Doomsday: Last Survivors
4.2
36395

Doomsday: Last Survivors

بقا در برابر زامبی ها

دانلود Doomsday: Last Survivors v1.28.0 بازی بقا در برابر زامبی ها اندروید

Doomsday: Last Survivors v1.28.0 – آپدیت بازی بقا در برابر زامبی ها اندروید

Doomsday: Last Survivors یک بازی بقا در برابر زامبی ها با رقابت آنلاین چند نفره و عناصر استراتژی زمان واقعی است. در آینده ای نزدیک که زامبی ها جهان را تسخیر کرده اند، بازماندگان باید برای زندگی خود و آینده بشریت بجنگند. به عنوان فرمانده، شما باید بازماندگان همکار را هدایت کنید تا پناهگاه خود را بسازند، مناطق پر از مه را کاوش کنند و با زامبی ها و جناح های رقیب مبارزه کنند! آیا از بازی های استراتژی معمول و عاشق بازی های زامبی خسته شده اید؟ Doomsday: Last Survivors را ببینید تا یکی از هیجان انگیزترین بازی های بقا را تجربه کنید!

Doomsday: Last Survivors Apk


بازی Doomsday: Last Survivors :


در یکی از جالب ترین بازی های استراتژیک راه های جدیدی برای شکست دادن دشمنان خود بیابید! بازماندگان ماهر به شما ملحق خواهند شد تا این دنیای افتاده را که همراه با مبتلایان جاری است، کشف کنید. تیز باشید، تشکیلات قهرمان ایده آل را راه اندازی کنید، و استحکامات بسازید تا از تهاجم زامبی ها جان سالم به در ببرید!

بقا در برابر زامبی ها


سربازان و غیرنظامیان را در پناهگاه خود رهبری کنید! زامبی ها را نابود کنید تا از آخرالزمان جان سالم به در ببرید یا به پناهگاه های دیگر حمله کنید تا پناهگاه خود را حفظ کنید. همچنین می توانید در یکی از بهترین بازی های بقا با متحدان خود اتحاد تشکیل دهید و با دشمنان مبارزه کنید!
بحران همچنان در دنیای بی‌رحمانه‌ای که در آن می‌کشند یا کشته می‌شوند، بر سر ما ظاهر می‌شود. آیا می خواهید یکی از بهترین تجربه های بقای همه جانبه را در بازی های زامبی تجربه کنید؟ جلوترش رو نگاه نکن! سیستم زمین کروی واقع گرایانه را با کنترل‌های بزرگنمایی مناسب که نمای نزدیک پناهگاه را به نماهای ماهواره‌ای فعال می‌کند، بررسی کنید. دانلود Doomsday: Last Survivors today!

نبردهای استراتژیک


با استفاده از هر چیزی که می توانید پیدا کنید، در بازی های بقا بهترین شوید. چندین نوع نیرو را آموزش دهید و استراتژی های نبرد متنوعی را با مهارت ها و حملات قهرمان اجرا کنید تا از انبوه زامبی ها دوام بیاورید.

قهرمانان منحصر به فرد


طرح‌های واقعی و هیجان‌انگیز قهرمان، بازماندگانی از طبقات مختلف زندگی را به تصویر می‌کشند. قهرمانان با استعداد را استخدام کنید تا به رهبری نیروهای خود کمک کنید، از پناهگاه خود دفاع کنید و یکی از بهترین بازی های استراتژی را شکست دهید!
همچنین ببینید: LOST in Blue (Global) بازی بقا در جزیره زامبی وحشی اندروید

نقد و بررسی بازی Doomsday: Last Survivors اندروید :


Doomsday: Last Survivors یک بازی بقا تاکتیکی با گیم پلی پیچیده همراه با سیستم های متعدد با عمق برای غوطه ور کردن بازیکنان در توسعه بی پایان است. از یک موتور گرافیکی درجه یک برای ترسیم پیشرفت هر بازیکن به سمت ساختن پایگاه یا در حین مبارزه استفاده می کند. علاوه بر آن، فعالیت‌های اضافی در کمپین یا رویداد اصلی، پتانسیل زیادی برای بازیکنان دارد تا از همه چیز نهایت لذت را ببرند.

آخرین پناهگاه و پناهگاه های بشریت را بسازید


محتوای بازی Doomsday: Last Survivors ساده است زیرا در مورد وادار کردن بازیکن به ایجاد یا گسترش مداوم پایگاهی از بازماندگان در یک دنیای پر هرج و مرج است. همچنین این یک انگیزه مطلق برای آنها است، زیرا ساخت و سازهای جدید عملکردها یا سیستم های بیشتری را برای بهبود بهره وری پایه باز می کند. نه تنها این، بازیکنان می توانند پاسگاه های بیشتری را در مناطق خاص برای گسترش دامنه فعالیت ها و تقویت قدرت جامعه ایجاد کنند.

مکانیسم‌های مبارزه ساده و در عین حال جذاب


سیستم مبارزه ای بازی عمدتاً مبتنی بر مکانیک های تاکتیکی نوبتی است که در آن بازیکن باید دائماً توانایی های همه واحدها را به طور مؤثر هماهنگ کند. در همین حال، این کمپین همیشه در سراسر شهر گسترش می یابد و شرایطی را برای جمع آوری مواد یا مواد غذایی بیشتر برای مصرف در بسیاری از فعالیت ها ایجاد می کند. بر اساس پیشرفت بازیکن به سمت کمپین ها، بسیاری از پاداش ها یا پتانسیل های جدید در سیستم نبرد باز می شود تا همه را سرگرم کند.

بازماندگان قدرتمند را برای فهرست اصلی نبرد جمع آوری کنید


جامعه بازماندگان در Doomsday: Last Survivors مهم است و همچنین خط مقدم مقابله با هر چالش یا خطری است. به همین دلیل، عملکرد رزمی هر واحد متفاوت است، بنابراین بازیکنان باید همیشه یک تیم قوی با تنوع گسترده ای از نقش ها یا توانایی های رزمی ایجاد کنند. علاوه بر ساخت جوخه ها، بازیکنان همچنین باید قوی ترین واحدهای رزمی را برای بهبود کیفیت زندگی کل پایگاه جمع آوری کنند.
بقا در برابر زامبی ها


فعالیت های هیجان انگیز یا برخورد شدید با رئیس


توسعه جهانی منحصر به فرد کمپین ها یا نبردهای شما را پر از هیجان و سرگرمی می کند. به طور خاص، مبارزات باس زمانی به اوج خود می رسد که همه آنها ظاهری بزرگ و قدرتمند داشته باشند، همراه با توانایی های ناخوشایند زیادی که بازیکنان از آنها بترسند. جوایز این جنگ‌ها همیشه برای بازیکنان بزرگ و سخاوتمندانه است تا در سفر آینده پیشرفت کنند.

به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنید یا از آنها دفاع کنید


نبردهای بازیکنان در بازی بقا در برابر زامبی ها Doomsday: Last Survivors روی زامبی ها یا موجودات وحشتناک با تهدید بالا و سایر بازیکنان واقعی تمرکز می کنند. آنها گاهی اوقات می توانند غیرقابل پیش بینی عمل کنند، بنابراین می توانند به پایگاه های دیگران حمله کنند یا از آنها دفاع کنند. پاداش این حمله، غذا و بسیاری از قطعات ساخت و ساز ویژه خواهد بود که در هنگام ساخت سلاح یا موارد پشتیبانی بسیار کاربرد دارند.

Doomsday: Last Survivors نهایت تجربه و لذت ژانر استراتژی را با دنیای پسا آخرالزمانی مملو از خطر برای مردم به ارمغان می آورد. با این وجود، مکانیک، محتوا، گیم‌پلی و موارد دیگر آن سرشار از پتانسیل است و آماده است تا سخت‌ترین نبردها را بین بازیکنان ایجاد کند تا منابع ارزشمندی برای یک روز دیگر زندگی کنند.

گیم پلی استراتژی پیچیده برای بازیکنان برای ایجاد پایگاه های قدرتمند و خشن برای نجات یافتگان و در عین حال حفظ سفارشات و خطوط عرضه از دنیای آخرالزمان زامبی ها.
سیستم‌های مبارزات نوبتی جذاب برای برانگیختن هیجان بازیکنان در حین مبارزه و برنامه‌ریزی هر احتمالی که ممکن است رخ دهد یا در یک حمله ظاهر شود.
بازماندگان قدرتمند را برای لیست اصلی نبرد استخدام و آموزش دهید یا در نقاط مختلف مستقر کنید تا پایگاه را در حال کار نگه دارید و منابع و خدمات بیشتری تولید کنید.
دنیای گسترده با کمپین‌های بی‌پایان پر از رضایت، زیرا بازیکنان می‌توانند پاداش‌های پنهانی از روسای حماسی یا برخوردهای تصادفی پیدا کنند.
رویدادها و فعالیت‌های عجیب و غریب با جوایز سخاوتمندانه برای بازیکنان برای توسعه و افزایش قدرت جنگی و در عین حال کسب رتبه‌ها و رتبه‌بندی در جدول امتیازات جهان.


آموزش دانلود Doomsday: Last Survivors:

برای دانلود Doomsday: Last Survivors و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "Doomsday: Last Survivors" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه Doomsday: Last Survivors برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید Doomsday: Last Survivors 1.28.0 اندروید

Updates:
1. KOF '97 collaboration events
2. New Legendary Rider Hero ""The Alluring Ninja"" Mai Shiranui
3. Lethal Outbreak, Grand Revival, and Great Hunter are now part of the Wasteland Challenge
4. New Squad Skin - Anubis
5. New Troop Skin: Ranged Squad - Siren
6. Hero Armament optimizations
7. The Recovery of Pompeii optimization: After the Pompeii battlefield opens, participating Alliance members cannot leave the Alliance, but non-participants can leave
8. Other bug fixes and optimizations

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.igg.android.doomsdaylastsurvivors

تاریخ بروزرسانی:

10 اسفند 1402

آخرین ورژن:

1.28.0

حجم:

1900 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 5.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود Doomsday: Last Survivors

بقا در برابر زامبی ها Doomsday: Last Survivors تصاویر

دانلود بازی Doomsday Last Survivors اندروید دانلود بازی Doomsday Last Survivors اندروید دانلود بازی بقا در برابر زامبی ها مود شده دانلود بازی Doomsday Last Survivors با پول بی نهایت دانلود بازی Doomsday Last Survivors هک شده دانلود بازی Doomsday Last Survivors اندروید با لینک مستقیم
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.