The Room of 2 Monsters
4.7
676

The Room of 2 Monsters

اتاق دو هیولا

دانلود The Room of 2 Monsters v1.3 بازی نقش آفرینی اتاق دو هیولا اندروید

نسخه خریداری شده با قیمت 5.99 دلار


The Room of 2 Monsters

یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازی سازی Sang Hendrix که در گت اندروید منتشر شده است. Room 2 Monsters یک بازی پازلی ست ، اما بیشتر معماها روانشناختی هستند و بازیکنان را وادار می کنند تا انتخاب هایی را انجام دهند که بتواند شخصیت را تغییر دهد. با جزئیات بیشتر ، این نوع فردی است که شما به دنبال شواهد و تصمیم گیری به چه کسی اعتماد خواهید کرد و به آن ها کمک می کنید ، و افرادی که به آن ها ایمان ندارید نتیجه غم انگیز خاصی خواهند گرفت. هر یک از گزینه های شما باعث تغییر پازل در بازی می شوند و جهت بازی را تغییر می دهند. سفر شخصیت روشن یا تاریک خواهد بود ، همه چیز به آن چه شما می خواهید بستگی دارد. برخی صحنه های بازی ممکن است برای بعضی از بازیکنان کمی ترسناک باشد ، اگرچه The Room 2 Monsters یک بازی ترسناک نیست. داستان در مورد دو دوست نزدیک است که از کودکی به عنوان جک و هنری بازی می کردند. یک روز ، جک ناگهان به طرز عجیبی ناپدید شد و هنری را تنها با یک تکه کاغذ رها کرد: برو مرا درون جنگل پیدا کن ، یک چیز است که باید به تو بگویم. ایستاده جلوی پنجره شکسته پوشیده از خون جک ، هنری تصمیم گرفت به اعماق جنگل برود تا دریابد چه اتفاقی برای تنها دوست نزدیک خود افتاد.

ویژگی های بازی The Room of 2 Monsters اندروید:

کمدی تاریک ، کمدی طنز
سیستم نبرد هم برای جنگیدن و هم برای NPC های سرگردان استفاده می شود
معماها همیشه راه حل های زیادی دارند ، اما آنها قطعا اولین موردی هستند که شما امتحان خواهید کرد و فقط یک بار برای همیشه آن را امتحان خواهید کرد.
می توانید برعکس آنچ ه NPC می خواهد انجام دهید (با عواقب)
هر چه می خواهید باشید (با عواقب)
پایاین های بسیار. هر مسیری که انتخاب می کنید شما را به جایی می برد که شایسته بودن باشید
بعضی از معماها بسته به اقدامات شما متفاوت خواهد بود.
بعد از دانلود آفلاین بازی کنید


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.theroomof.monsters

تاریخ بروزرسانی:

7 مرداد 1399

آخرین ورژن:

1.3

حجم:

73 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود The Room of 2 Monsters

اتاق دو هیولا The Room of 2 Monsters تصاویر

دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید دانلود The Room of 2 Monsters اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.