Trojan War: Rise of the legendary Sparta
4.3
5929

Trojan War: Rise of the legendary Sparta

جنگ تروا: ظهور اسپارتای افسانه ای
ورژن2.2.3 توسط MegaAdsGames
مناسب 12 سال به بالا

دانلود Trojan War: Rise of the legendary Sparta v2.2.3 بازی استراتژیکی جدید برای اندروید

Trojan War: Rise of the legendary Sparta

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی MegaAdsGames می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید ارتش افسانه ای اسپارتا (یونان) را برای پیروزی در نبرد تروا و بازگرداندن ملکه هلن هدایت کنید. Trojan War یک بازی استراتژیک است که برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی طراحی شده است. در اینجا شما به یک ارتش یونانیدر جاده دستور می دهید تا ملکه زیبای هلن را پس بگیرد. بعد از هر قلمرو شما تعداد بیشتری نیرو به دست خواهید آورد. همچنین برای افزایش قدرت خود از سکه ها استفاده کنید تا بتوانید وسایل نیروهایتان را تهیه کنید. در هر نبرد شما باید غذا فراهم کنید و به ارتش خود آموزش دهید و از اسب تروجان به عنوان قلعه ای برای دفاع و یا از کتابهای جادویی برای از بین بردن برج دشمنان استفاده کنید. از کنترل های لمسی برای کنترل سربازان استفاده کنید که به آنها اجازه می دهد از مهارت های منحصر به فردشان استفاده کنند. جنگ تروا جنگی معروف در افسانه های یونان بود که 10 سال بدون پایان به طول انجامید. مردی که جنگ بزرگ را آغاز کرد پادشاه منلائوس (پادشاه اسپارتا - یونان) بود که همسرش - ملکه هلن که گفته می شد زیباترین زن جهان است ، توسط شاهزاده دوم تروجان ، پاریس به سرقت رفت. Trojan War یک بازی استراتژیک است که صادقانه و واضح نبرد تاریخی ارتش یونان و سفر ادیسه را به خانه توصیف می کند. ادیسه یکی از تأثیرگذارترین جنگجویان یونان در جنگ تروا بود. او یک مشاور بسیار مورد اعتماد بود. ادیسه بیشتر به عنوان شخصیت قهرمان در سفر به خانه خود به ایتاکا شناخته می شود ، ده سال طول می کشد که پس از جنگ تروا سعی در بازگشت به خانه دارد. در راه بازگشت ، او با مشکلات بی شماری مثل طوفان ، هیولاهای 6 سر و غیره مواجه شد.

برخی از ویژگی های بازی Trojan War: Rise of the legendary Sparta اندروید :
- کنترل اعمال ارتش خود با توجه به پرچم فرمانده
- کنترل سربازان با کنترل های لمسی
- مجهز کردن نیروی خود با تجهیزات قدرتمند و افزایش دادن آمار خود
- ارتقا دادن زره ها با قدرت ویژه خود
- کاوش در اساطیر یونان جهان باستان
- وجود انواع شخصیت ها
- شامل صدها سطح از آسان به دشوار
- گرافیک 3D عالی و صدای شگفت انگیز

آپدیت نسخه Trojan War: Rise of the legendary Sparta 2.2.3 اندروید
- Balance the challenge in Story mode
- Balanced challenge levels in Endless mode
- Optimize rewards in Endless mode
- Added 2 buttons for quick switching in battle
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.megaadsgames.trojanwar

تاریخ بروزرسانی:

1399.11.12

آخرین ورژن:

2.2.3

حجم:

139 + 141 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید:

تصاویر Trojan War: Rise of the legendary Sparta

دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید دانلود بازی Trojan War Rise of the legendary Sparta اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.