Mighty Party
4.1
1,265

Mighty Party

اتحاد قدرتمند
ورژن1.87 توسط PANORAMIK GAMES LTD
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Mighty Party v1.87 بازی مهمانی توانا : عرصه جادویی اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت)

Mighty Party

یک بازی نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی PANORAMIK GAMES LTD می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است که مبتنی بر نوبت است. در اینجا باید گیمرهای موبایل را از سراسر جهان به چالش بکشید و دشمنان خود را در صحنه های نبرد نابود کنید و به قلعه صعود کنید. با قهرمانان مختلفی که وجود دارند در میدان های مختلف جنگی مبارزه کنید و پاداش های منحصر به فرد کسب کنید. برای تفویت مهارت های استراتژی خود در نقشه کاوش کنید و کارفرمایان و موجودات جادویی قدرتمند را شکست دهید. خط داستانی خود را بسازید و ماموریت ها را تکمیل کنید. نیروهای خود را جمع کنید و یک اتحاد قدرتمند تشکیل دهید و آن را به سمت پیروزی هدایت کنید. صدها قهرمان و هیولا با توانایی های منحصر به فرد را جمع آوری کنید و تکامل دهید و با ترکیب جادو و مهارت های مبارزه قوی تر شوید. تجهیزات و مهارت های قهرمان خود را ارتقا دهید. از لباس ها و توانایی های جدید آنها شگفت زده شوید و بدین ترتیب تیم خود را تقویت کنید. شخصیت های زیادی مثل جنگجویان، شوالیه ها، ارواح، جن ها، اژدها، اورک ها و صدها موجود جادویی برای انتخاب توسط شما وجود دارد. استراتژی تهاجمی و دفاعی خود را براساس نوبت با هزاران ترکیب برنامه ریزی کنید. از عقل خود استفاده کنید و تاکتیک و استراتژی مناسب برگزینید و از نیروهای بی رحم استفاده کنید و دشمنان خود را بکشید. به بازیکنان دیگر در قبیله ها و اتحادها بپیوندید تا مخالفان و روسا را برای گرفتن غنیمت شکست دهید و در نبردها پیروز شوید. فرمانده جنگی خود را برای ظاهر بهتر و توانایی های قوی تر تکامل دهید و آنها را با قهرمانان و هیولای خود ترکیب کنید. راههای زیادی برای تکامل قهرمانان خود به منظور قدرتمند شدن وجود دارد یا آنها را سطح بندی کنید و یا با دیگران پیوند دهید و بدین ترتیب آنها را به قهرمانان افسانه ای تبدیل کنید یا مهارتهای Turf Wars(یک حالت بازی است که در آن اتحاد شما با استفاده از نیروهای خود علیه مخالفان برای بدست آوردن ارزشمندترین مناطق مبارزه می کند) را ارتقا دهید. گنجینه های جادویی و افسانه ای دریافت کنید. با استخدام و تکامل قهرمانان جدید، تیم قدرتمند خود را جمع کنید و در نبردهای PVP با سایر بازیکنان درگیر شوید و به قوی ترین اتحاد یا طایفه بپیوندید و در نهایت تبدیل به قوی ترین حریف شوید.

برخی از ویژگی های بازی Mighty Party اندروید :
- به چالش کشیدن بازیکنان دیگر از در سراسر جهان
- پیوستن به اصناف و قبیله ها برای تسخیر همه بازیکنان
- توسعه دادن و بالا بردن سطح قهرمان خود
- شامل طیف گسترده ای از مکان ها
- ارائه استراتژی خود
- نبردهای PVP ریل تایم
- سیستم نبرد مبتکرانه و سریع با استراتژی و تاکتیک واقعی
- ده ها قهرمان جنگی برای ترکیب های نبرد بی نهایت
- وجود فرماندهانی با مهارت های نبرد منحصر به فرد
- شرکت در نبردهای PVP با پاداش های بزرگ
- کمپین تک نفره با یک داستان حماسی در سراسر قلمرو

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.panoramik.mightyparty

تاریخ بروزرسانی:

پنج شنبه 24 شهریور 1401

آخرین ورژن:

1.87

حجم:

173 - 140 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Mighty Party

دانلود بازی Mighty Party Magic Arena اندروید دانلود بازی Mighty Party Magic Arena اندروید دانلود بازی Mighty Party Magic Arena اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.