Flying Hero Rescue Robot Games
4.2
1349

Flying Hero Rescue Robot Games

نجات قهرمانان پرواز

دانلود Flying Hero Rescue Robot Games v1.9.2 بازی رباتی نجات قهرمانان پرواز اندروید


Flying Hero Rescue Robot Games

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Epic Games Production می باشد.در این بازی ابرقهرمانی شما به عنوان یک قهرمان با قدرت های فوق العاده و شگفت انگیز هستید که باید برای نجات شهروندان در شهر وگاس که پر از جنایتکاران است مبارزه کنید. گانگستر مافیای بزرگ به شهر شما حمله کرده است. شما به باید در نقش یک قهرمان با داشتن قدرت ابرقهرمانانه بر بالای شهر پرواز کنید و شهروندان را نجات دهید و همه افراد جنایتکار را از بین ببرید و امنیت را در شهر برقرار کنید. با ربات ابرقهرمان شگفت انگیز خود برای محافظت از شهر در برابر روسای بزرگ مافیا پرواز کنید و شهروندان را نجات دهید. به یک مبارز واقعی علیه جنایات گانگستری در شهر تبدیل شوید. اگر می خواهید یک زندگی ابرقهرمانی داشته باشید و در یک شهر بزرگ پر از گانگسترهای جنایتکار مبارزه کنید و این بازی برای شماست. ربات های قهرمان دارای قدرت های فوق العاده ای هستند که با استفاده از آنها می توانید تمام جنایتکاران در شهر میامی را از بین ببرید و همه گروگان ها را نجات دهید. ماموریت های غیرممکن را تکمیل کنید و از مهارت های تیراندازی خود در مبارزه با ربات ها استفاده کنید و در میدان نبرد و در پایان جنگ با ربات های ابرقهرمانی زنده بمانید. تیراندازی ربات ها مشابه بازیهای تیراندازی با اسلحه نیست و ترکیبی از تیراندازی تک تیراندازان ابرقهرمانی و تیراندازی مدرن می باشد. شما کاپیتان لیگ قهرمانان فوق العاده هستید که باید با ربات ها نبرد کنید. در نقش کاپیتان سوپر قهرمان با لباس زرهی آهنی و فولادی آماده هستید تا بر بالای شهر پرواز کنید چون مردم کمک می خواهند. Flying Hero Rescue Robot Games یکی از بهترین بازیهای ابرقهرمانی در میان بازیهای سه بعدی مبارزه با ربات ها می باشد.

برخی از ویژگی های بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید :
- محیط سه بعدی یک شهر بزرگ
- انواع ماموریت های نجات قهرمان
- وجود ربات فوق العاده با کنترل های روان
- تیراندازی ربات آهنی و مبارزه با ربات ها
- گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.TGP.FlyingRobotGame.SuperheroIronRobotFighting

دسته بندی:

شبیه سازی / استراتژیک

تاریخ بروزرسانی:

29 مهر 1401

آخرین ورژن:

1.9.2

حجم:

58 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.4+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Flying Hero Rescue Robot Games

نجات قهرمانان پرواز Flying Hero Rescue Robot Games تصاویر

دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید دانلود بازی Flying Hero Rescue Robot Games اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.