Idle Mafia - Tycoon Manager
3.5
1514

Idle Mafia - Tycoon Manager

مافیا

دانلود Idle Mafia - Tycoon Manager v6.2.0 بازی مافیا اندروید


Idle Mafia - Tycoon Manager

یک بازی شبیه سازی از استودیوی بازیسازی Century Games Pte Ltd می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در اینجا شما می توانید هم به عنوان یک رهبر خوب و قدرتمند و هم یک ارباب بی رحم و جنایتکار باشید. کارهای موذیانه انجام دهید و یا کسب و کارها را مدیریت کنید و ببینید می خواهید از چه کسی دزدی کنید و یا چه چیزی بدزدید. همه چیز به شما بستگی دارد. کسب و کار ایجاد کنید تا درآمد کسب کنید. برای اینکه کارهایتان به خوبی پیش برود باید کسب و کارهای نقدی راه بیاندازید. از یک باند بی نام به یک گروه جنایتکار بین المللی تبدیل شوید. از دزدی گرفته تا آدم ربایی و در خیابان ها بجنگید و یا هر کاری که یک گروه جنایتکار انجام می دهد را انجام دهید هیچ چیزی خارج از محدوده کار شما نیست پس بدون محدودیت هر کاری که دوست دارید انجام دهید. قلمرو خود را گسترش دهید و خیابان و شهرها را اشغال کنید تا امپراطوری مافیای خود را بسازید. کسانی که در مسیر شما و در سر راهتان ایستادند را نابود کنید و پیروان و یاران وفادار خود را حفظ کنید و آنها را به کار بگیرید. کاپوهای با استعداد و جنایتکاران بدنام با توانایی های ویژه ای که دارند و باعث متمایز شدن آنها از سایر جنایتکاران می شود را از سراسر جهان جمع آوری کنید. در این بازی اندرویدی شما رئیس هستید پس پس صندلی خود بشینید و از بازی لذت ببرید چون نیروهای وفادار شما هر کاری برای شما انجام می دهند و تمام کارهای شما را اداره می کنند.

برخی از ویژگی های بازی Idle Mafia - Tycoon Manager اندروید :
- مدیریت کسب و کار خود
- جمع آوری جنایتکاران از سراسر جهان
- گسترش دادن قلمرو خود
- تکمیل انواع ماموریت ها
- صداگذاری عالی


خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.gamemaker5.idlemafia

تاریخ بروزرسانی:

26 آبان 1401

آخرین ورژن:

6.2.0

حجم:

1200 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Idle Mafia - Tycoon Manager

ویدیوی معرفی و تریلر Idle Mafia - Tycoon Manager

مافیا Idle Mafia - Tycoon Manager تصاویر

دانلود بازی Idle Mafia اندروید دانلود بازی Idle Mafia اندروید دانلود بازی Idle Mafia اندروید دانلود بازی Idle Mafia اندروید دانلود بازی Idle Mafia اندروید
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.