Warhands・Clash in chaos league
4.1
1,204

Warhands・Clash in chaos league

وار هندز
ورژن1.25.1 توسط Crooto Software LTD
مناسب 7 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود Warhands: Clash in chaos league v1.25.1 بازی استراتژیک آنلاین جدید اندروید

Warhands: Clash in chaos league

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Crooto Software LTD می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده و به شما این امکان را می دهد که استراتژی و تاکتیک های خود را بسازید و اتحاد جنگی خود را هدایت کنید تا در نبردهای PvP و ریل تایم برنده شوید. از توانایی های خود استفاده کنید و برای رسیدن به پیروزی برنامه ریزی کنید. اقدامات خود را برای پیروزی در جنگ مدیریت و برنامه ریزی کنید و به ارتش خود فرمان دهید و برای پیروزی در نبردهای آنلاین سربازان خود را هدایت کنید. بر استراتژی مورد نظرتان تمرکز کنید و با بازیکنان دیگر درگیر شوید و در نبرد PvP پیروز شوید. در نبردهای PvP ریل تایم شرکت کنید و اتحاد جنگی حریف خود را از بین ببرید و در جنگ های بزرگ پیروز شوید. از برج خود دفاع کنید و اجازه ندهید دشمن پایگاه شما را خراب کند. با مجموعه ای از کارت ها، از پایگاه خود دفاع کنید و ارتش منحصر به فردی از سربازان، تانک های جنگی و سایر وسایل نقلیه عمومی ایجاد کنید. از ترفندهای تاکتیکی خود استفاده کنید و با استراتژی خود، مخالفانتان را در نبرد شکست دهید. با قهرمانان خود یک حمله منحصر به فرد انجام دهید. آیا اماده شرکت در درگیری ها و تکمیل ماموریت ها هستید؟ پس بهترین ژنرال ها و قهرمانان جنگ را بیابید و در نبردها مبارزه کنید تا پیروز شوید و در نهایت پاداش های ویژه کسب کنید. یک عرشه برای اینکه بتوانید استراتژی منحصر به فرد خود را با ترکیب پیاده نظام، ماشین های نظامی و کارت های تاکتیکی ایجاد کنید و پایگاه دشمن را نابود کنید.

برخی از ویژگی های بازی Warhands: Clash in chaos league・Real time PvP War اندروید :
- مبارزه با بازیکنان سراسر جهان در نبردهای استراتژی PvP ریل تایم و دفاع از برج
- تکمیل ماموریت ها
- جمع آوری کارت ها
- انتخاب اتحاد جنگی خود
- باز کردن، جمع آوری و ارتقاء کارت ها
- ایجاد یک عرشه برای اجرا کردن استراتژی خود

آپدیت نسخه Warhands・Clash in chaos league 1.25.1 اندروید
-Several bugs have been fixed.
خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.crooto.warhands

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 25 مهر 1400

آخرین ورژن:

1.25.1

حجم:

99 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android بستگی به مدل دستگاه شما دارد+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر Warhands・Clash in chaos league

دانلود بازی Warhands اندروید دانلود بازی Warhands اندروید دانلود بازی Warhands اندروید دانلود بازی Warhands اندروید دانلود بازی Warhands اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.