The Walking Dead: Survivors
4.3
6376

The Walking Dead: Survivors

بقا در میان مردگان متحرک

The Walking Dead: Survivors v5.19.0 - بازی بقا در میان مردگان متحرک اندروید

The Walking Dead: Survivors v5.19.0 – دانلود بازی استراتژیک مردگان متحرک برای اندروید

ویدیوی معرفی و تریلر The Walking Dead: Survivors

The Walking Dead: Survivors یک بازی استراتژیک از استودیوی بازیسازی Galaxy Play Technology Limited می باشد که در گت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در دنیای مردگان متحرک کاوش کنید و برای شهر خود یک دفاع محکم بسازید و یا آن را ارتقا دهید تا بتوانید در برابر مردگان زنده بمانید. در

بازی بقا در میان مردگان متحرک اندروید

با بازیکنان دیکر از سراسر جهان رو به رو شوید. یک اتحاد ایجاد کنید و با بازیکنان دیگر همکاری کنید. شخصیت های نمادینی مثل ریک، میچون، نگان، گلن و بسیاری دیگر که در کتاب های مصور وجود دارند را به خدمت بگیرید و برای بقا در این دنیای خشن و پر از زامبی مبارزه کنید. در دنیای Walking Dead هر تصمیمی که بگیرید بسیار مهم است و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که می خواهید روی دفاع تمرکز کنید و آن را تقویت کنید و یک اتحاد قوی ایجاد کنید و یا ارتش خود را رشد دهید. محل سکونت شما در معرض تهدیدهای دائمی می باشد و این شما هستید که باید آنها را دفع کنید. برای رسیدن به پیروزی در مسیر خود باید دفاعیات خود را تقویت کنید، موانع قرار دهید، ساختمان های مختلفی بسازید، بازماندگان جدید استخدام کنید و یا از مهارت های خاص بازماندگان برای دور نگهداشتن زامبی ها استفاده کنید. پس استراتژی خود را انتخاب کنید و مبارزه را شروع کنید. در دنیای The Walking Dead: Survivors با بازیکنان دیگری از سراسر جهان روبرو خواهید شد و این به شما بستگی دارد که چه کسانی را به عنوان متحدان و دشمنان خود انتخاب کنید پس مراقب باشید به چه کسانی اعتماد می کنید. قبیله خود را ایجاد کنید و ساختمان های قبیله ای مختلفی را در سراسر منطقه بسازید تا قلمرو خود را گسترش دهید و برای جنگ علیه نگان آماده شوید. در یک نقشه با منطقه ای وسیع و با هزاران مکان مهم کاوش کنید و شخصیت ها، آیتم ها و منابع بسیاری را کشف کنید. آشنا شدن با محیط اطرافتان نقش مهمی در بقای شما دارد. ساختمان های کلیدی را روی نقشه کشف کنید و برای کنترل آنها با سایر قبیله ها رقابت کنید.

درباره ی بازی The Walking Dead: Survivors اندروید :


The Walking Dead: Survivors یک بازی برج دفاعی با مفاهیم هیجان انگیز است و در دنیای معروف The Walking Dead اتفاق می افتد تا همه چیز را دراماتیک و هیجان انگیزتر کند. علاوه بر این، بازی بر عنصر بقای طولانی مدت تاکید دارد و شما باید تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت زندگی و ایجاد یک جامعه بقای قوی انجام دهید.

دنیای مردگان متحرک شکوفا شده است و تأثیرات زیادی در مورد ظلم و وحشتی که مردگان مرده برای بشریت یا بیشتر به ارمغان می آورند، بر بینندگان گذاشته است. با این حال، این بار، بازیکن باید یک پاسگاه بقا جدید بسازد، نیروی کار را دوباره پر کند، زیرساخت ها را توسعه دهد و دائماً دنیای بیرون را کاوش کند. گسترش پیشرفت در گیم پلی همیشه شگفتی های بیشتر یا فعالیت های جدید را برای شما به ارمغان می آورد تا شما را با توسعه پایگاه مشغول کند. همچنین به داستان‌های کوتاهی که در این دنیا اتفاق می‌افتد دسترسی خواهید داشت و شخصیت‌های بیشتری را به خدمت می‌گیرید تا سفر خود را زنده‌تر و جذاب‌تر کنید. اگر از طرفداران دنیای TWD هستید، این بازی ارزش وقت شما را دارد و پتانسیل سرگرمی بی پایانی را نوید می دهد.

بازی The Walking Dead Survivors اندروید


جستجو برای بازماندگان در WASTELAND


استخدام بازماندگان برای ایجاد یک پایگاه امن و مجهز برای بقای طولانی مدت در دنیای پسا آخرالزمانی ضروری است. هر شخصیت دارای توانایی ها یا مشاغل خاصی است که همیشه گزینه های بیشتری برای اختصاص موقعیت ها در پایگاه به شما می دهد. با پیشرفت، بازماندگان بیشتری ظاهر می‌شوند و این فرصت برای شما وجود دارد که به طور صادقانه شخصیت‌های افسانه‌ای یا نمادین را از دنیای TWD تحت فرمان خود استخدام کنید.

دنیای وسیع پر از زامبی ها را کاوش کنید


دنیای پس از همه‌گیری مرده است و زامبی‌ها در همه جا وجود دارند، اما منابع بسیاری مانند غذا، مصالح ساختمانی و غیره باقی مانده‌اند. کل جهان به مناطق زیادی با ساختمان‌ها، مغازه‌ها و مکان‌هایی تقسیم می‌شود که می‌توانید تشکل‌های معقول را کاوش یا هماهنگ کنید. بر اساس پیشرفت شما، مناطق جدیدی به تدریج باز می شوند و در عین حال کیفیت آیتم ها یا منابعی که در طول یا از ماموریت ها جمع آوری می کنید بهبود می یابد.

برای پایگاه خود امکانات جدید بسازید


یک پایگاه از بسیاری از اجزای مختلف تشکیل شده است که برای اعضا کافی است تا قبل از انجام یک ماموریت بهبود یابند یا عناصر لازم برای بقای طولانی مدت را داشته باشند. امکانات مختلف، مانند میدان های تیراندازی، اسلحه خانه ها، مراکز پزشکی و مزارع، همگی به اشکال مختلف برای تحقیق و توسعه با هم مرتبط هستند. همچنین می‌توانید همه چیز را در پایگاه به مرور ارتقا دهید، ویژگی‌های جدید را باز کنید یا به محتوای پیچیده‌تر دسترسی پیدا کنید تا عملکرد رزمی بازماندگان را افزایش دهید.

محل دفاع برای محافظت از مناطق در برابر پیاده‌روها


مکانیزم اصلی بازی Tower Defense است و شما باید از هر واحد بازماندگان به طور موثر در مکان های مختلف برای توقف حملات زامبی ها یا از بین بردن اهداف با ارزش در امواج استفاده کنید. تنوع شخصیت ها نیز بر روش حمله و برد تأثیر می گذارد و ترکیب را در تیم غنی تر از همیشه می کند. ارتقاء مستقیم نیز برای باز کردن تجهیزات جدید یا ارائه آمارهای پیشرفته‌تر به بازماندگان برای مقاومت در برابر هجوم امواج بی‌شمار پیاده‌روها ضروری است.

تاکتیک های جدید آماده برای پیاده روی های منحصر به فرد


دنیای TWD واکرها را ترسناک می کند، اما بازی عناصر زیادی را اضافه می کند که آنها را در طی مراحل مختلف منحصر به فرد و خاص می کند. شما این فرصت را خواهید داشت که شاهد واکرهای استثنایی با دفاع برتر باشید که اغلب در امواج خاصی در هر کمپین ظاهر می شوند. همچنین، بهترین کار این است که همیشه استراتژی درستی داشته باشید یا به طور موثر بازماندگان را ترتیب دهید تا از رفتن واکرهای ویژه به عمق قلعه و نابود کردن همه چیز جلوگیری کنید.

با هم متحد شوید و منابع نادر را از بین ببرید


علاوه بر دفاع در برابر حملات، شما باید یک سازند اسقاطی مناسب برای دسترسی به پاداش های سخاوتمندانه در مراکز خطر ایجاد کنید. حالت scavenge با گیم پلی معمولی کاملا متفاوت است و در صورت انجام عالی، یک لایه تحریک و سرگرمی اضافی به شما اضافه می کند. جوایز Scavenge نیز سخاوتمندانه هستند، اما محدودیت زمانی یا بازی وجود دارد، و دشواری تیم آن‌ها مشخص است و استراتژی را مهم‌تر از همیشه می‌کند.

دنده های جدید یا کاردستی را از ابتدا تجهیز کنید


سیستم تجهیزات موجود در بازی غنی و متنوع است و آمار شخصیت ها را تحریک می کند یا حمله آنها را در بسیاری از کمپین ها تغییر می دهد. نکته خوب این است که شما می توانید از طریق بسیاری از فعالیت ها، عمدتاً از زرادخانه موجود در پایگاه، وسایل جدیدی را بسازید یا پیدا کنید. مواد اسلحه نیز ارزش محصول را تعیین می کند. شما باید مرتباً منابع تجهیزات جدید را ارتقا دهید یا پیدا کنید تا کل قدرت رزمی پایگاه را به ارتفاعات جدید ارتقا دهید.

برای ضایعات با سایر بازماندگان رقابت کنید


در دنیای TWD، وقتی مهاجمان یا جوامع دیگر در زمان ناامیدی برای شما یا دوستانتان خطری ایجاد می‌کنند، واکرها کمترین آزاردهنده‌ترین چیز هستند. این بازی دارای فعالیت های جالب بسیاری خواهد بود که به شما امکان می دهد مستقیماً با سایر جوامع برای دریافت پاداش یا مکان های استراتژیک مهم در گسترش پایگاه درگیر شوید. بسیاری از رویدادهای مهم نیز مرتباً دارای رقابت شدیدی هستند که نوید می‌دهند بهترین تجربه‌های گیم‌پلی را برای همه به همراه داشته باشند.

برخی از ویژگی های بازی The Walking Dead: Survivors اندروید :


- امکان کاوش در دنیای مردگان
- ساخت و یا ارتقای دفاع شهر خود
- ساختن ساختمان ها
- استفاده از مهارت های خاص بازماندگان
- استخدام بازماندگان جدید
- قرار دادن موانع در برابر زامبی ها
- نبرد با بازیکنان دیگر از سراسر جهان
- ایجاد یک اتحاد و همکاری کردن با آنها
- ایجاد یک قبیله
- گسترش دادن قلمرو خود
- کاوش در یک منطقه وسیع
- کشف آیتم ها، شخصیت ها و منابع مختلف
- استخدام کردن شخصیت هایی مثل ریک، میچون، نگان، گلن و غیره

همچنین ببینید: The Walking Dead: Our World بازی مردگان متحرک


آموزش دانلود The Walking Dead: Survivors:

برای دانلود The Walking Dead: Survivors و نصب آن از سایت گت اندروید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. وارد سایت گت اندروید شده و از بخش جستجو عبارت "The Walking Dead: Survivors" را تایپ کنید
  2. بر روی گزینه جستجو کلیک کنید تا آخرین نسخه برنامه The Walking Dead: Survivors برای شما نمایش داده شود.
  3. بر روی آیکون یا نام برنامه کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به برنامه شوید.
  4. در داخل صفحه روی گزینه "دانلود فایل نصبی اصلی با لینک مستقیم" کلیک کنید.

  5. مراحل نصب

  6. پس از اتمام دانلود ، روی گزینه نصب کلیک کنید.
  7. منتظر بمانید تا مراحل نصب به اتمام برسد.
  8. برنامه را اجرا کنید.
تغییرات نسخه جدید The Walking Dead: Survivors 5.19.0 اندروید

Fix bug and optimization

خواندن ادامه مطلب

اطلاعات بیشتر
نام پکیج:

com.elex.twdsaw.gp

تاریخ بروزرسانی:

2 اسفند 1402

آخرین ورژن:

5.19.0

حجم:

1080 مگابایت

دانلود از:

گوگل پلی

نیاز به اندروید:

Android 7.1+

گزارش نسخه جدید:

گزارش نسخه جدید یا ایراد


لینک (های) دانلود The Walking Dead: Survivors

بقا در میان مردگان متحرک The Walking Dead: Survivors تصاویر

دانلود بازی The Walking Dead Survivors اندروید دانلود بازی The Walking Dead Survivors اندروید دانلود بازی The Walking Dead Survivors اندروید دانلود بازی The Walking Dead Survivors اندروید دانلود بازی The Walking Dead Survivors اندروید
دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.