آشنایی با تنظیمات حریم خصوصی استوری اینستاگرام

نویسنده: mjomrani | 3635 بازدید
4 فروردین 1399

یکی از بخش های مهم اینستاگرام که کمتر کسی به آن توجه میکند بخش حریم خصوصی استوری ها است.
در این مقاله به توضیح

تنظیمات حریم خصوصی استوری اینستاگرام

میپردازیم.
در بین کاربران اینستاگرام استوری محبوب ترین بخش است. احتمالا به دلیل اینکه بعد از 24 ساعت پاک میشود. اگر به حریم خصوصی این بخش توجه کنیم میتوانیم به بهبود پیج خود کمک شایانی کنیم به خصوص اگر پیج ما مخاطب های زیادی داشته باشد.
برای دسترسی به این بخش از قسمت تنظیمات وارد بخش حریم خصوصی میشویم و روی استوری کلیک میکنیم.
آشنایی با تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام


حال به توضیح بخش های مختلف این قسمت میپردازم.
آشنایی با تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام


Hide Story From: در این قسمت میتوانیم استوری خود را از اشخاصی پنهان کنیم. تنها کاری که باید بکنیم این است که روی این قسمت کلیک کنیم و افرادی را که نمیخواهیم استوری ما را بینند را تیک بزنیم.
Close friend: به کمک قابلیت دوستان نزدیک میتوانیم مشخص کنیم در زمان هایی که استوری ما خیلی خاص و یا شخصی است فقط تعداد مشخص شده ای بتوانند این استوری را ببینند.کافی است دوستان نزدیک خود را اضافه کنیم و در زمان هایی که استوری خاصی میخواهیم قرار دهیم روی این گزینه کلیک کنیم تا فقط دوستانمان این استوری را ببینند .
Allow Message Replies: میتوانیم انتخاب کنیم که چه کسانی میتوانند استوری های ما را پاسخ بدهند.اگر پیج شما یک پیج پر مخاطب است بهتر است این قابلیت را روی گزینه ی دومی و سومی قرار دهید تا دایرکت های شما بیش از حد شلوغ نشود.
آشنایی با تنظیمات حریم خصوصی اینستاگرام


Saving: این بخش از دو قسمت تقسیم شده است. در قسمت اول میتوانید مشخص کنید که استوری های شما به صورت خودکار در گالری ذخیره شوند تا نیازی نباشد به صورت دستی دانلود شوند.در قسمت دوم میتوانید مشخص کنید که بعد از 24 ساعت استوری های شما به بخش آرشیو منتقل شوند تا بعدا بتوانید به این استوری ها دسترسی داشته باشید و در صورت لزوم در گالری ذخیره کنید و یا دوباره در استوری به اشتراک بگذارید.
بخش Sharing هم از سه قسمت تقسیم شده است. با زدن تیک گزینه اول میتوانیم مشخص کنیم که آیا کاربران میتوانند پست های ما را در استوری خودشان به اشتراک بگذارند یا خیر. در قسمت دوم میتوانیم مشخص کنیم که آیا افراد میتوانند استوری های ما را در دایرکت برای بقیه بفرستند یا خیر. با زدن تیک گزینه آخر هم در صورتی که استوری در اینستاگرام قرار دهیم به صورت خودکار در حساب فیسبوک ما هم منتشر میشود.
پیشنهاد میکنیم سایر آموزش های استوری اینستاگرام را از اینجا ببینید.

بیشتر بخوانید:

دانلود جدیدترین برنامه ها و بازی های اندروید
گت اندروید از بروزترین سایت های اندرویدی در ایران از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده و همچنان در خدمت شما کاربران گرامی است.