Predynastic Egypt
4.4
2204

Predynastic Egypt

استراتژیک مصر باستان
ورژن1.0.65 توسط clarusvictoria
مناسب 7 سال به بالا

دانلود Predynastic Egypt v1.0.65 بازی استراتژیک دیتادار مصر باستان اندروید

Predynastic Egypt

یک بازی استراتژی از استودیوی بازی سازی clarusvictoria که در گت اندروید منتشر شده است. استراتژی شبیه سازی تاریخی مبتنی بر نوبت، شما را در تاریخ مصر Predynastic مصر هدایت می کند. با شروع از 5000 B.C. شما قبیله عشایری و فروتن مصری را از طریق همه سختی ها هدایت می کنید تا به سعادت و قدرت اوج خود در اتحاد مصر برسید. آماده شوید تا شاهد پیشرفت های تکاملی باشید که مصریان اولیه را قادر به راهپیمایی در سرزمین های دوردست ، مبارزه با فجایع ، سختی ها و در نهایت ایجاد اولین کشور مصر کرد. آیا می توانید وقایعی را که در طول تاریخ آشکار شده اند ، مجددا تصویب کنید یا شما قصاص تازه کار خود را به سالنامه های فراموش شده تاریخ محکوم خواهید کرد؟ از طریق این بازی منحصر به فرد یک دانش صمیمی در مورد وقایع رخ داده قبل از وقایع مصر کلاسیک به دست آورید. جنگ ها ، خشکسالی ، تهاجم دشمن ، اپیدمی ، آشفتگی داخلی ، مهاجرت قبایل ، مراسم مذهبی ، اکتشاف اراضی دوردست ، جشن ها و بیش از 100 رویدادها و محاکمات دیگر در بازی در انتظار شما هستند. 48 فناوری دقیق و دستاوردهای فرهنگی مصر Predynastic با توصیف جالب ، تکامل فن آوری بشر را به عنوان نمونه تمدن مصر نشان می دهد. شما تولد دین منحصر به فرد تمدن نیل را می بینید ، با اعتقاد به ارواح شروع می شود و با خدایان مصر پیش بینی می شود و اسرار را می شناسید که فقط برای باستان شناسان و مصری شناسان شناخته شده است. بازسازی دقیق نقشه جغرافیایی مصر باستان 5000-3000 قبل از میلاد ، با در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی آن دوره که صحرا یک ساوانا بود و یک بیابانی نبود و وادی ها رودخانه بودند و نه جاده ای وجود داشت. بازسازی دقیق باستان شناسی Hierakonpolis - مرکز پیشین مصر Predynastic، خانه های واقعی ، معابد و مقبره هایی را که توسط باستان شناسان در قرن بیست و XXI کشف شده اند ، می سازید. داستان واقعی شما را در جو و اسرار آمیز دنیای باستان غوطه ور می کند ، از نگاه مصریان باستان این داستان را خواهید دید.

ویژگی های بازی Predynastic Egypt اندروید:
شبیه سازی دنیای باستان
تکامل تکنولوژیکی بشر
اسرار دین و فرهنگ مصر
نقشه بازسازی شده مصر باستان
شهر بازسازی شده Hierakonpolis
سرنوشت کل ملت در دست شماست
در موقعیت های واقعی تاریخی ، جنگ ها ، بلایای طبیعی تصمیمات مهم بگیرید.

آپدیت نسخه Predynastic Egypt 1.0.65 اندروید
Minor update
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.clarus.egyptfull

تاریخ بروزرسانی:

1399.05.26

آخرین ورژن:

1.0.65

حجم:

32 + 261 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 4.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

راهنمای نصب :
– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.
– فایل دیتا را از حالت فشرده خارج کنید.
– پوشه com.clarus.egyptfull را در Android/obb کپی کنید.
– بازی را اجرا کنید.
– برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های دیتادار اینجا کلیک کنید.

تصاویر Predynastic Egypt

دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید دانلود Predynastic Egypt اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.