرنوشت احضارکننده اندروید

Destiny Summoner

یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی DH-Games می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. ماجراجویی خود را در یک دنیای فانتزی شروغ کنید و تیمی از قهرمانان از جناح های مختلف با صدها مهارت بسازید و آنها را هدایت کنید تا راز و رمزها را کشف کنید و جهان را از دست شیاطین و تاریکی ها نجات دهید. شما می توانید صدها تجهیزات کمیاب و جلوه های منحصر به فرد را جمع آوری کنید و یا انها را تقویت کنید تا بتوانید قدرت قهرمانان خود را بیشتر کنید. استراتژی ها به تجهیزات مختلف نیاز دارند. هر قطعه از تجهیزاتی که غارت یا جمع آوری شده شگفت انگیز می باشد و به شما بسیار کمک خواهد کرد. استراتژی مناسب را انتخاب کنید و قوی ترین ترکیب را ایجاد کنید. اسرار عظیمی در مناطق متروک پنهان شده است که باید در سیاه چال ها، پرتگاه ها، معابد و غیره به نبرد بپردازید. تیم خود را با بازیکنان دیگر بسازید و به دوستان خود از سراسر جهان بپیوندید و دیگران را به جالش بکشید. در رتبه بندی ها شرکت کنید و جوایز بزرگ کسب کنید.

برخی از ویژگی های بازی Destiny Summoner اندروید :


- جمع آوری صدها تجهیزات مختلف و جلوه های منحصر به فرد
- ویژگی های تولید شده تصادفی
- ایجاد تیم خود از بین بیش از 200 قهرمان از جناح های مختلف با صدها مهارت
- ساخت تیم خود از بازیکنان دیگر از سراسر جهان
- شرکت در رتبه بندی و کسب جوایز بزرگ

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.droidhang.dr2.gp

تاریخ بروزرسانی:

1398.12.14

آخرین ورژن:

0.5.1

حجم:

99.53 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Destiny Summoner

دانلود بازی Destiny Summoner اندروید دانلود بازی Destiny Summoner اندروید دانلود بازی Destiny Summoner اندروید دانلود بازی Destiny Summoner اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.