GUNS UP! Mobile
4.7
1,746

GUNS UP! Mobile

گانز آپ! موبایل
ورژن1.2.36 توسط NHN BIGFOOT
بیش از یک میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب 12 سال به بالا
بازی آنلاین

دانلود GUNS UP! Mobile v1.2.36 بازی استراتژیکی آنلاین "گانز آپ" اندروید

بازی استراتژیکی آنلاین "گانز آپ" اندروید

GUNS UP! Mobile

یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی NHN BIGFOOT می باشد که در گت اندروید منتشر شده است. جهان وارد جنگ عظیمی شده و این به شما بستگی دارد تا بتوانید این جهان را نجات دهید. در این بازی استراتژی آنلاین شما باید یک ارتش بسازید و نیروهای خود را برای نبرد با مهاجمان بفرستید و از سربازان خود حمایت کنید تا به پیروزی برسید.
به نیروهای خود دستور دهید و با انتخاب هایی که در میدان نبرد از استقرار تانک گرفته تا انجام حملات هوایی انجام دهید از گروه خود حمایت کنید.
در نبردهای چند نفره ای که بصورت هم زمان برگزار نمی شود و مهاجمان در مقابل بازیکنان قرار می گیرند باید رقابت و دفاع کنید. بهترین سربازان خود را بیاورید و استراتژی های نبرد خود را ایجاد کنید و در میدان نبرد پیروز شوید و عنائم جنگی به دست بیاورید. در چالش های تک نفره شرکت کنید و در برابر انبوهی از زامبی ها دفاع کنید و از زندان های نظامی خارج شوید. پایگاه خود را گسترش و یا ارتقا دهید و برنامه ریزی کنید تا یک دفاع دقیق در برابر مهاجمان ایجاد کنید و از ارزشمندترین منابع خود محافظت کنید. با استفاده از بازپخش، حملات حریف خود را مشاهده کنید و استراتژی دفاعی خود را برای ایجاد دفاع نهایی بهبود ببخشید و یا ایجاد کنید. با استخدام گروه های سرباز جدید و جمع آوری غارت ها در نبرد، ارتش خود را ارتقا دهید و یا سفارشی کنید. از استراتژی استفاده کنید تا به سربازان خود کمک کنید قدرت خود را در حملات و دفاع افزایش دهند.
در بازی GUNS UP! Mobile با دوستان خود یک اتحاد تشکیل دهید و در کنار آنها بجنگید و در تابلوی امتیازات به بالاترین رتبه صعود کنید. استراتژی ها را با منابع هماهنگ کنید و امکانات جدید را باز کنید و با به اشتراک گذاری غنائم جنگی با یکدیگر همکاری کنید. هر فصل دارای جنگ ها و چالش های جدیدی می باشد.

برخی از ویژگی های بازی GUNS UP! Mobile اندروید :


- شرکت در چالش های مختلف
- ساخت و یا ارتقای پایگاه خود
- محافظت از منابع خود
- ایجاد و یا رشد ارتش خود و ارتقا دادن آن
- استخدام کردن سربازان جدید
- تشکیل دادن اتحاد با دوستان خود
اتحاد تشکیل دهید

نقد و بررسی بازی GUNS UP! Mobile


GUNS UP! Mobile یک بازی استراتژی PvP رایگان است که در ابتدا روی پلی استیشن 4 راه اندازی شد و در واقع از فرمول بازی موبایل پیروی می کرد، چیزی که به آن کمک کرد محبوبیت زیادی پیدا کند. این برخلاف بازی‌های بسیار شدید، رقابتی و آدرنالین‌آمیز است که بر بازی‌ها غالب هستند، اما در عوض، حال و هوای معمولی‌تر و آرام‌تری دارند. با وجود این، هنوز هم فوق‌العاده سرگرم‌کننده است و ما در این بررسی Guns Up Mobile عمیق‌تر به بازی می‌پردازیم و اولین برداشت‌هایمان را به اشتراک می‌گذاریم.

این بازی قطعا یک بازی خوش طراحی و شیک به نظر می رسد و تا حدودی گیم پلی آن تا حدی شبیه به بازی هایی مانند Clash of Clans است و هرکسی که کلش آف کلنز را دوست داشته باشد قطعا این بازی را دوست خواهد داشت. همچنین دارای گیم پلی دفاعی/حمله ای پایه است اما ظاهر و حس خاص خود را به آن اضافه می کند.

GUNS UP! Mobile از سبک بازی یکسانی پیروی می کند


با بررسی Guns Up Mobile شروع می‌کنیم، گیم‌پلی اولیه حول محور از بین بردن پایگاه‌ها یا دفاع و ارتقای پایگاه و نیروهای خود می‌چرخد. همه چیز در مورد استراتژی و استفاده صحیح از قدرت برای عبور و پیروزی در نبردهای شماست. درک اینکه کارها چگونه کار می کنند آسان است، اما خوب شدن در آن کمی زمان می برد، اما در مورد نیازهای مهارتی واقعاً بهترین بازی موجود نیست. باز هم، ترسیم شباهت به کلش آف کلنز بسیار آسان است. این بازی یک عنوان PvP است بنابراین شما در مقابل بازیکنان دیگر قرار می گیرید اما حالت های تک نفره نیز وجود دارد.

گیم پلی GUNS UP! Mobile


شما منابعی را که در اختیار دارید مدیریت می کنید و باید به خوبی از پایگاه و نیروهای خود مراقبت کنید زیرا با پیشرفت، بازی قطعا سخت تر می شود. وقتی برای حمله می روید، نیروهای خود را وارد عمل می کنید و باید با کمک چند حمله ویژه اینجا و آنجا، پایگاه دشمن را با موفقیت سرنگون کنید.

یک ارتش بسازید، نیروهای خود را به نبرد بفرستید و از سربازان خود حمایت کنید
هنگامی که در برابر حمله دفاع می کنید، باید نیروهای خود را به روشی مناسب برای کاهش تلفات و دشمنان خود قرار دهید و مستقر کنید. حملات ممکن است زمانی اتفاق بیفتند که شما هم آنلاین نیستید، بنابراین بهتر است قبل از خروج از سیستم همه چیز را تنظیم کنید. کلاس‌های مختلفی از جنگنده‌ها وجود دارد که از پیاده نظام اولیه گرفته تا نارنجک‌زن و هر چیزی که بین آن‌ها قرار می‌گیرد، نیروهای شما را تشکیل می‌دهند و حملات/دفاع‌های ویژه شامل نارنجک‌های دودزا و حملات هوایی است که می‌تواند دشمنان شما را نابود و منحرف کند. بازیکنان همچنین می توانند با دوستان خود همکاری کنند تا اتحاد ایجاد کنند و با هم بهتر عمل کنند، اما اگر به اندازه کافی قوی باشید، هرکسی را که در کنار شما نیست از بین ببرید.

چالش های جامعه تا گیم پلی


مجموعه ای از گزینه های گیم پلی از جمله Defend و Zombies وجود دارد که به زودی تعداد زیادی گزینه دیگر وجود دارد. ما با چند باگ مواجه شدیم که گیم پلی را مختل می کند و امیدواریم که به زودی بر روی آنها کار شده و برطرف شود. اینها شامل حملات ویژه ای می شود که آنطور که باید عمل نمی کنند.

در کل، بازی واقعا لذت بخش است. یکی از چیزهایی که زمان می برد، تراز کردن موارد است و اگرچه این لزوماً چیز بدی نیست، ممکن است گاهی اوقات یک ناراحتی جزئی باشد. قطعاً باید برای رشد و بهتر شدن در بازی کمی تلاش کنید.

این بازی دارای گرافیکی پر جنب و جوش و کنترل آسان است


GUNS UP! Mobile گرافیک واقعا کارتونی با مضمون جنگ دارد، اما بسیار جالب، سرگرم کننده و معمولی به نظر می رسند. به همین ترتیب، جلوه های صوتی نیز به خوبی انجام شده و از تم کارتونی پیروی می کند. این بازی که از گت اندروید دانلود میکنید، تقریباً با هر بازی مدرن دیگری برابری می کند.

از نظر کنترل ها، توسعه دهندگان بسیار خوب عمل کرده اند، به خصوص با توجه به اینکه این یک پورت کنسول/کامپیوتر است و همه چیز به خوبی کار می کند. با این حال، UI کمی به عادت کردن نیاز دارد و چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

اسلحه تا ساختمان


تبلیغات صفر و خریدهای درون برنامه ای دشمن شما نیستند
این بازی هیچگونه تبلیغات آزاردهنده و مزاحم ندارد و این یک ویژگی واقعا خوب است. این بازی واقعاً رایگان برای بازی نیز دوستانه است و واقعاً لازم نیست برای تجربه بهتر هزینه کنید. بنابراین در واقع هیچ عنصر اصلی پرداخت به برد ندارد، با این حال، اگر مقداری پول برای خرج کردن دارید، می‌توانید در بازی کمی سریع‌تر پیشرفت کنید.

جمع بندی


GUNS UP! Mobile قطعاً هنگام معرفی بازیکنان را هیجان زده کرد و قطعاً با این هیاهو زندگی کرده است. گیم پلی و تم کلی واقعاً روی موبایل و قبل از آن به خوبی کار می کند، ثابت کرد که حتی کنسول ها نیز می توانند از این موارد بیشتر استفاده کنند. این یکی از آن بازی‌هایی است که شما فقط در هر مکان و هر زمان آن را بیرون می‌آورید و در چند نبرد شرکت می‌کنید و سپس کنار می‌روید.

با این حال، اینجاست که یک مشکل ظاهر می‌شود و واقعاً فقط زمانی احساس مشکل می‌کند که به شکل خاصی به آن نگاه کنید. بازی واقعاً می تواند به جای مدت زمان طولانی تر در فواصل زمانی کوتاه اجرا شود، زیرا در برخی از زمان ها سرعت آن واقعاً کاهش می یابد و درگیری آنچنانی وجود ندارد. بنابراین بله، این بازی برای جلسات کوتاه بازی مناسب تر است. همانطور که گفته شد، این بازی قطعا ارزش امتحان کردن را دارد، به خصوص برای طرفداران سبک استراتژی.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.nhn.gunsup

تاریخ بروزرسانی:

شنبه 15 مرداد 1401

آخرین ورژن:

1.2.36

حجم:

231 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 6.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

راهنمای نصب برنامه ها و بازی های Split دار :
در روزهای اخیر شاهد هستیم که برخی از برنامه ها و بازیهای ارائه شده در گوگل پلی بصورت تکه تکه و جدا از هم (Split) منتشر می شوند ، برای اینکه برنامه یا بازی پس از نصب به مشکل بر نخورد ، شما باید طبق توضیحات و راهنمایی که برای شما قرار داده ایم ، اقدام به نصب آن کنید که در غیر اینصورت بازی یا برنامه پس از نصب اجرا نشده یا متوقف خواهد شد ، پس راهنمای زیر را با دقت مطاله کنید تا با مشکل در هنگام نصب و اجرا نداشته باشید :

برای مشاهده فیلم آموزش نصب بازی های اسپلیت با نرم افزار SAI اینجا کلیک کنید.
1- فایل زیپ را دانلود کرده و سپس از حالت فشرده آنرا خارج کنید.
2- فایل SAI موجود در داخل پوشه را نصب کنید. میتوانید نرم افزار SAI را از اینجا دانلود کنید.
3- نرم افزار SAI را اجرا کرده و بر روی گزینه Install APKs کلیک کنید تا پنجره باز شود.
4- به دنبال پوشه استخراج شده بازی یا برنامه بگردید.
5- پس از یافتن پوشه که از حالت زیپ خارج کرده بودید ، باید تمام محتویات داخل پوشه را تیک بزنید.
6- پس از تیک زدن فایل بازی یا برنامه و فایل های Split ، روی گزینه Select کلیک کنید تا مراحل نصب انجام شود.
7- حال برنامه یا بازی را با خیال راحت اجرا کنید.
ویدئو

تصاویر GUNS UP! Mobile

دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید دانلود بازی GUNS UP Mobile اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.