State.io - Conquer the World
4.2
4,778

State.io - Conquer the World

تسخیر جهان
ورژن0.9.4 توسط CASUAL AZUR GAMES
بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی
مناسب همه سنین

دانلود State.io - Conquer the World v0.9.4 بازی استراتژیک تسخیر جهان اندروید + مود

نسخه معمولی + نسخه مود (سکه بی نهایت)

State.io - Conquer the World

یک بازی استراتژیکی از استودیوی بازیسازی CASUAL AZUR GAMES می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در این بازی اندروید شما باید نیروهای خود را فرماندهی کنید و کل جهان را تسخیر کنید. با ارتش هایی که معماهای استراتژیک را حل می کنند مبارزه کنید تا رقبای خود را شکست دهید و در عرصه جهانی برتری و پیروزی خود را گسترش دهید. ارتش خود برای رسیدن به پیروزی هدایت کنید. کشورها و مناطق مختلف را تسخیر کنید. برج های مخالفان خود را مسدود و نابود کنید و به سرزمین های دشمنان حمله کنید و از مرزهای خود دفاع کنید. در این بازی سلولی تاکتیکی و منطقی از عقل خود استفاده کنید و باهوش و شجاع باشید. هر یک از اقداماتی که انجام می دهید عواقبی خواهد داشت. پس یک استراتژی مناسب واقعی در حملات و یا هنگام دفاع داشته باشید. این نبرد سلولی واکنش و مهارت شما را به چالش می کشد. State.io نیاز به یک تاکتیک مناسب دارد و قدرت در اینجا هیچ معنایی ندارد. پس از مغز خود به جای عضلات و زور بازو استفاده کنید تا برنده شوید. تبدیل به یک قهرمان شوید و پازل های تاکتیکی را حل کنید. در مراحل اول بصورت 1 در مقابل 1 و در سطوح بعدی در برابر رقبای بیشتری بازی کنید. ایالات و مناطق مختلف در بازی را فتح کنید و گسترش استراتژیکی خود را آغاز کنید.

برخی از ویژگی های بازی State.io - Conquer the World اندروید :
- استفاده از تاکتیک های مختلف
- فتح ایالات و مناطق مختلف
- حمله به دشمنان و مخالفان خود
- حل انواع معماهای استراتژیک
- وجود انواع مراحل چالش برانگیز
- کنترل خوب
- گیم پلی اعتیادآور

نکته : این بازی فقط برای سرگرمی طراحی شده و هر نوع شباهت به دنیای واقعی و موقعیت ژئوپلیتیکی تصادفی است.

خواندن ادامه مطلب
اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

io.state.fight

تاریخ بروزرسانی:

یکشنبه 3 مهر 1401

آخرین ورژن:

0.9.4

حجم:

98 - 71 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.0+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد

تصاویر State.io - Conquer the World

دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید دانلود بازی State.io اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.